Кредитування під заставу квартири від інвестора

Вибравши заставне кредитування як джерело коштів на ваші цілі, важливо з серйозністю поставитися до вибору компанії, від якої ви очікуєте надання позики

Вибравши заставне кредитування як джерело коштів на ваші цілі, важливо з серйозністю поставитися до вибору компанії, від якої ви очікуєте надання позики. В Credit Investment ми забезпечуємо своїм клієнтам максимально прозорі умови, а також пропонуємо ставку всього від двох з половиною відсотків на місяць. Звернувшись в Credit Investment, ви зможете розраховувати на отримання суми, яка доходить до 80% від ринкової ціни нерухомості, переданої в заставу, вже протягом доби після подачі заявки.

Кредит під заставу нерухомості в Києві - відмінна можливість отримати значущу суму грошей і направити її на досягнення поставленої мети. Наші фахівці не цікавляться, навіщо вам потрібні кошти. Наші фахівці просто оформлять документи на кредит під заставу без довідки про доходи. Ви вільні використовувати отриману суму на розвиток власної справи або інші цілі вашої родини. Ми лише здійснюємо контроль над своєчасністю виплат за програмою.

У ажним плюсом роботи з нашою компанією стане можливість взяти заставний кредит (Київ) без поручительства третіх осіб. Досить часто необхідність знайти поручителя сильно гальмує процес кредитування, тоді як гроші можуть знадобитися в найкоротший термін. Оформляючи позику від інвестора в нашій компанії, ви гарантовано отримуєте рішення вже в перші 24 години час на запит. Цього часу достатньо, щоб оцінити перспективи фінансування і прийняти правильне рішення.


Кредит під заставу: особливості угоди

· Наш фахівець проводить оцінку об'єкта, який надається в якості застави. Ця процедура безкоштовна для наших клієнтів незалежно від прийнятого за кредитом рішення.

· За результатами оцінки визначається, в розмірі якої суми буде виданий кредит під заставу квартири. Ми видаємо на руки до 80% від ринкової вартості житла.

· Розмір ставки залежить від умов для конкретної валюти і регіону. Заставний кредит в Києві можна отримати під 2% в місяць, в регіонах - під 3%. Якщо ви берете кредит в доларах, стандартна ставка дорівнює 2,5%.

· Період кредитування визначається окремо в кожному випадку і залежить від ваших потреб. Ми можемо надати кредит під заставу нерухомості на термін від 14 днів до 6-ти років. Для всіх клієнтів передбачена можливість дострокового погашення без виплати штрафів.

важливо

Кредит не може бути виданий під заставу об'єкта, в якому прописані неповнолітні діти. Крім того, повинні дотримуватися інтереси інших осіб, право яких на житло захищається державою.

Кредит під заставу нерухомості - розумне, просте, швидке і вигідне рішення для вирішення будь-яких питань.

Документи для оформлення кредиту:

- копії документів, що підтверджують Ваше право власності;

- Копія технічного паспорта на об'єкт застави;
- Довідка з ЖЕКу - форма №3 або будинкова книга для домоволодіння;
- Фотографії об'єкта застави.

Також надаємо кредит під заставу комерційної нерухомості в Києві, гроші готівкою під заставу нерухомості в стислі терміни, швидко і безвідмовно отримати кредит під заставу нерухомості з нами - це легко!

Ми на ринку кредитування України більше 10 років і у нас велика база кредиторів на creditovanie.com.ua


приклади договорів при оформленні позики від приватного інвестора:

Кредит без застави Кредит на авто Кредит готівкою Кредит під заставу іпотека

Неважливо, наскільки фантастичною виглядає ваша мрія, вам потрібні гроші для її реалізації. Хоча нерідко трапляється, коли гроші потрібні для лікування, навчання, великої покупки і придбання цінного подарунка. Буває, що, зневірившись, ви не знаєте, до кого звернутися за допомогою. Тоді настав час звернутися в консалтингову компанію, яка готова надати вам кілька варіантів для вирішення ваших фінансових питань.

Компанія CREDIT INVEST GROUP має ряд переваг в наданні фінансових послуг перед іншими подібними компаніями. По-перше, CREDIT INVEST GROUP є загальновизнаним консалтинговим лідером. По-друге, компанія надає найвигідніші умови співпраці між банком і клієнтом.

Кредит під заставу нерухомості

Отже, послуга кредит під заставу нерухомості в Києві дає можливість нашим клієнтам швидко з мінімальною процентною ставкою отримати необхідну суму грошей. В даному договорі є переваги, які виявляться вигідними для наших клієнтів:

· Щоб отримати кредит під заставу квартири в Києві абсолютно не потрібно поручитель (люди, які одного разу зіткнулися з проблемою пошуку поручителя, зрозуміють переваги цього привілею).

· Кредит під заставу не потребує надання довідки про доходи.

· Заставний кредит (Київ) не потребує нестерпне чекання дозволу банківських клерків.

Наші фахівці не стануть задавати вам запитання, на які потреби вам потрібні гроші. Вони просто оформлять договір на кредит під заставу без довідки про доходи та кількості членів сім'ї. Позика від інвестора (Київ) означає, що ви можете закласти будь-яку нерухомість на всій території України.

Умови для оформлення договору «Кредит під заставу будинку» або будь-який інший нерухомості

· Оцінка вартості нерухомості відбувається безкоштовно. А сума виставляється відповідно ринкової вартості і становить до 75% (4 500 $ - 75 000 $).

· Тільки консалтингова компанія CREDIT INVEST GROUP надає найменшу процентну ставку по всій країні. Вона становить всього 2% в Києві, 3% по всій Україні і 2,5% в доларах.

· У разі повної готовності ваших документів ми надаємо кредит вам протягом одного дня.

· Період кредитування - від двох тижнів до шести років. До речі, у вас є можливість дострокового погашення без сплати штрафу за це.

· Кредит від приватного інвестора не поширюється на житлоплощу, в якій прописані неповнолітні діти.

Кредит під заставу нерухомості - розумне, просте, швидке і вигідне рішення для вирішення будь-яких питань.

Схожі статті:

Наступні статті: