Серіал «Глухар. Продовження »- Коли дивитися? В 00:25 (01 лютого 2016), Хабаровськ

  1. "Кошмари". "Пробудження" "Кошмари". Тарасову доручають розслідування самогубства Авдєєва - колишнього...
  2. тривалість
  3. режисер
  4. У ролях
  5. виробництво

"Кошмари". "Пробудження"

"Кошмари". Тарасову доручають розслідування самогубства Авдєєва - колишнього начальника Зіміної і Карпова. Оглянувши квартиру загиблого, Глухарев виявляє фотографії слідчого прокуратури Латишева і декана юридичного факультету Чистова. Незабаром Чистова вбивають. Антошин знаходить підтвердження причетності загиблих до сатанинської секти. "Пробудження". Зіміна зустрічається з Латишевим, і той зізнається, що вів справу про самогубства серед членів секти, більшість з яких були студентами Чистова. Допитавши з пристрастю ватажка секти, Карпов вибиває з нього зізнання в залученні Авдєєва в його мережі. До Тарасову звертається батько з проханням про допомогу - Віка вимагає підвищити її на посаді, погрожуючи в разі відмови оприлюднити інформацію про їх любовний зв'язок.

До Тарасову звертається батько з проханням про допомогу - Віка вимагає підвищити її на посаді, погрожуючи в разі відмови оприлюднити інформацію про їх любовний зв'язок

+16

НТВ

Помилка в розкладі

"Кошмари".

Тарасову доручають розслідування самогубства Авдєєва - колишнього начальника Зіміної і Карпова. Оглянувши квартиру загиблого, Глухарев виявляє фотографії слідчого прокуратури Латишева і декана юридичного факультету Чистова. Незабаром Чистова вбивають. Антошин знаходить підтвердження причетності загиблих до сатанинської секти.

"Пробудження".

Зіміна зустрічається з Латишевим, і той зізнається, що вів справу про самогубства серед членів секти, більшість з яких були студентами Чистова.

Допитавши з пристрастю ватажка секти, Карпов вибиває з нього зізнання в залученні Авдєєва в його мережі.

До Тарасову звертається батько з проханням про допомогу - Віка вимагає підвищити її на посаді, погрожуючи в разі відмови оприлюднити інформацію про їх любовний зв'язок.

тривалість

1 година 55 хвилин (115 хвилин)

режисер

Юрій Попович

У ролях

Максим Аверін, Денис Рожков, Володимир Фекленко, Вікторія Тарасова, Марія Болтнева, Владислав Котлярський, Борис Покровський, Олександр Бобров, Людмила Гаврилова, Марія Рассказова, Роман Хеідзе, Євген Самарін

виробництво

Dixi-ТВ

Росія

2009