У ТРЦ Рів'єра в Одесі провели демонстрацію систем протипожежної безпеки (відео)

Переглядів: 9 893

Спеціально для співробітників ЗМІ та всіх бажаючих, вчора в ТРЦ «Рів'єра» на пос.Котовского, провели демонстрацію систем протипожежної безпеки.

Необхідність оприлюднити дану інформацію виникла після трагедії недавно мала місце в г.Кемерово. Даний випадок підняв резонанс не тільки на території РФ. Українці так само занепокоїлися власною безпекою і безпекою своїх дітей в суспільних місцях. Для багатьох ця трагедія стала справжнім одкровенням і змусила зовсім по іншому поглянути на звичні місця, куди жителі нашого міста ходять постійно. Навчальні заклади, торгово-розважальні комплекси, кінотеатри потрапили під пильні погляди городян, багато з яких озброївшись телефонами вирушили самостійно перевіряти подібні об'єкти. У мережі інтернет, на радіо і телебаченні піднялася ціла хвиля обурення з закликами до бойкотування місць масового збору городян до того моменту, поки вони не відзвітують з питань безпеки.

Головний інженер і інженер з протипожежної безпеки, провели розгорнуту екскурсію по ТРЦ «Рів'єра» і розповіли про готовність комплексу та персоналу до позаштатних ситуацій.

«Наш ТРЦ будувався іноземною компанією. Відносно безпеки все в комплексі продумано до дрібниць. Проект - чудовий. Комплекс, в прямому сенсі, напханий електронікою. При спрацьовуванні хоча б одного датчика уловлювання диму, на центральний пульт надходить сигнал. При спрацьовуванні другого датчика - в комплексі спрацьовує автоматична голосова сигналізація, яка інформує людей про небезпеку і необхідність пройти до виходу. Персонал ТРЦ проінструктований і готовий до внештаткам. Їх завдання забезпечити безпечну евакуацію і далі діяти за штатним розкладом. У кожному з магазинів є відповідальний за пожежну безпеку. По комплексу розставлено близько 500 датчиків, кранів автоматичного пожежогасіння, пожежні рукави, вогнегасники, скрізь є плани евакуації та покажчики. При досягненні температури 70 градусів, лопається спринклер і в зоні спалаху спрацьовують автоматичні системи пожежогасіння, подається вода. Так само автоматично блокуються ескалатори, ліфти опускаються на перший поверх і відкриваються двері, спрацьовують автоматичні дим провітрюваних вікна розташовані по всій стелі ТРЦ, а так само спрацьовують всі магнітні замки на пожежних виходах (вони відкриваються). Ми завжди готові до таких ситуація, а зараз зобов'язані відзвітувати про свою готовність публічно. Ми дбаємо про безпеку і комфорт наших гостей »

В рамках навчальної тривоги було проведено локальне задимлення датчиків в районі кінотеатру «Киностар», журналісти переконалися в безпеці дитячого комплексу «Леопарк», обладнаного всіма засобами протипожежної безпеки і пожежними виходами, а так само пройшлися по всіх залах оглянувши пожежні щитки і евакуаційні виходи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.