Мільйон рублів в кредит - де взяти і скільки віддавати

 1. Хто не може отримати такі гроші?
 2. В якому банку взяти мільйон?
 3. Які документи потрібні для оформлення кредиту?
 4. Скільки платити кожен місяць?
 5. Як заощадити на відсотках?

Мільйон рублів в кредит - список банків, в яких можна взяти такі гроші, документи для оформлення, відсотки і розмір щомісячного платежу.

Максимальні суми кредитів - топ-10 банків

Мільйон рублів для середньостатистичного росіянина - великі гроші. Перед тим, як взяти в борг таку суму, варто зробити як мінімум дві речі - тверезо оцінити свої можливості і знайти банк з найбільш вигідними умовами по кредитах готівкою . Переоцінка власних сил може обернутися серйозними проблемами при поверненні позики. Ну а підписання договору із завищеною відсотковою ставкою спричинить за собою додаткову переплату в десятки тисяч рублів.
Мільйон рублів для середньостатистичного росіянина - великі гроші

Хто не може отримати такі гроші?

Мільйон рублів - пристойні гроші не тільки для клієнта, але і для банку. І видають подібні суми далеко не кожному бажаючому. Ось характерні риси позичальника, якому напевно відмовлять у видачі кредиту:

 • Погана кредитна історія
 • Відсутність довідки про доходи
 • Щомісячний заробіток - менш 50 000 рублів

Як взяти кредит з поганою кредитною історією

В якому банку взяти мільйон?

Якщо у вас гарна або нейтральна кредитна історія і гідна зарплата, підтверджена довідкою за формою 2-ПДФО, спробуйте отримати 1 000 000 рублів в одному з найбільших банків. У них жорсткі вимоги до клієнтів і пакету документів, не дуже оперативний розгляд заявки, але зате - найнижчі відсоткові ставки по кредитах. Ось короткий список банків, які можуть запропонувати кращі умови:

Які документи потрібні для оформлення кредиту?

 • паспорт
 • Довідка про доходи
 • Копія трудової книжки

Мільйон рублів готівкою - не та сума, яку можна отримати в кредит без довідок або по паспорту . Будь-який банк попросить позичальника підтвердити наявність роботи і доходу. Найчастіше надання форми 2-ПДФО необов'язково - наприклад, ВТБ Банк Москви і Убрир задовольняються довідкою за формою банку. Інша справа, що 2-ПДФО може позитивно вплинути на розмір процентної ставки за кредитом.
Мільйон рублів готівкою - не та сума, яку можна отримати в  кредит без довідок  або  по паспорту

Скільки платити кожен місяць?

Розмір щомісячного платежу, очевидно, залежить від процентної ставки і терміну кредитування. Для прикладу ми розрахували суму платежу і сукупну переплату за споживчим кредитом розміром 1 000 000 рублів під 20% терміном на 1 рік, 3 роки і на 5 років .

Термін кредиту

1 рік 3 роки 5 років Щомісячний платіж 92 635 руб. 37 164 руб. 26 494 руб. Загальна переплата 111 614 руб. 337 889 руб. 589 633 руб.

Розрахувати щомісячні платежі по кредиту в онлайн-калькуляторі

Як заощадити на відсотках?

Найпростіший спосіб зменшити процентну ставку - надати в банк максимальний пакет документів, включаючи довідку про доходи за формою 2-ПДФО. Другий спосіб - знайти родича чи друга, який погодиться виступити поручителем по мільйонному кредиту. Якщо ж договір з банком вже підписано, щоб зменшити витрати на відсотках залишається тільки одне - дострокове погашення.

Потрібен мільйон? Під заставу квартири дадуть навіть більше →

Хто не може отримати такі гроші?
В якому банку взяти мільйон?
Які документи потрібні для оформлення кредиту?
Скільки платити кожен місяць?
Як заощадити на відсотках?
Хто не може отримати такі гроші?
Скільки платити кожен місяць?
Потрібен мільйон?