Інформаційне повідомлення для власників NVIDIA SHIELD

Інформаційне повідомлення для власників NVIDIA SHIELD

Добровільний відгук певних моделей штепсельних вилок адаптерів харчування

САНТА-КЛАРА, Каліфорнія-8 серпня 2017- NVIDIA сьогодні оголосила про добровільне відкликання певних моделей штепсельних вилок адаптерів харчування, призначених для використання на території континентальної Європи, і їх заміні.

Пошкоджений продукт поставлявся в комплекті зарядних пристроїв для планшетів SHIELD і ТБ-приставок SHIELD, призначених для використання на території Європи, в період з липня 2014 року по червень 2017 року. NVIDIA встановила, що двухштирьковие вилка європейського зразка може зламатися, створюючи ризик ураження електричним струмом.

Відкликанню підлягають тільки штепсельні вилки європейського зразка (див. Зображення нижче). Відкликання не зачіпає ніякі інші продукти NVIDIA.

Відкликання не зачіпає ніякі інші продукти NVIDIA

Додаткову інформацію про те, як замінити вилку європейського зразка, дивіться на сторінці https://www.nvidia.pl/shield/support/adapterrecall/ . Споживачі отримають заміну після реєстрації на заміну.

NVIDIA погоджує свої дії з відповідними державними органами, щоб гарантувати, що відкликання здійснюється відповідно до встановлених правил регулювання відкликання продукції.


Про компанію NVIDIA
NVIDIA (NASDAQ: NVDA) знаходиться на вершині мистецтва і науки візуальних обчислень з 1993 року. Технології компанії перетворюють світ зображень в світ інтерактивних відкриттів для самих різних користувачів - геймерів і вчених, користувачів мобільних пристроїв, офісних працівників і не тільки. Детальніше дивіться на сайтах //www.nvidia.ru , //nvidianews.nvidia.com і //blogs.nvidia.com .

Окремі заяви даного прес-релізу, включаючи, але не обмежуючись ними, що згадують про заміну компанією NVIDIA європейських адаптерів харчування, узгодивши дії з державними органами та відкликання відповідно до прийнятих практиками, наводяться з розрахунком на майбутнє і можуть змінюватися в результаті обставин і ризиків, призводять до результатів, матеріально відмінним від очікуваних. Такі обставини і ризики включають розробку більш швидкої або ефективної технології, використання CPU для паралельних обчислень, конструкторські, виробничі або програмні помилки, вплив технологічного розвитку і конкуренції, зміни в уподобаннях і вимогах покупців, вибір інших стандартів або продуктів конкурентів покупцями, зміни в стандартах галузі і інтерфейси, несподіване зниження продуктивності наших продуктів або технологій при інтеграції в системи, а також інші ризики, вказуємо е час від часу в звітах, які NVIDIA відсилає до Комісії з цінних паперів і біржових операцій, включаючи звіт за формою 10-Q за фінансовий період, що закінчився 31 липня 2017 року. Копії звітів для SEC опубліковані на нашому сайті і доступні у NVIDIA безкоштовно. Дані, що відносяться до майбутнього заяви, які не відносяться до майбутньої продуктивності, а тільки до поточного моменту, і, крім випадків, встановлених законом, NVIDIA не несе відповідальність за оновлення таких заяв, щоб відобразити майбутні події або обставини.

###

© 2017 NVIDIA Corporation. Всі права захищені. NVIDIA, логотип NVIDIA і SHIELD є товарними знаками та / або зареєстрованими товарними знаками компанії NVIDIA в США і / або інших країнах. Всі інші назви компаній і / або продуктів можуть бути товарними знаками та / або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників. Функції, ціни, наявність та технічні характеристики можуть бути змінені без попередження.