Мутанти Чорнобиля: радіація понівечила людей і тварин до невпізнання

  1. непоправні наслідки
  2. Життя в зоні відчуження

вибух на Чорнобильської АЕС призвів до страшних наслідків, які не вдасться ліквідувати принаймні 800 найближчих років.

І мова не тільки про небезпеку радіації, яка передається через вирубку лісу, добирається по водоймах в різні куточки країни і навіть за кордон.

непоправні наслідки

вибух на   Чорнобильської АЕС   призвів до страшних наслідків, які не вдасться ліквідувати принаймні 800 найближчих років

Найбільше лякає вчених мутація. Такі надприродні зміни не могли бути непоміченими після найбільшої катастрофи в ядерній енергетиці. Кількість загиблих і постраждалих вражало. Але те, у що перетворювало людей і тварин, опромінення, змушувало здригнутися навіть фахівців.

Але те, у що перетворювало людей і тварин, опромінення, змушувало здригнутися навіть фахівців

Точних даних не можуть звести воєдино і до сьогодні. У вересні 2005 року Міжнародне агентство з атомної енергії, Всесвітня організація охорони здоров'я та представники ООН провели форум, присвячений справжнім масштабам чорнобильської катастрофи.

У вересні 2005 року Міжнародне агентство з атомної енергії, Всесвітня організація охорони здоров'я та представники ООН провели форум, присвячений справжнім масштабам чорнобильської катастрофи

Вони запевняють, що гострої променевої хвороби померли 50 осіб з числа так званих ліквідаторів вибуху на ЧАЕС, і ще 9 загинули від раку щитовидної залози. Тобто кількість загиблих досягла 59 осіб.

Життя в зоні відчуження

Неодноразово в зоні відчуження виловлювали рибу дуже великих розмірів - соми з Чорнобиля вже ні для кого не дивина. Місцеві пенсіонери, які відмовилися від евакуації, не побоялися навіть завести своє господарство.

Місцеві пенсіонери, які відмовилися від евакуації, не побоялися навіть завести своє господарство

Вирощували практично всі - картопля, помідори, збирали гриби і ягоди. Радіаційний фон на продуктах більше не мав для них ніякого значення. Ці люди і без того свідомо залишилися існувати немов на пороховій бочці, поплатилися за це власним здоров'ям, а деякі - життям.

Ці люди і без того свідомо залишилися існувати немов на пороховій бочці, поплатилися за це власним здоров'ям, а деякі - життям

Дивіться: соми-мутанти біля Чорнобильської АЕС

Як повідомляв портал "Знай.uа", опубліковані моторошні кадри зсередини зони відчуження відразу після вибуху на Чорнобильській АЕС.