Перший у Львові магазин Gloria Jeans з'явиться в ТРЦ Victoria Gardens

У торгово-розважальному центрі Victoria Gardens, девелопером якого виступає компанія «Фенікс-Капітал», відкриється перший у Львові та найбільший на території України магазин Gloria Jeans. Орендар буде представлений в новому форматі Family та забере у об'єкті приміщення площею 1,3 тис. Кв. м. Консультант по здачі в оренду ТРЦ Victoria Gardens - компанія JLL.

Gloria Jeans - лідер в сегменті fast fashion на ринках Росії та України. Заснований в 1988 році, він спеціалізується на дизайні, виробництві і продажу модного одягу, взуття та аксесуарів як для дорослих, так і для дітей під брендами Gloria Jeans і Gee Jay. Мережа магазинів компанії налічує більше 600 магазинів в містах Росії і України.

Новий оператор поповнить склад якірних орендарів об'єкта поряд з продуктовим гіпермаркетом «Сільпо» (7,5 тис. Кв. М), супермаркетом електроніки і побутової техніки «Фокстрот» (1,8 тис. Кв. М), мультибрендовим fashion магазином ARGO Center і магазином дитячого одягу Argosha (1,7 тис. кв. м), міжнародною мережею магазинів меблів і товарів для дому JYSK (1,4 тис. кв. м), дитячим розважальним комплексом і боулінгом Papashon (3,45 тис. кв. м ), сучасним кінотеатром «Мультиплекс» (3,4 тис. кв. м).

Крім того, до Victoria Gardens приєднався мультибрендовий fashion бутик N.Uno Porter, в якому будуть представлені Eduard Dressler, Atos Lombardini, Maestrami, Lloyd, Fynch Hatton. Торгову галерею також доповнили магазин ділових аксесуарів Attribute, взуттєвий магазин Estro і ювелірний салон Sova.

Ігор Сидоренко, генеральний директор Gloria Jeans (Україна), заявляє: «Ринок Львова - найбільшого міста і центру Західної України - завжди приваблював нас своїм потенціалом, однак можливості розвитку обмежувалися нестачею якісних площ в регіоні. Завдяки швидкому відкриттю найбільшого у Львові ТРЦ Victoria Gardens ми отримали можливість вийти на ринок через професійний і надійний проект. Сучасне торгове простір і грамотний мерчандайзинг нашого нового формату Family в поєднанні з ергономічним обладнанням дозволять ефективно продемонструвати споживачеві найбільш повний асортимент продукції бренду і охопити максимально широку аудиторію ».

Музаффер Кюпе, комерційний директор компанії «Фенікс-Капітал», говорить: «До відкриття ТРЦ Victoria Gardens залишається небагато часу, і сьогодні ми можемо з гордістю говорити про відмінні показники заповнюваності. Залучення до проекту нових для локального ринку брендів відповідає нашій початкової стратегії - створити найбільш якісний і сучасний торговий комплекс у Львові. Ми цінуємо довіру до нас з боку наших партнерів і клієнтів і в свою чергу намагаємося створити для них найбільш комфортні умови для підготовки приміщень до відкриття найближчим часом ».

Дмитро Дудар, старший консультант відділу торгових площ компанії JLL (Україна), коментує: «Victoria Gardens продовжує впевнено заповнюватися орендарями: обсяг зайнятих площ в об'єкті сьогодні перевищує 70%. Це говорить про те, що міжнародні та локальні рітейлери готові розглядати Україну як ринок нових можливостей, бачать потенціал регіонів країни і готові заходити в них через надійні, професійні проекти. Gloria Jeans, яка є одним з основних гравців fashion сегменту на українському ринку, безсумнівно, стане сильним якірним оператором Victoria Gardens і приверне в комплекс активну купівельну аудиторію з усіх районів Львова ».

Довідка:

ТРЦ Victoria Gardens (загальна площа - 102 тис. Кв. М, арендопрігодная - 54,5 тис. Кв. М) розташовується в центрі густонаселеного Франківського району Львова, в 4 км від залізничного вокзалу і в 5 км від міжнародного аеропорту, а також в безпосередній близькості від історичного центру міста. Зона охоплення ТРЦ включає не тільки Львів, а й найближче передмістя, - сукупно більш 990 тис. Чоловік. Відкриття Victoria Gardens намічено на серпень 2016 року.

джерело - All Retail
Роздрукувати