У Москві готується до відкриття спортивний клуб OLYMP

Спортивний клуб OLYMP, що належить холдингу «Алекс Фітнес», відкриє перше представництво в Москві на початку наступного року.

Клуб розміститься в БЦ «Кисловський» в Великому Кисловском провулку, на місці закрився через борги «Hard Candy Fitness», що входить в мережу фітнес-центрів Мадонни.
Холдинг «Алекс Фітнес» володіє не тільки однойменними клубами демократичного сегменту, а й мережею спортивних клубів преміум-класу OLYMP. Розвиваючись в великих містах Росії - Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону, Казані, Уфі, вона давно прагнула до виходу на столичний ринок і зараз, зайнявши ідеальну для цього майданчик, готується до відкриття в самому центрі Москви.

Розвиваючись в великих містах Росії - Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону, Казані, Уфі, вона давно прагнула до виходу на столичний ринок і зараз, зайнявши ідеальну для цього майданчик, готується до відкриття в самому центрі Москви

У Москві готується до відкриття спортивний клуб OLYMP

«Коли влітку нам надійшла пропозиція від БЦ« Кисловський », ми прийняли його не роздумуючи, так як давно шукали вдалу майданчик для OLYMP в Москві. Зараз в клубі активно йдуть оздоблювальні роботи. Ми розробили стильний мінімалістичний дизайн і вже закупили тренажери з кращих лінійок виробників. За моєю задумом, OLYMP-Кисловський стане унікальним простором для об'єднання кола однодумців, зі своєю атмосферою і репутацією. Недарма ми вирішили зробити обмежене членство в клубі і навіть залишили за собою право узгодження оформлення нових клієнтів. Стати членом клубу зможе не кожен. Саме це гарантує нашим клієнтам той рівень комфорту, якого очікують від фітнес-клубу преміум-класу », - сказав президент холдингу« Алекс Фітнес »Олексій Ковальов.
За словами керівництва, попередній продаж карт вже відкрита, і майже половина клубних місць вже викуплена. Так як до технічного відкриття залу залишилося всього кілька місяців, планується, що до офіційного відкриття OLYMP-Кисловський в лютому вільних карт вже практично не залишиться.

Alex Fitness запустив продаж карт без тренувань