Як взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією

  1. Кредитну історію перевіряють всі МФО
  2. Оформляйте невеликий кредит на короткий термін
  3. Не звертайтесь в великі компанії
  4. Вибирайте компанії з високим відсотком схвалення заявок
  5. Вибирайте мікропозики з високими відсотками
  6. Не вказуйте неправдиву інформацію в заявці

Негативний кредитний рейтинг позичальника і погана кредитна історія - головні перешкоди в оформленні нової позики

Негативний кредитний рейтинг позичальника і погана кредитна історія - головні перешкоди в оформленні нової позики. Як в Україні можна взяти кредит на карту із зіпсованою кредитною історією?

Кредитну історію перевіряють всі МФО

Все мікрофінансові організації України перед схваленням кредиту роблять запит в бюро кредитних історій (БКІ). Якщо прострочення невеликі і не постійні, то можна очікувати позитивне рішення. У разі, якщо позичальник перебуває в чорному списку банків або у нього дуже погана кредитна історія, то в позику відмовлять. У такому випадку потрібно знайти компанії, які не співпрацюють з БКІ.

Оформляйте невеликий кредит на короткий термін

Більша ймовірність отримати позитивне рішення, якщо брати маленьку суму 500-1000 грн. Список компаній, що видають онлайн кредит на карту з поганою кредитною історією , Можна знайти за посиланням. Навіть маленький, успішно погашений позику підвищить Ваш кредитний рейтинг. Головне - не порушувати умови договору, потрібно повернути кредит вчасно, без затримок, навіть на 1 день.

Після успішно погашених 2-3 кредитів Вам збільшать ліміти і тоді можна взяти позику на більшу суму.

Не звертайтесь в великі компанії

На кредитних форумах радять не звертатися у великі широковідомі компанії, такі як Moneyveo, Бистрозайм, Ваша Готівочка. У них рішення про схвалення приймає спеціальна скорингова система, яка автоматично робить запит в БКІ, прораховує надійність позичальника і ризики неповернення кредиту. Звертаючись в невеликі маловідомі компанії, де рішення приймається співробітником, можна розраховувати на те, що заявку схвалять.

Вибирайте компанії з високим відсотком схвалення заявок

На більшості сайтів мікрофінансових організацій вказано: "Схвалення 95% заявок" або "Приймаємо 4 з 5 заявок", наскільки це правда перевірити неможливо. Але все ж слід звертатися в компанії, у яких високий відсоток схвалення заявок.

Ось список МФО, які видають онлайн кредит на карту без відмови . Всі вони мають ліцензії на ведення фінансової діяльності і не беруть передоплату за видачу позики.

Вибирайте мікропозики з високими відсотками

Якщо відмовляють у кредиті через негативну кредитну історію, спробуйте звернутися в компанії у яких висока процентна ставка 1,9-2% в день (ШвидкоГроші, Global Credit, Гроші Всім). Встановлюючи високі відсотки, компанія отримує великі доходи і може дозволити собі видавати кредити практично всім, навіть позичальникам з негативним рейтингом. Тільки для клієнтів такі кредити невигідні, їх краще оформляти на короткий термін.

Не вказуйте неправдиву інформацію в заявці

Вказуйте в заявці на кредит тільки достовірну інформацію про себе, місце роботи, доходи, тому що багато даних можна легко перевірити. Фінансові компанії звертають увагу не тільки на кредитну історію, а й на доходи. Якщо у Вас є постійне джерело доходів, наприклад, робота, пенсія, аліменти, тоді Вам легше буде отримати кредит. Хоч довідку про доходи ніхто не вимагає, все ж не варто сильно завищувати свій реальний заробіток.

Якщо Вам відмовили в кредиті, то подати заявку в цю ж компанію можна буде тільки через 30 днів. Якщо ж гроші потрібні терміново, відправляйте заявку в іншу компанію. Робити це потрібно не відразу, а через 1-3 дні, тому що мікрофінансові організації можуть перевірити коли в останній раз було запитано про Ваша кредитна історія іншими компаніями і відмовити.

Якщо не виходить взяти кредит в МФО, спробуйте оформити кредитку в будь-якому банку України. Спочатку розраховувати на великий ліміт кредитної карти не варто, банки можуть дати 500-2000 грн. Надалі ліміти можна збільшити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вибрати кращий сервіс онлайн кредитування

Читайте також:

Як в Україні можна взяти кредит на карту із зіпсованою кредитною історією?