Серіал «Глухар» - Коли дивитися? О 00:30 (18 квітня 2018), Хабаровськ

  1. 5-я ерія - "Бити чи не бити?", 6-а серія - "Справи сімейні" 5-я ерія - "Бити чи не бити?" Дізнавшись,...
  2. тривалість
  3. режисери
  4. У ролях
  5. виробництво

5-я ерія - "Бити чи не бити?", 6-а серія - "Справи сімейні"

5-я ерія - "Бити чи не бити?" Дізнавшись, що подругу Антошина повію Настю побив господар квартири, яку вона знімає, Денис і Глухарев вирішують "провчити" негідника. А дівчині знаходять інше житло. 6-я серія - "Справи сімейні" Новий знайомий Глухарева Ігор просить допомогти відвоювати квартиру, яку після смерті його діда забрала собі його молода дружина, яка вийшла за нього заміж напередодні смерті старого. Підозрюючи її в шахрайстві, Ігор просить Глухарьова вивести її на чисту воду. Глухар і Антошин зустрічаються з нею і переконуються в тому, що жінка була щиро закохана в діда Ігоря. Лідія Павлівна пропонує Ігорю забрати квартиру, а вдячний Ігор вирішує дбати про свою знайдену бабусі.

Лідія Павлівна пропонує Ігорю забрати квартиру, а вдячний Ігор вирішує дбати про свою знайдену бабусі

+16

Домашній

Помилка в розкладі

5-я ерія - "Бити чи не бити?"

Дізнавшись, що подругу Антошина повію Настю побив господар квартири, яку вона знімає, Денис і Глухарев вирішують "провчити" негідника. А дівчині знаходять інше житло.

6-я серія - "Справи сімейні"

Новий знайомий Глухарева Ігор просить допомогти відвоювати квартиру, яку після смерті його діда забрала собі його молода дружина, яка вийшла за нього заміж напередодні смерті старого. Підозрюючи її в шахрайстві, Ігор просить Глухарьова вивести її на чисту воду.

Глухар і Антошин зустрічаються з нею і переконуються в тому, що жінка була щиро закохана в діда Ігоря. Лідія Павлівна пропонує Ігорю забрати квартиру, а вдячний Ігор вирішує дбати про свою знайдену бабусі.

тривалість

1 година 55 хвилин (115 хвилин)

режисери

Гузель Кірєєва, Рустам Уразаев, В'ячеслав Камінський

У ролях

Денис Рожков, Володимир Фекленко, Вікторія Тарасова, Марія Болтнева, Борис Покровський, Олександр Бобров, Олександр Баринов, Роман Хеідзе, Євген Самарін, Юлія Самойленко, Олена Бочкарьова, Марина Штода, Максим Мальцев, Юрій Макєєв, Максим Аверін

виробництво

Dixi-ТВ

Росія

2008

?ерія - "Бити чи не бити?