Споживчий кредит

На сьогоднішній день кредитування набирає обертів. Багато великі покупки не оплачуються готівкою. Споживчий кредит вирішує багато проблем. Практично кожна людина, що відповідає мінімальним вимогам банку, може оформити кредит. З усіх можливих кредитів найпопулярнішим є споживчий кредит, який можна отримати в банку для того, щоб оплатити покупку товару або які-небудь послуги.

У США споживчий кредит дуже розвинений. Банк пропонує громадянам гроші на виплат і отримує за це високі відсотки. Сьогодні кредитування вже популярно не тільки в Америці, але і в інших країнах.

Якщо ви зацікавлені в оформленні споживчого кредиту, вам слід знати, що існує кілька видів такого кредиту: цільової та нецільової.

Цільовий кредит можна оформити в магазині при купівлі будь-якого товару. Деякі банки пропонують позичальникам оформить кредит і придбати необхідний товар прямо в магазині. Необхідно буде тільки надати мінімальний пакет документів: паспорт та, можливо, ідентифікаційний код.

Цільовий кредит також оформляється на лікування в клініках. Не завжди безкоштовна медицина може допомогти. Так, і сьогодні практично неможливо знайти послуги безкоштовної медицини. Тому, якщо вам необхідно терміново оплатити лікування в клініці, ви можете оформити цільової споживчий кредит в банку.

Існують також і інші види споживчого кредиту. Ви можете оформити споживчий кредит під заставу. Якщо вам потрібна велика сума грошей, ви берете гроші в розстрочку, вносячи в якості застави своє майно. Природно, не варто забувати про те, що в разі невиплати кредиту ваше майно перейде у власність банку. Постарайтеся уважно обміркувати своє рішення про оформлення такої застави. Як то кажуть, сім раз відміряй, один відріж. Якщо вам дуже необхідна велика сума грошей, а допомоги чекати нізвідки, тоді такий кредит виручить вас. Але якщо ви можете вирішити проблему іншим шляхом, постарайтеся не оформляти кредит під заставу.

Є також швидкий споживчий кредит, так званий експрес кредит. Такий кредит можна отримати дуже швидко: протягом тридцяти хвилин. Відсотки будуть високі, але ви можете дуже швидко оформити такий кредит на короткий час.

Один з найбільш зручних і найбільш поширених видів споживчого кредиту є кредит на пластиковій картці. Сума в банку переводиться на карту, і ви можете скористатися нею для того, щоб розплатитися за послуги або за покупки. Це дуже зручний вид кредитування.

Споживчі кредити видаються громадянам України на певних умовах Споживчі кредити видаються громадянам України на певних умовах. Останнім часом банки все уважніше перевіряють дані потенційного позичальника. Для того, щоб оформити споживчий кредит, ви повинні, перш за все, бути громадянином України. Вам повинно бути не менше 18 років, іноді 21 років. Ваші шанси на отримання грошей в розстрочку збільшить ваше офіційне працевлаштування. Природно, банк перевірить, чи були у вас судимості, чи є у вас заборгованості по кредитах в інших банках. Необхідно надати номер телефону, який працює і на який ви відповідаєте. Якщо ви можете надати номери телефонів своїх батьків, родичів або друзів, це також сприятливо позначиться на вашому можливе отримання грошей. Не варто забувати про те, що необхідно надати свій паспорт, де буде вказано, що ви прописані в тому місті, рік є філія банку, в якому ви оформляєте кредит.

Крім усього перерахованого вище, хочеться відзначити, що споживчі кредити найлегше оформляють ті клієнти, які приходять в банк в чистому одязі. Здавалося б, що це не має значення, однак, ніякої працівник банку не оформить споживчий кредит людині, який виглядає неохайно.

Якщо ви хочете оформити кредит на велику суму грошей, будьте готові, що від вас зажадають багато документів: чим вище сума кредиту - тим більше документів. У разі оформлення кредиту з поручителем, можуть зажадати і його документи. Поручитель зобов'язаний принести в банк не тільки свій паспорт, а й довідку з місця роботи, яка підтверджує, що поручитель отримує певну суму грошей і працює не менше 6 місяців.

В Альфа-Банку ви можете оформити кредит і не надавати довідку про доходи на суму до 100 000 гривень при процентній ставці 0,01%. Безвідсотковий період триває 55 днів. А це майже два місяці. Вам також покладається безкоштовна карта від Альфа-Банку. Ви можете оформити кредит у банку або онлайн на офіційному сайті банку.

Приват Банк пропонує своїм клієнтам замовити карту Універсальну. Кредит може досягати 75 000 гривен при процентній ставці в 36%. Протягом 55 днів ви не сплачуєте відсотки. У вас є також можливість оформити послугу персонального обслуговування в клубі Gold за 20 гривень на місяць.

У Ideabank ви можете оформити споживчий кредит, якщо вам виповнилося 21 рік, але ще немає 75 років. Для оформлення кредиту знадобиться паспорт і ідентифікаційний код. Якщо ви хочете взяти в розстрочку більш, ніж 40 000 гривень, необхідно надати довідку про доходи. Максимальна можлива сума кредиту становить 100 000 гривень. Відсоткова ставка банку: від 20%. Термін такого кредиту може варіюватися від 6 місяців і до 5 років. Ви також можете отримати консультацію банківського службовця онлайн на сайті. Імексбанк надає кредити без застави терміном до 3 років на суму від 3 000 гривень і до 50 000 гривень. Ефективна процентна ставка в Імексбанку складе 28%. Необхідно буде також заплатити одноразову комісію в розмірі 9%. Погасити кредит можна ануїтетними платежами. До речі, саме в Імексбанку можна оформити кредит, якщо вам виповнилося лише 18 років. Обов'язковою умовою кредиту є страхування життя.

В ОТП банку можна отримати кредит готівкою, якщо ви громадянин України. У разі, якщо ви офіційно працюєте, можете розраховувати на 30 000 гривень. Якщо ви не можете надати довідку з місця роботи, то можете розраховувати тільки на 10 000 гривень. Термін такого кредиту може варіюватися до 3 років. Ефективна процентна ставка складе 37,8%. ОТП банк надає кредити лише громадянам України, яким виповнилося 25 років. Заявка про видачу кредиту розглядається швидко. Якщо ви хочете достроково погасити кредит, то на вас не будуть накладені штрафні санкції.

У банку Райффазен ви можете взяти кредит на суму до 50 000 гривень. Термін такого кредиту може становити від 5 років. Ефективна ставка по кредиту: 39%. Перевага такого кредиту в тому, що ви можете його оформити без довідок про працевлаштування, без застави, без поручителів і навіть без страхування життя. Ви можете виплачувати кредит ануїтетними платежами. Штрафних санкцій не буде, якщо ви достроково захочете погасити кредит.

У банку Креді Агріколь є можливість взяти в розстрочку готівку на суму до 25 000 гривень. Кредит можна оформити без надання довідки про доходи. Ефективна процентна ставка по кредиту складе 36%. При оформленні кредиту необхідно застрахувати своє життя.

Для того, щоб оформити споживчі кредити в банках, вам необхідно надати паспорт та ідентифікаційний код.