Онлайн-консультація акушера-гінеколога.

Онлайн-консультація гінеколога - сучасна зручність, що дозволяє жінці обговорити хвилюючі її проблеми без втрати часу на відвідування лікаря, а головне - абсолютно конфіденційно, що дозволяє піднімати самі делікатні теми: не секрет, що жінки не дуже люблять відвідувати гінеколога, і однією з причин такого відносини є небажання висвітлювати інтимну сферу життя, з якої в силу специфіки послуг так чи інакше стикається гінеколог.

При цьому, звичайно, не слід думати, що онлайн спілкування в змозі повністю замінити прийом фахівця: така консультація гінеколога може стати лише підставою для прийняття рішення про необхідність відвідування клініки, так як без аналізів і огляду гінеколога жоден діагноз не може вважатися достовірним. Проте, зручність подібної послуги робить її надзвичайно затребуваною, і кожна солідна клініка пропонує її на своєму сайті.

«ЄВРОМЕДІКОМ» - це клініка європейського рівня, що володіє власним представництвом в мережі інтернет і пропонує таку послугу, як онлайн-консультація гінеколога (в тому числі консультація акушера-гінеколога): кожна жінка може поставити своє запитання спеціалісту, використовуючи спеціальну форму на сайті клініки , І розраховувати на оперативну відповідь профільного лікаря.

Якщо інформація, отримана при онлайн-спілкуванні з фахівцем, переконає жінку в необхідності всерйоз зайнятися своїм здоров'ям, клініка «ЄВРОМЕДІКОМ» забезпечить повний комплекс послуг (консультація, діагностика, лікування). Серед можливостей клініки - всі види лабораторних досліджень, включаючи цитологію і біопсію тканин, широкий спектр УЗД-досліджень , Послуги висококваліфікованого гінеколога.