Термін придатності е-талона! Квитки: Rīgas satiksme

Зверніть увагу на термін придатності Вашого синього е-талона!

"Rīgas satiksme" закликає пасажирів громадського транспорту, які користуються синіми е-талонами, звернути увагу на термін їх придатності.

Як дізнатися термін придатності е-талона?

Термін придатності синього персоніфікованого е-талона вказано на е-талоні (див. Зображення), а також дізнатися про термін синього неперсоніфікованого е-талона можна, взявши роздруківку його змісту в будь-якому місці продажу е-талонів.

Як поміняти е-талон?

1. Електронним способом. Необхідно заповнити анкету (натисніть на кнопку внизу) і вказати, в якому центрі обслуговування клієнтів Ви хочете отримати новий е-талон або "Карту рижанина". Після обробки даних на згаданий в контактній інформації адреса буде вислано SMS-повідомлення або електронного листа із запрошенням, після отримання якого Ви зможете відправитися до відповідного центру обслуговування клієнтів, взявши з собою паспорт і наявний у Вас е-талон, і отримати вже виготовлений новий е-талон або "Карту рижанина".

Заповніть анкету отримання е-талона тут!

2. У центрі обслуговування клієнтів (час роботи і адреси - тут ), Після пред'явлення наявного у Вас е-талона і засвідчує особу та заповнення анкети, на місці буде виготовлений новий е-талон або "Карта рижанина". Записатися для відвідування центру обслуговування клієнтів можна тут:

Подайте заявку на відвідування центру клієнтів тут!

Додаткова інформація:

 1. Якщо Ви заповните електронну анкету, то на е-талоні буде розміщена та ж фотографія, що і на використовувався раніше е-талоні. Якщо Ви хочете, щоб на е-талоні була нова фотографія, запрошуємо Вас відвідати один із центрів обслуговування клієнтів (дивитися адреси ).
 2. Якщо Ви записалися для відвідування центру обслуговування клієнтів, запрошуємо Вас відвідати центр обслуговування клієнтів в зарезервоване час.
 3. Якщо на зручний Вам день і час записатися не вдалося, просимо Вас відвідати один із центрів обслуговування клієнтів (дивитися адреси ).
 4. Обмін е-талона проводиться безкоштовно, якщо наявний у Вас е-талон придатний до використання. Е-талон, термін придатності якого минув, необхідно здати в один з центрів обслуговування клієнтів (дивитися адреси ). Eсли е-талон був навмисно пошкоджений, за обмін необхідно заплатити 2.85 EUR (2.00 LVL). Обмін синього Heперсоніфіцірованного талона проводиться безкоштовно лише протягом 6 місяців після закінчення терміну його придатності, після цього за обмін потрібно платити 2.85 EUR.
 5. Якщо Ви житель Риги, то можете отримати на вибір синій персоніфікований е-талон або "Карту рижанина" (про синьому персоніфікованому е-талоні читайте тут , А про "Карту рижанина" - тут ).

Версія для друку Версія для друку    тут  і  тут тут і тут !

Інші питання та більш детальна інформація: в клієнтських центрах "Rīgas satiksme", на домашній сторінці www.rigassatiksme.lv , В соціальних мережах "twitter", "facebook", "draugiem.lv".

lv