Серіал «Глухар. Продовження »- Коли дивитися? В 00:00 (09 липня 2014 року), Владивосток

  1. "Будь що буде". "Сміття" "Будь що буде". Антошин пояснює Зіміної необхідність вимушеної ізоляції...
  2. тривалість
  3. режисери
  4. У ролях
  5. виробництво

"Будь що буде". "Сміття"

"Будь що буде". Антошин пояснює Зіміної необхідність вимушеної ізоляції Глухарева - він переконаний в тому, що це єдиний спосіб позбавити одного від наркозалежності. За його планом Зіміна особисто випускає Глухарева. Щоб не нарватися на гнів одного, Антошин просить Тарасова організувати вечірку на честь повернення Глухарева, а потім зустрічає його біля будинку. Не в силах тримати образу, Глухарев прощає Антошина. Тим часом Тарасов розслідує справу про напад водія маршрутки Мераба на іншого автомобіліста через зіткнення на дорозі. Однак Карпов дізнається про це і шантажує власника маршрутки Титова, погрожуючи йому кримінальним переслідуванням. Отримавши від Титова винагороду, Карпов вмовляє Тарасова змінити формулювання справи проти Мераба ... "Сміття". Зіміна доручає Тарасову справа двох наркоманів - юного Костянтина і літнього Гриньова, затриманих при розфасовці великої партії героїну. Дізнавшись, що мати Костянтина від відчаю особисто здала сина в міліцію, Тарасов обіцяє затриманим значне зменшення терміну ув'язнення за співпрацю зі слідством. Однак раптова прокурорська перевірка діяльності ОВС Зіміної змінює кваліфікацію справи Костянтина і Гриньова і визнає їх збувальниками, а не наркоманами. Тепер їм загрожують великі терміни, і Тарасов намагається допомогти матері Костянтина і Гриньова. Тим часом Антошин і Глухарьов неодноразово затримують багатого студента, від нудьги здійснює божевільні вчинки.

Тим часом Антошин і Глухарьов неодноразово затримують багатого студента, від нудьги здійснює божевільні вчинки

+16

НТВ

Помилка в розкладі

"Будь що буде".

Антошин пояснює Зіміної необхідність вимушеної ізоляції Глухарева - він переконаний в тому, що це єдиний спосіб позбавити одного від наркозалежності. За його планом Зіміна особисто випускає Глухарева. Щоб не нарватися на гнів одного, Антошин просить Тарасова організувати вечірку на честь повернення Глухарева, а потім зустрічає його біля будинку. Не в силах тримати образу, Глухарев прощає Антошина.

Тим часом Тарасов розслідує справу про напад водія маршрутки Мераба на іншого автомобіліста через зіткнення на дорозі. Однак Карпов дізнається про це і шантажує власника маршрутки Титова, погрожуючи йому кримінальним переслідуванням. Отримавши від Титова винагороду, Карпов вмовляє Тарасова змінити формулювання справи проти Мераба ...

"Сміття".

Зіміна доручає Тарасову справа двох наркоманів - юного Костянтина і літнього Гриньова, затриманих при розфасовці великої партії героїну.

Дізнавшись, що мати Костянтина від відчаю особисто здала сина в міліцію, Тарасов обіцяє затриманим значне зменшення терміну ув'язнення за співпрацю зі слідством. Однак раптова прокурорська перевірка діяльності ОВС Зіміної змінює кваліфікацію справи Костянтина і Гриньова і визнає їх збувальниками, а не наркоманами. Тепер їм загрожують великі терміни, і Тарасов намагається допомогти матері Костянтина і Гриньова. Тим часом Антошин і Глухарьов неодноразово затримують багатого студента, від нудьги здійснює божевільні вчинки.

тривалість

1 година 55 хвилин (115 хвилин)

режисери

Тимур Алпатов, Юрій Попович, Валерій Мизніков

У ролях

Максим Аверін, Денис Рожков, Володимир Фекленко, Вікторія Тарасова, Марія Болтнева, Владислав Котлярський, Марія Рассказова та ін

виробництво

Dixi-ТВ

Росія

2009