Мисливець на годину і покестоп в McDonald's: як заробити на покемонах

Бізнес негайно відреагував на нове масове, що межує з істерією захоплення Pokemon GO. В тренді опинилися навіть російські компанії Бізнес негайно відреагував на нове масове, що межує з істерією захоплення Pokemon GO

Фото: Mark Kauzlarich / Reuters

Капіталізація Nintendo менше ніж за тиждень злетіла в півтора рази майже до 40 млрд доларів і обігнала Sony. Тільки в США шанувальники Pokemon GO щодня витрачають в грі більше 1,5 млн доларів.

Ресторани вже готові платити виробнику гри Pokemon GO за право встановити у себе покестопи. Маркетингову політику маси російських і зарубіжних компаній сьогодні можна описати фразою «Переходьте на темну сторону - у нас є покемони». Справа в тому, що гра дає можливість користувачу за реальні гроші купувати приманку для покемонів. Таким чином, людині не потрібно бігати в пошуках монстрів по місту, а можна зробити так, що вони самі прийдуть до користувача. Але інші гравці протягом півгодини також будуть бачити масове скупчення покемонів. Цим і користуються різні комерційні структури, каже директор з розвитку платіжного інструменту Pay QR В'ячеслав Семенчук:

Але гравці повинні не тільки ловити покемонів - їх потрібно ще й прокачувати, а робиться це в особливих місцях - покестопах. Там же можна отримувати всякі безкоштовні бонуси. Поки покестопи може розміщувати тільки сама компанія Nintendo, однак, за деякими даними, виробник гри вже веде переговори з McDonald's про те, щоб продати мережі фастфуду право встановлювати у себе покестопи.

Заробляють на покемонах не тільки великі компанії. У США вже з'явилася послуга для ледачих любителів покемонів. Поки одні дякують Pokemon GO за те, що полювання на кишенькових монстрів нарешті змусила їх піднятися з крісла і походити по місту, інші платять ловців покемонів по 20 доларів на годину за те, що останні беруть телефон платить і замість нього бігають за жаданими трофеями .

Сбербанк тим часом висловив готовність страхувати тих, хто бігає і може впасти, на суму до 50 тисяч рублів і роздавати поліси безкоштовно. Що буде, якщо людина зламала ногу, виходячи з лазні на дачі? На питання, як компанія буде доводити, що випадок не страховий, Business FM відповів генеральний директор СК «Сбербанк страхування життя» Максим Чернін:

Втім, в правилах акції від Ощадбанку є дуже цікаві рядки: «Організатор акції має право на свій власний розсуд, не пояснюючи учасникам причин і не вступаючи з ними в переписку, визнати недійсними будь-які дії учасників акції, а також заборонити подальшу участь в акції будь-якій особі , в тому числі якщо у організатора є сумніви в тому, що надана учасником інформація невірна, неповна, є хибною або неточна. Наявність порушення організатор визначає самостійно ».

У ВТБ24 пообіцяли клієнтам, які зробили скріншот покемона на тлі логотипу банку, подвійний cashback протягом усього серпня. Цікаво, що б сказав глава ВТБ24 Михайло Задорнов, якби азартні власники карток штурмом брали його власний кабінет, тому що там раптом виявився дуже рідкісний покемон, або як би відреагував Герман Греф, якби кишенькові монстри вночі привели любителів Pokemon GO до його дому. Поки бізнес, в тому числі і російський, «покемон-френдлі».

портал BFM.ru запитав у читачів, як вони ставляться до Pokemon GO. На момент публікації відповідь «цікаво, готовий грати і платити гроші» вибрали 6% тих, хто проголосував, «ніколи не будуть грати» - 37%. Найпопулярнішим став відповідь «вважаю небезпечним, особливо для дітей, пошук може завести куди завгодно» - його вибрали 57% читачів.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Що буде, якщо людина зламала ногу, виходячи з лазні на дачі?
Ru в ваші джерела новин?