Безкоштовну медицину в Росії знищить бидло

Претензії на «виняткове ставлення» до добра не доводять

Під блакитними небесами

чудовими килимами

лежить собаче лайно ...

лежить собаче лайно

Я заходжу в ліфт житлової висотки, збираюся натиснути на кнопку і відсмикує руку. Всі кнопки старанно запльовані. Озирнувшись, виявляю, що всі стіни і дзеркало теж покриті сопливими плювками. Крім того, в ліфті пахне сечею. Почуття огиди просто непередаване.

А тим часом я приїхав до друзів, які живуть в елітному будинку, в хорошому районі. Але, видно, під'їзду трохи не пощастило з мешканцями.

Сніг на газонах біля будинку, як осіннім листям, покритий собачими екскрементами. І це ще не зовсім весна. Що буде, коли замети розтануть!

Я не дуже часто ходжу в гості, тому загиджених ліфтів давненько не бачив. Але щедро угноєні собаками двори і дитячі майданчики для нашої країни - буденність.

Тому що - бидло.

Так, бидло - це не чисто російський ексклюзив. Бидло - явище інтернаціональне, навіть транснаціональне. Бидланов я зустрічав скрізь - в США і Великобританії, Німеччини і Франції, в Африці і в Азії.

Але є один нюанс: у розвинених країнах еліти давно усвідомили, що суспільство неоднорідне і що між стратами потрібно вибудовувати буферні зони і бар'єри, щоб люди не переубівалі один одного. Там вибудувана система законів, яка не дозволяє бидла поводитися так, як воно хоче.

На жаль, у нас же не так!

Хоча «совок» звалився вже чверть століття як, з совковим міфом про рівність і братерство ми ніяк не хочемо розлучитися.

А рівності-то ніякого немає, не було, та й не буде!

І справа-то тут зовсім не в доходах або соціальний статус, справа саме в нерівному розподілі бидловатості по популяції. Депутат чи міністр цілком може бути бидланом (знаєте таких, да?), А водій або електрик - цілком інтелігентною людиною.

Та ви подивіться на дорогу, як хто водить. Буває, що дуже дорогий автомобіль веде себе пристойно, а старий, іржавий «таз» поводиться як п'яний гопник.

Так що ж таке бидло? Існує величезна кількість трактувань цього терміна. Але я запропоную свою версію, яка найбільше підходить для нашої країни - Росії.

Бидло - це персонажі, які отруюють вам життя тим, що плюють на правила і норми поведінки. Іноді вони роблять це спеціально, але в основному - тому, що їм на всіх на ... ать. Іноді вони це в буквальному сенсі демонструють: захотілося йому в ліфті за великим - ну і спорожнив кишечник. Ну, а вже собаці своєї заборонити робити це на дитячому майданчику ... що він, «нелюд якийсь»?

А у що ці виродки перетворили наші ліси? Це ж одна суцільна смітник.

Але це все квіточки. «Відходи життєдіяльності» бидла отруюють існування? Так! Знижують якість життя? Безумовно! Але це нас начебто не вбиває ...

Однак не все так просто. Є випадки, коли бидло реально вбиває. Це і небезпечне водіння на дорозі, і сутички із застосуванням насильства в результаті конфліктних ситуацій, які бидло провокує.

Але я зараз не про це, а про те, що бидло в процесі насолоди життям знищує різні соціальні інститути, а це - смертність в інших масштабах.

Один з маркерів бидла - це схильність принижувати і затоптувати беззахисних, тих, хто не в змозі дати адекватну відсіч.

В силу особливостей нашого державного устрою у нас такими є медики і педагоги.

Ось на них бидло і відривається по повній!

Хоча вчителі і працюють з дітьми, але ж поняття «бидловатость» вікових обмежень не має. Та й батьки тут як тут.

Але медикам дістається більше! Вони навіть в мирний час практично як на війні. Досить набрати в пошуковику «побили лікаря» (фельдшера, медсестру, санітара, водія «швидкої») - випливуть тисячі історій. Б'ють, калічать, принижують. Іноді - вбивають.

Але бидла мало фізично і морально принизити! Деяким особливо просунутим хочеться більш масштабно «потанцювати на віруючих».

Власне, на тему ролі бидла в деградації нашої країни мене наштовхнув «пацієнтськими» флешмоб в соцмережах під умовною назвою «як мене принизив лікар».

Історія, як і годиться, повинна бути жалісливою, покликаної вибити у читача сльозу і бажання лайкнути і репостнуть. Дамочка описує «жахи лікарняного концтабору», де «сплячі хірурги загрожують операцією», а «грубі гінекологи лізуть своїми руками» самі знаєте куди, при цьому цинічно стверджуючи, що це «не хворий, ніж секс».

Текст - бидланскій і написаний для бидла.

Варто було мені про це написати в соцмережі, як бидло понабежало, схвильовано, і початок обурюватися.

Бидло, до речі, завжди моторошно ображається, коли його таким ідентифікуєш.

Віртуальні крики як під копірку: «Чому бидло? !!!» і «Він пацієнтів (!) Бидлом називає? !!! І це (!) Лікар? !!! »

Чудовий привід пояснити широкій аудиторії, чому автори флешмобу - бидло, а не просто пацієнти.

По-перше, бидло теж хворіє і потрапляє в поліклініки та лікарні. І в російському Інтернеті величезна кількість матеріалу про те, як це бидло поводиться в медустановах.

Візьмемо матеріали тільки «МК» за останні пару місяців:

«Пацієнт побив фельдшера« швидкої допомоги »в Сочі» (жінка-фельдшер отримала струс мозку) .

«Лікарів« швидкої »продовжують бити: медики виступили з заявою» .

«У Пскові вдруге за три місяці побитий працівник« швидкої » .

Дуже часто такі історії навіть зафіксовані відеокамерами. ось, відеозапис того, як п'яне бидло б'є жінку-фельдшера при виконанні .

Іноді побиття носять груповий характер: «Напали натовпом: відео побиття лікарів п'яними підлітками опублікував СКР».

Що характерно, дуже часто злочинці відбуваються легким переляком, як у випадку, коли виродку, зламав рентгенологу щелепу, дали умовний термін .

Як ми бачимо, бидла серед пацієнтів і їх родичів вистачає. І як нам їх називати? «Янголят»?

Всі історії нападу на медиків об'єднує одна характерна деталь: бидло впадає в лють, коли медики відмовляються визнати її винятковість і якісь особливі права на особливе ставлення: прийняти позачергово, відвезти на «швидкої» додому і т.д.

Взагалі, претензія на якусь «особливість» - це характерна риса бидла. Ця претензія і генерує антигромадську поведінку.

Логіка у бидла така:

«А навіщо я буду тягатися до мусорки, коли я можу тут викинути? Нехай двірники працюють, їм за це гроші платять! »

«Та плювати мені на правила, їжджу як хочу! Моє життя мої правила!"

«Та не буду я за своїм собакою прибирати! Вам заважає? Ви і прибирайте! »

«І чо, що тут чергу до лікаря ?! Я чекати не збираюся! »

Ось і у авторки жалісливою тексту про «лікарняний кошмар» і ініціаторки флешмобу такі ж претензії на «VIP-обслуговування»: «грубий гінеколог» не зволив надіти їй черевики (ось нелюд, а?), А не менше грубий лікар УЗД не витер їй животик серветками (о, жах!) - довелося, мабуть, самої витирати цей противний гель!

А ще їй «сунули банку і сказали« йди, збери сечу »! Кошмар якийсь! Що за сервіс, а ?!

Зауважимо: допомога цій мадам надали в повному обсязі. Всю діагностику провели, прооперували. Але ж ні! Недостатньо «гламурно» все було! Цей мерзенний «вкидання» і йому подібні крок за кроком вбивають наше «таке погане» безкоштовну охорону здоров'я, готуючи суспільство до платної медицини. Але не треба плекати ілюзій щодо того, що «ось вже в комерційних клініках все буде по вищому розряду!» Чи не буде! Почитайте, що пишуть пацієнти про охорону здоров'я Великобританії, Німеччини, США.

У США безкоштовної медицини немає взагалі. Кожен повинен мати поліс, який оплачує з грошей, які залишилися після виплати некволих таких податків: до половини всіх зароблених грошей можете віддати державі, якщо заробіток хороший. І навіть не дивлячись на це медицина для вас буде платна. І в цій платну медицину ніхто не буде навколо вас метушитися. Все в порядку черги, яку встановив лікар. Ось що пише росіянин, який на своїй шкурі все це відчув:

«Реальна історія з далекої Америки 1995 року. На той час я вже закінчив 4 з половиною курсу 1-го ММІ ім. Сеченова і до вечора усвідомив, що біль в правому нижньому квадраті живота, блювота і позитивний синдром роздратованою очеревини, по всій видимості, приведуть мене до хірурга. Я не буду вдаватися в деталі, як я потрапив в Бруклінський Конейланд госпіталь (зі страховкою), але привезли мене в 22:00 вечора. Протягом години взяли кров і відбувся огляд хірургом, який повідомив мені про необхідність операції з приводу гострого апендициту і взяв з мене більше 20 підписів про те, що я з усім згоден і ні на що не претендую ... а далі, далі були 12 годин очікування, далеко не найкращих в моєму житті годин. Я лежав у приймальні палаті місць на 20. Мене рвало, сестру було неможливо докликатись, біль тільки посилювалася ... на мені були наклеєні папірці «не годувати» і «не поїти», і це все, що мені зробили, знеболюючих мені теж не давали. І я не знаю, як довго це все могло тривати, якби до обіду наступного дня я не зробив демарш відчаю і зі словами «до зустрічі з моїм адвокатом» не намагався б покинути приймальне відділення цього госпіталю. Однак мене скрутили охоронці, прив'язали до каталці, і через півгодини мені вже давали наркоз. Операція пройшла успішно, на наступну добу я був уже виписаний і в цілому щиро задоволений результатом, через тиждень вже плавав. Але кошмар тієї ночі забути навряд чи зможу ».

У дамочки, замутили антіврачебний флешмоб, не вистачає розуму зрозуміти, що вона, виливши в інформаційний простір вміст свого «ментального кишечника», облила лайном конкретних лікарів. Кого-то, може бути, звільнять, хтось, плюнувши на все, піде сам. І сотні, тисячі пацієнтів залишаться без допомоги нормальних медиків.

У Росії персонажів, які поводяться подібним чином, називають бидлом тому, що бидло - в первісному значенні цього слова - худобу, поводиться дуже схоже: спорожняєте кишечник де завгодно. Адже у корови інтелекту не вистачає на те, щоб не випорожнюватися на траву, яку вона їсть. А ось котиків вже можна навчити ходити на лоток.

Тому котиків ніхто не називає бидлом. Не будьте бидлом! Будьте, як котики!

Знаєте таких, да?
Так що ж таке бидло?
О він, «нелюд якийсь»?
А у що ці виродки перетворили наші ліси?
«Відходи життєдіяльності» бидла отруюють існування?
Знижують якість життя?
Віртуальні крики як під копірку: «Чому бидло?
» і «Він пацієнтів (!) Бидлом називає?
І це (!) Лікар?
І як нам їх називати?