"Глорію Джинс" оштрафували на 100 тисяч за спам

Відому фірму одягу "Глорія Джинс", чий центральний офіс поки ще перебуває в Ростові, недавно оштрафувало УФАС на 100 тисяч рублів за розсилку смс-реклами. Відому фірму одягу Глорія Джинс, чий центральний офіс поки ще перебуває в Ростові, недавно оштрафувало УФАС на 100 тисяч рублів за розсилку смс-реклами Це сталося в Кемерові, хоча могло статися де завгодно: "Глорія" шле практично всім своїм покупцям, в тому числі і ростовчанам, телефонні повідомлення про акції та нові надходження товару.

Як правило, це робиться за згодою клієнта, та й самі клієнти в більшості своїй не заперечують проти такого роду повідомлень: ціни на глоріевскіе товари цілком демократичні.

Однак знаходяться громадяни, яким набридає такого роду настирливість фірм.

ІА "РБК-Ростов" повідомляє, що в кінці 2013 р. в УФАС надійшла скарга фізособи на те, що компанія без згоди абонентів розсилає смс про розпродажі продукції компанії та інших її акціях. 14 квітня 2014 р кемеровські антимонопольники визнали корпорацію порушила закон про рекламу, а в травні «Глорія Джинс» спробувала оскаржити рішення в суді.

Представники позивача вказували на те, що попереджали покупців про можливе отримання рекламних смс, чинне законодавство не регламентує порядок і вид отриманої згоди на отримання смс, а також на те, що компанія не може перевірити достовірність даних, зазначених при видачі дисконтної карти.

За версією кемеровського УФАС, "Глорія Джинс" так і не навела докази того, що клієнти погоджувалися на отримання розсилки. Суд встав на сторону антимонопольників.

Варто відзначити, що Ростовську корпорацію не в перший раз карають за спам. У минулому році УФАС Челябінської області, також за заявою фізичної особи, який поскаржився на отримання рекламних смс, оштрафував "Глорію Джинс".

Про скарги ростовчан на смс-розсилки "Глорії" нічого невідомо.

Читайте також: