Компоненти для будівництва залізничних шляхів

  1. • Елементи для однорівневих переїздів • Компоненти кріплення залізничних рейок • Настили залізничних...
  2. гумові прокладки
  3. Прокладки з коркової гуми
  4. ізолятори
  5. Втулки для шурупів
  6. Захист переїзду при проведенні ремонтних робіт
  7. Заповнення жолобів укладання рейки
  8. Qualified in TransQ
• Елементи для однорівневих переїздів • Компоненти кріплення залізничних рейок • Настили залізничних переїздів
Переїзди з гумовими настилами

Компанія Teknikum виготовляє залізничні переїзди з використанням гумових настилів, а також сервісні переїзди, наприклад, для залізничних станцій, для далеких кінців причалів для використання їх сервісним транспортом і транспортом спеціальних служб, для велосипедних доріжок, для перетину переїздів сільськогосподарським транспортом, а також для приватних автодоріг з невеликою інтенсивністю руху. Матеріали стійкі до погодних умов і зносу, їх легко і швидко монтувати без використання спеціального інструменту. Способом кріплення може бути закріплення до залізничного полотна.

гумові прокладки

Гумові прокладки використовуються в якості гасять вібрацію елементів між рейкою і шпалою. Матеріалом служить натуральний каучук. Гумова прокладка компанії Teknikum відповідає вимогам 864-5 1.1.1986 норми UIC - Міжнародного союзу залізниць. Компанія Teknikum Oy виготовляє також багато інших видів прокладок.

Прокладки з коркової гуми

Пробковая гума використовується в якості матеріалу для прокладок як в шпалах головних шляхів, так і стрілочних переводів. У дерев'яних шпалах пробкова гума використовується в якості прокладки в шурупні кріпленнях з пружинними клемами. Прокладка знаходиться між рейкою і підкладкою і дає кріпленню пружність. Прокладка з коркової гуми збільшує також тертя між нижньою поверхнею рейки і підкладки, сприяючи відведення виникає в рейці прямолінійною сили, від рейки до шпал і від шпали далі в насип. У бетонних шпалах стрілочних переводів прокладка з пробкової гуми розташовується між підкладкою і рейкою. В цьому випадку прокладка також сприяє пружності з'єднання.

ізолятори

Ізолятори кріплення рейки використовується при його кріпленні до бетонної шпалі. Ми виготовляємо ізолятори як з посиленого, так і не посиленого матеріалу.

Втулки для шурупів

Втулки для шурупів відливаються в бетонній шпалі для її кріплення шурупами.

Захист переїзду при проведенні ремонтних робіт

На однорівневій переїзді при проведенні ремонтних робіт передбачається розбір існуючих конструкцій переїзду. В якості тимчасового конструкції переїзду через колії використовується профільований з одного боку гумовий настил, який укладається на щебеневу подушку. Захист переїзду можна використовувати між рейок, між шляхами і над рейками.

Заповнення жолобів укладання рейки

Заповнення жолоби, де встановлений рейок, використовується на однорівневих переїздах, сортувальних станціях, на території промислових майданчиків і портів, де у рухомого складу невелика швидкість. Заповнення жолобів виготовляється з пористої гуми, яка не вбирає воду, не замерзає і зберігає гнучкість круглий рік. Заповнення легко монтується і не потрібно обслуговування.

Qualified in TransQ

Qualified in TransQ