Новий ресторан Юлії Висоцької

Новий ресторан Юлії Висоцької відкрився поруч з одним з наймальовничіших місць Москви - Аптекарським городом МГУ. Основний упор в меню ресторану Food Embassy зроблений на доступні в розумінні і демократичні за цінами страви.

Новий заклад відображає гастрономічну філософію Юлії Висоцької, що має на увазі пріоритет сезонних продуктів, а також змішання національних традицій і світових кулінарних трендів. У меню представлені страви, які популярні сьогодні в таких визнаних гастрономічних столицях світу, як Нью-Йорк, Лондон, Гонконг і Москва. За кухню Food Embassy відповідає шеф-кухар Деніел Фіппард, який одночасно керує кухнею московського ресторану «YOрнік». Однак, якщо перший проект Деніела присвячений високу кухню, то в новому ресторані кухар подає до столу хумус з чіпсами з лаваша, Fish & Chips, олів'є з яловичиною «пастрамі», Кобб-салат «192», названий на честь колись популярного лондонського ресторану «192» в Ноттінг-Хіллі, який прославився на весь район саме цим салатом. Блюдо це в Food Embassy готують точно так, як і в знаменитому англійському закладі.

Основа гарячих страв Food Embassy - м'ясо та риба, приготовані на Josper-грилі або копчені. Коптильню встановили прямо на літній веранді, тому за приготуванням ароматних страв ви можете спостерігати, розташувавшись в затишному плетеному кріслі. Там же шеф-кухар облаштував невеличкий город. До речі, скоро в меню з'явиться і цілий розділ страв, приготованих за фірмовими рецептами Юлії Висоцької.

На окрему увагу заслуговує бар, вірніше, цілих три. Один - на літній веранді з високими барними столами і стільцями. Другий бар, де подають тільки чай і каву розташувався усередині ресторану, на першому поверсі. Тут працює професійний баріста, який готує більш десяти видів кави за всіма правилами. Третій - на другому поверсі. І тут, за контактною барною стійкою завжди раді гостям. Бар-менеджер проекту Андрій Заставнюк і вся його команда, до приходу в Food Embassy працювали в Tribeca, Shateau de Fantomas і «Білці».

Бар-менеджер проекту Андрій Заставнюк і вся його команда, до приходу в Food Embassy працювали в Tribeca, Shateau de Fantomas і «Білці»

В інтер'єрі ресторану переважають світлі тони, використані натуральні матеріали, такі як дерево і льон. Меблі, світло і предмети інтер'єру привезені з Франції, Голландії, Бельгії і Америки. Цікаві картини на стінах із зображенням аптекарських трав - з Флоренції. Величезна люстра в центрі залу першого поверху - результат спільної творчості дизайнера проекту, Марії Жукової, з талановитими майстрами з Москви і Франції.

У ресторану - розкішна літня веранда з власним баром, що потопає в зелені, що складається з декількох затишних зон з плетеними меблями і зручними лавками вздовж однієї зі стін ресторану.

Food Embassy на Facebook https://www.facebook.com/foodembassymoscow Instagram @ food_embassy.

Адреса: Проспект Миру, 26, стр 8

Телефон: +7 (495) 256-04-03

www.foodembassy.com