Автоматика для розпашних воріт

  1. Вибір компанії виробника
  2. Електроприводи для розгорнутих воріт

Автоматичні системи для управління гаражними воротами постійно удосконалюються і стають популярними Автоматичні системи для управління гаражними воротами постійно удосконалюються і стають популярними. Автоматика для воріт гаражів приватного сектора користується особливим попитом.

Як правило, на цих об'єктах встановлюються розсувні ворота, які відрізняються досить великою вагою і виходити з автомобіля, щоб закрити або відкрити їх, досить втомлива процедура.

Ця проблема може вирішитися в результаті установки автоматичної системи. Автоматика для розпашних воріт служитиме довгі роки, якщо цей пристрій придбано в компанії, що відповідає за якість своєї продукції.

Вибір компанії виробника

Асортимент автоматики для управління гаражними воротами на сучасному ринку досить великий. Тут провідне місце займають виробники Китаю і Європи.

Автоматичні системи китайських виробників викликають нарікання покупців з-за їх низької якості. Однак деякі компанії Китаю постачають на вітчизняний ринок якісну автоматику для воріт відкатного і секційного типу. До них можна віднести корпорацію ANMotors.

Серед європейських компаній італійська компанія Nice поставляє на будівельний ринок автоматичні системи високої якості.

Крім фірми Nice автоматичні пристрої для управління гаражними воротами випускають і інші європейські компанії. Однак у інших фірм автоматика для воріт ціна набагато перевершує пристрої Nice і ANMotors при аналогічній якості.

Автоматика для воріт гаража повинна експлуатуватися без поломок багато років, тому, купуючи цей пристрій, не слід купувати продукцію у сумнівних продавців.

Електроприводи для розгорнутих воріт

Систему дистанційного керування можна встановлювати не тільки на нові конструкції гаражних воріт Систему дистанційного керування можна встановлювати не тільки на нові конструкції гаражних воріт. Автоматизація можлива на стулки воріт, встановлених раніше.

Привід досить складний пристрій. Його монтування повинні проводити майстри, відповідного профілю. Тільки в цьому випадку автоматика орних воріт буде надійною, безпечною і прослужить не одне десятиліття.

Монтаж приводів ведеться попарно на кожній стулці орних воріт. Моделі приводів з функцією «замикання» дозволяють відмовитися від використання зайвих запорів.

Особливою увагою у власників гаражів з орними воротами користуються лінійні приводи. Простота конструкції, легкість монтажу поєднується з невисокою вартістю пристрою. Завдяки лінійним приводам досягається плавне переміщення стулок воріт. Це позитивно впливає на якість і термін експлуатації воріт.