Позику на електронний гаманець - просто і без відмови

Останнім часом життя кожної людини перейшла на «електронний» рівень. Звичайно ж, тепер стало набагато простіше в усьому. Оплатити комунальні рахунки або ту ж мобільний зв'язок дистанційно набагато зручніше, ніж йти кудись. Так само дистанційно кожна людина може оформити позику. Розберемося по порядку, що необхідно для оформлення позики на електронний гаманець ...

Позику на електронний гаманець - вимоги

Позику на електронний гаманець - вимоги

Позику на електронний гаманець

Для отримання позики без відмови на відстані людина в першу чергу повинен бути володарем електронного гаманця в одній з популярних платіжних систем.

Мікрофінансові організації охоче видають позики на наступні електронні гаманці: Яндекс Гроші, Ківі гаманець і Webmoney. Якщо у вас є один з перерахованих вище електронних гаманців, то отримання позики онлайн не важко.

Дуже важливо не просто мати електронний гаманець і доступ в інтернет для отримання позики через інтернет. Необхідно ще й відповідати всім вимогам, які МФО висуває до своїх клієнтів.

Розглянемо найбільш поширені вимоги, які зустрічаються при оформленні позики:

1. Вік клієнта обмежується в рамках 18-75 років. Тут дуже важливо усвідомлювати той факт, що 75-річній людині, який отримує лише пенсію і не має іншого джерела доходу, а вже тим більше на електронний гаманець, навряд чи хтось дасть гроші. Деякі організації намагаються підняти планку до мінімального віку і видають позики особам не молодше 21 року.

2. Дуже важливо щоб позичальник був повністю дієздатним. Якщо людина не може самостійно відповідати за свої дії і має опікуна, то йому буде відмовлено в наданні грошових коштів.

3. Наявність джерела постійного доходу для своєчасного повернення заборгованості - це важливий фактор. Звичайно ж мікрофінансові організації не вимагають підтверджувати доходи офіційно, але все одно можуть зателефонувати роботодавцю, за вказаною Вами номером, якщо будуть сумніватися чи варто видавати вам позику.

Позичальнику дуже важливо усвідомлювати яку відповідальність він бере на себе при отриманні позики, і підходити до цієї справи з усією серйозністю. Не варто брати гроші в борг, якщо ви не знаєте де взяти їх для того щоб повернути.

4. Дуже важлива умова для отримання позики - наявність російського громадянства і прописки на території РФ. Іноземцям отримати позику на території Росії практично нереально, якщо тільки розглядати можливість оформлення договору з заставним майном.

Як отримати позику на електронний гаманець

Якщо ви вирішили отримати позику і переконалися, що підходите під всі стандартні вимоги МФО, то переходите до вибору компанії в якій вирішите отримати гроші. Мікрофінансових організацій, що видають онлайн позики на ринку фінансових послуг дуже багато, так що не поспішайте зупинити свій вибір на одній з них, а ознайомтеся з якомога більшою кількістю пропозицій.

Отримати позику на Qiwi >>>

Отримати позику на WebMoney >>>

Отримати позику на Яндекс.Деньги >>>

Після того, як вибір буде зроблено, переходите до заповнення анкети. Заповнюється вона дуже швидко і ніяких складнощів зустрітися не повинно. Уважно вводите свої паспортні дані і кілька разів перевірте на наявність помилок. У світі фінансів не терплять обману. і неправильно зазначена циферка може послужити відмовою при ухваленні рішення про видачу позики.

Дочекайтеся прийняття рішення за вашою заявкою і якщо вона була схвалена, то підтвердіть свою рішучість отримати зазначену суму. Гроші надійдуть на ваш електронний гаманець практично моментально.