позики безробітним

  1. Кредит безробітним в Україні У наші дні ситуація, коли у людини є робота і стабільний дохід, але...
  2. Як оформити кредит безробітному в Україні?

Кредит безробітним в Україні

Кредит безробітним в Україні

У наші дні ситуація, коли у людини є робота і стабільний дохід, але він не оформлений офіційно, поширена дуже широко. Технічно, така людина - безробітний, тому не може розраховувати на отримання позики в банку. Взяти довідку з місця роботи неможливо, якщо ви працюєте на себе, тільки починаєте свою кар'єру, або проходите випробувальний термін. Також, багато компаній вважають за краще укладати тимчасовий договір про працевлаштування, і це теж не є офіційним оформленням. Отримати позику безробітним не представляється можливим, але іноді виникає гостра необхідність в грошах. Позичати у родичів або друзів не завжди доречно, і тоді Ви можете сміливо звернутися в мікрофінансові організації. Суть їх діяльності полягає у видачі споживчих позик . Сума невелика і термін, на які Вам позичають гроші, досить короткий.

ШвидкоГроші є визнаним лідером на ринку експрес-кредитів . Ми видаємо кредити безробітним в Україні від 400 до 5000 гривень при першому зверненні, умови максимально лояльні.

Як отримати позику безробітним?

Щоб отримати кредит безробітному в ШвидкоГроші вам знадобиться тільки ідентифікаційний код і паспорт. отримати готівку ви зможете вже через 20 хвилин, саме стільки часу займає вся процедура оформлення. Відділення компанії зручно розташовані у всіх великих містах України, найбільше відділень відкрито в Києві. На нашому сайті Ви можете знайти максимально зручне для Вас представництво, або уточнити цю інформацію на гарячій лінії. Ми підкажемо, як найкраще дістатися. Ми видаємо займ безробітним, тому що добре розуміємо, що це всього лише бюрократична умовність. Набагато важливіше для нашої компанії Ваша впевненість в тому, що ви зможете погасити кредит вчасно.

Як оформити кредит безробітному в Україні?

Оформити заявку на кредит без працевлаштування можна досить просто, є кілька варіантів цієї фінансової процедури.

  1. Ви приходите в будь-який з наших відділень з паспортом і кодом, наші співробітники уточнюють у Вас деяку додаткову інформацію. Довідка про доходи і кредитна історія не будуть потрібні. Якщо рішення про видачу позики позитивне, готівкові прямо у відділенні ви отримуєте вже через 20 хвилин. Перед цим необхідно підписати договір, і у вас цілком вистачить часу ознайомитися з його умовами, щоб особисто переконатися - умови чесні і прозорі.
  2. Ви залишаєте на сайті контактну інформацію, після чого наші співробітники передзвонюють Вам і узгоджують всі умови.
  3. Ви проходите повну реєстрацію у нас на сайті. Для проходження всіх етапів реєстрації Вам потрібен буде номер ідентифікаційного коду та паспортні дані. Після цього з Вами зв'язується наш співробітник, і одразу ж каже, чи була Ваша заявка схвалена і на яку саме суму. У разі позитивного рішення ви можете під'їхати в будь-яке наше відділення (найближче до Вас допоможе знайти співробітник), підписати договір і забрати готівку.

Якщо ви повертаєте позику вчасно, то у вас з'являється можливість оформляти кредит онлайн для безробітних. Ходити нікуди не потрібно, вам досить буде тільки доступу до інтернету. Для перевірених клієнтів сума позики збільшується, і буде перевищувати 5000 гривень.

Сподіваємося, в цій статті ви дізналися, де взяти кредит безробітному по документам людині. Якщо ви впевнені, що зможете виплатити борг з урахуванням відсотків за користування, то ласкаво просимо в ШвидкоГроші. Ми зробимо все можливе, щоб процедура оформлення кредиту для непрацюючих була для вас максимально комфортною, а умови позики були зрозумілі.

Як оформити кредит безробітному в Україні?
Як отримати позику безробітним?
Як оформити кредит безробітному в Україні?