У Чечні загинув владимирец Олексій Данилов

  1. У Чечні загинув владимирец Олексій Данилов
  2. Коментарі
  3. ГОЛОВНІ НОВИНИ

ШОСТИЙ КАНАЛ
У кабельних операторів

НАВІГАТОР

23 канал

ТРАЙТЕК

105 канал

сьогодні четвер
6 червня 2019 року

У Чечні загинув владимирец Олексій Данилов

14.06.2002

2002

14.06.2002
Вчора з Чечні прийшла телеграма про те, що в Надтеречном районі убитий наш земляк молодший лейтенант Олексій Данилов. Причому, убитий не бойовик. За інформацією "Інтрефакс", він загинув, після того як один з солдатів 12-го батальйону внутрішніх військ, який також служив у Володимирі, відкрив стрілянину в вартовому приміщенні. Разом з Даниловим загинув ще один офіцер. Вбивця, уродженець Башкортостану, дезертирував з частини. В даний час в посиленому режимі працюють всі правоохоронні органи Надтеречного району республіки. Як нам вдалося з'ясувати, Олексій Данилов народився у Володимирі в 1977 році. Для нього це була вже п'ята відрядження до Чечні. Він проходив службу в спеціальному моторизований полку внутрішніх військ МВС у Володимирі. Цей підрозділ вже три роки відправляють строковиків і офіцерів контрактників в Чечню. В їх завдання входить охорона КПП, ретрансляторів, блокпостів і населеного пункту Горагорськ. Олексій Данилов закінчив екстерном Санкт-Петербурзький військовий інститут. Він так і не встиг одружитися. З родичів у нього залишилися мати, сестра і бабуся. З метою розібратися в причинах трагедії на місце загибелі офіцера виїхав командир володимирського полку внутрішніх військ Ігор Шутов. Коли привезуть тіло Олексія Данилова, невідомо. Схожий випадок був півтора роки тому. Тоді загинув прапорщик, і батькам довелося їхати на впізнання в Ростов, а тіло змогли привезти тільки через тиждень. Про причини трагедії товариші по службі Олексія можуть тільки здогадуватися. Ростислав КОЛЕСНІКОВ, помічник начальника групи в / ч 6523: "Всяке буває на війні. Це не перший випадок. Мало що там з солдатом вийшло. Звичайно, обстановка складна. Може бути, на психіку вплинуло тривале перебування там. Зараз обставини з'ясовуються, що там сталося. хоч від бандита, хоч від своїх - все погано. Так не повинно було трапитися. У принципі, і солдата цього я знав. Ніколи він не виділявся особливою агресивністю. Напевно, все таки щось з головою сталося, або як " . 25-річний Олексій Данилов був єдиним годувальником у родині. Офіцери військової частини обіцяють не залишити родичів в біді. Вони візьмуть на себе організацію похорону товариша по службі, і подбають про виплату всіх належних компенсацій. У частині у Олексія залишилося багато друзів. Вони не забудуть молодшого лейтенанта ніколи. Ростислав КОЛЕСНІКОВ, помічник начальника групи в / ч 6523: "Я з ним уже рази 2-3 в відрядженнях пліч-о-пліч. І солдати його любили. І багато йому дісталося в ті роки. Як сечас сталося - це просто безглуздо. Але те, що він авторитетом користувався і повагою в колективі, - це я вам однозначно скажу ".

Коментарі

sergei_se

30.10.2009, 19:36

Всім однополчан! Леха був хорошою людиною, хорошим другом !!! Саме іншому. Я служив, коли він був контрактником, але це не заважало йому залишатися людиною. Хоча все контрактники були ЛЮДІМІ. Леха був військовий до "мозку кісток". Загинув безглуздо. побільше нам в армію таких офіцерів. ВІЧНА ЙОМУ ПАМ'ЯТЬ. МУЖИКИ ТРЕТІЙ ТОСТ П'ЮТЬ СТОЯЧИ.

Олександр Єрьомін

18.10.2011, 1:14

Служив срочкус Олексієм з 2000-2002, Вічна пам'ять

Катерина

08.02.2012, 13:12

Дуже шкода пацанёнка !!! Вічна йому пам'ять !!!

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Засуджений за вбивство втік з колонії

Небезпечний злочинець на свободі. Стало відомо про втечу ув'язненого з виправної колонії № 3 міста Володимира. Це чоловік 1981 року народження. У 2005 році він був засуджений за вбивство і розбій.


У Кольчугіно ліквідували терористів

У Кольчугіно нейтралізовано двоє терористів. Про це повідомляє Національний антитерористичний комітет. Бандити планували здійснити теракт в місці масового скупчення людей


Головний дорожник області поновився на посаді

Звільняти не можна відновити. Де поставити кому? Відповідь на це питання дана на засіданні Жовтневого райсуду. На початку квітня Олександру Романенко "вліпили" дві догани і звільнили з посади директора обласного дорожнього департаменту. За його словами, законних підстав для відставки не було.


Заробили мільярд, ставлячи липові діагнози?

Виманювали кошти у громадян під приводом платних медпослуг. Як повідомляють в МВС Росії, на території декількох областей країни, в тому числі і Володимирській, виявили мережу медичних клінік, де за великі гроші людям надавали фіктивні послуги.


Випалене поле замість лугу?

У центрі уваги - екологічна обстановка на лузі в Добром. Взимку сюди звозили оброблений антиожеледними речовинами сніг з міських вулиць.
Де поставити кому?
Заробили мільярд, ставлячи липові діагнози?
Випалене поле замість лугу?