Черга на закордонні паспорти повинна зникнути в квітні, вже понад 400 тисяч українців скористалися безвізом (відео)

На сьогодні персоналізації даних очікують 775 тис. Українців. Введення в експлуатацію нових потужностей з друку бланків паспортів на поліграфкомбінаті «Україна» дозволить ліквідувати чергу до початку квітня 2018 року. На сьогодні персоналізації даних очікують 775 тис

Черга на отримання закордонних паспортів повинна зникнути в квітні / фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це керівник Державної міграційної служби Максим Соколюк повідомив на річній підсумковій колегії МВС.

За його словами, зараз 65 центрів приймають документи на виготовлення закордонних паспортів.

"Всього у 2017 році міграційною службою було видано понад 4 млн закордонних паспортів - це вдвічі більше, ніж в 2016 році. Значне перевищення попиту спричинило чергу, яка на 15 січня цього року склала 775 тис.", - сказав голова ДМСУ.

Соколюк додав, що введення в експлуатацію нових потужностей з друку бланків паспортів на поліграфкомбінаті «Україна» дозволить ліквідувати чергу до початку квітня 2018 року.

Читайте також За кордон з домашніми улюбленцями: названі правила перевезення тварин

Також він повідомив, що в 2017 році видано понад 1 млн паспортів громадянина України у формі ID-карт, що в чотири рази більше, ніж в 2016 р

Він зазначив, що з червня 2017 року по ID-картками українці можуть виїжджати до Туреччини, а в найближчій перспективі - в Молдову і Грузію.

Також перший заступник голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк повідомив, що в 2017 році більше 400 тис. Українців скористалися безвізовим режимом .

"Безвізовим порядком скористалися понад 400 тисяч українців", - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, 11 червня 2017 офіційно заробив режим безвізового в'їзду для громадян України в країни Євросоюзу, за винятком Великобританії та Ірландії і включає чотири держави Шенгенської зони - Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію.

Безвізовий режим дозволить українцям, які мають біометричні закордонні паспорти, перебувати і вільно пересуватися по країнах Європи не більше 90 днів протягом будь-якого 180-денного періоду.

Раніше у Державній міграційній службі поінформували, що в січні 2018 року на поліграфкомбінаті «Україна» заплановано запуск додаткової лінії по персоналізації паспортів, що дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів в терміни до 7 або 20 робочих днів в залежності від суми сплаченого адміністративного збору. Зараз поліграфкомбінат працює 7 днів на тиждень цілодобово - у три зміни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter