Послуга виведення нового продукту на ринок

 1. Що являє собою послуга
 2. Висновок нового продукту на ринок: основні етапи

Навіть дуже успішні компанії, продукція яких широко відома і затребувана, не можуть дозволити собі сидіти склавши руки, користуючись плодами виконану раніше роботи. Щоб бренд незмінно приносив прибуток, він повинен розвиватися, вдосконалюватися, задовольняти виникаючі потреби покупця. Тому рано чи пізно з'являється необхідність створити новий продукт і вивести його на ринок.

У цій справі не можна діяти навмання, покладаючись лише на власну інтуїцію і поверхові уявлення про кон'юнктуру. Найменший промах - і замість очікуваного прибутку компанія зазнає збитків. Тому таку відповідальну і складну задачу, як висновок продукту на ринок, слід довірити професіоналам. Фахівці рекламно-комунікаційної групи SOLDIS мають багатий досвід успішного виконання подібних завдань. Комплексний підхід і використання ефективних діагностичних методик дозволяє досягти високих економічних результатів.

Що являє собою послуга

Конкретні дії маркетологів багато в чому залежать від того, з чим саме прийшов до них клієнт, які вихідні дані. тут можливі два варіанти:

 • компанія-замовник вже розробила новий продукт своїми силами. Мета звернення до фахівців з маркетингу і рекламі - грамотно вивести товар на ринок;
 • клієнт має намір розширити асортимент продукції шляхом випуску новинки. Передбачається, що маркетологи допоможуть створити перспективний і конкурентоспроможний продукт і організувати його вихід на ринок.

У першому випадку головне завдання фахівців - оцінити шанси новинки на успіх. З цією метою проводиться моніторинг ринку і дослідження, що дозволяють виявити потенційну нішу, яку міг би зайняти продукт, а також визначити, наскільки він відповідає очікуванням споживачів, які його переваги перед аналогічними товарами конкурентів. Можливо, новинку доведеться підкоригувати, щоб її випуск економічно себе виправдав. Не виключений і такий варіант, коли з'ясується, що виводити на ринок новий продукт не має сенсу.


У другому випадку маркетологи беруть безпосередню участь у створенні нового продукту. Для цього вивчається пропозиція, тобто наявні на ринку товари, і попит (інакше кажучи, потреби і очікування споживача, його мотиви). При зіставленні результатів обох досліджень визначаються характеристики, якими повинен володіти новий продукт, щоб його захотіли купити. Розробляється кілька концепцій, найбільш вдала з них стає прототипом новинки. далі вибудовується стратегія виведення товару на ринок .

Висновок нового продукту на ринок: основні етапи

 1. Дослідження ринку і споживчих настроїв. Необхідно виявити найперспективніші ринкові сектори, а також максимально точно визначити цільову аудиторію.
 2. Створення концепції продукту. Виконується аналіз сильних і слабких сторін потенційної новинки, її відповідності очікуванням споживача, визначається цінова категорія і місце продукту серед аналогічних товарів конкурентів.
 3. Випуск зразків продукту. Тестування дозволяє отримати уявлення про мотиви споживача і його ставлення до новинки. При необхідності деякі характеристики продукту змінюються.
 4. Складання прогнозу продажів. В його основі лежать так звані кабінетні дослідження, опитування представників цільової аудиторії. Проводиться контрольна продаж.
 5. Розробка позиціонування і маркетингового плану. На цьому етапі визначається рекламний бюджет, складається програма просування продукту із зазначенням комунікаційних засобів оповіщення про новий товар.
 6. Комплексне тестування продукту. Оцінці підлягають всі складові новинки: її якість, упаковка, ціна і т. Д.
 7. Безпосередньо висновок продукту. Запускається серійне виробництво, новий товар з'являється у вільному продажу.

Фахівці SOLDIS Communication Group володіють усіма необхідними інструментами і знаннями, що забезпечують успішний вихід новинки на ринок. На нашому рахунку - сотні втілених проектів, що принесли реальні економічні плоди.


Подивитися роботи агентства