Допомога при переїзді - Бюро перекладів в Лос-Анджелесі / Translation agency in Los Angeles

Наші послуги включають в себе допомогу в ваших найперших кроків в Америці Наші послуги включають в себе допомогу в ваших найперших кроків в Америці.

Іншими словами - допомога в соціальній адаптації в США. Починаючи від зустрічі в аеропорту з подальшим трансфером в готель, закінчуючи усними та письмовими перекладами, необхідними Вам: свідоцтва про народження, про шлюб, довідки про щеплення, дипломи та сертифікати, резюме, а також супровід з перекладом в необхідні організації.

Якщо у вас є питання і запити по російсько-англійським і англо-російських перекладів, пишіть, будь ласка, на адресу:

[email protected]

По приїзду в Лос-Анджелес насамперед необхідно буде відкрити рахунок в банку, дебетовий і кредитний. Про те, як відкрити кредитний рахунок, ми поговоримо в одному з блогом, присвячений цій тематиці.

Ми допоможемо вибрати банк, де ви зможете отримати кредитну картку (security credit card), допоможемо заповнити всі необхідні документи і, якщо необхідно, надамо послугу перекладача між вами і представником банку.
Вартість даної послуги - $ 100.

Якщо ви ще не подали заяву на отримання картки соціального страхування SSN по прильоту в Лос-Анджелес, то ми готові надати вам і цю послугу, яка включає в себе поїздку в офіс адміністрації SSA, заповнення всіх документів та перекладацькі послуги.
Вартість даної послуги - $ 100. Сам SSN присуджується безкоштовно.

Дуже корисно мати при собі ідентифікаційну картку каліфорнійського резидента на перший час, поки ви не отримали каліфорнійське водійське посвідчення driver license. Поїздка в офіс DMV і допомогу в проходженні всієї процедури буде коштувати також $ 100.

Для життя в Лос-Анджелесі вам буде необхідний автомобіль. Ми готові надати вам послугу в пошуку та купівлі автомобіля. Оскільки не буває чітких часових параметрів в такій справі, то і тут ми оцінюємо свою послуги в $ 50 / год.

Допоможемо вам з укладенням договору з інтернет компанією, мобільними телефонними операторами, комунальними службами.

Після укладення договору оренди вам доведеться купувати все меблі і різноманітну домашнє начиння. Ми готові показати вам магазини, де ви зможете придбати все необхідне для життя за чесною ціною. Ми поїздимо по вашому району і покажемо вам, де і які магазини і на чому вони спеціалізуються. Розповімо вам про життя в Лос-Анджелесі, покажемо вам пам'ятки і місця відпочинку, пляжі і т.д.
Вартість даних послуг - $ 50 / год.

Вам, також, буде ймовірно цікаво дізнатися, які магазини, на чому спеціалізуються і чи є в окрузі російські магазини, які продають добре знайомі вам продукти і страви "звідти".

Що ми ще не назвали?

Підготовку до іспиту в DMV, отримання автомобільної та медичної страховок. Ми організуємо вам професіоналами в кожній області, які все пояснять російською мовою. Що стосується теоретичного іспиту на водійське посвідчення, можу сказати, що в Лос-Анджелесі DMV надає можливість скласти іспит на російській мові і надає брошуру з правил дорожнього руху на російській мові.

Що ми ще не назвали?