Навчання технології литтєвий (рідкий) камінь

  1. Подивіться Відеоотзиви деяких учнів.
  2. Матеріали для штучного каменю
  3. Виробництво штучного граніту Solid Surface

Навчання буває різне ...

Хтось тільки робить перші кроки і йому потрібно дізнаватися все з самого початку. Для нього будь-яка інформація здається цінною, хоча об'єктивно оцінити він її не зможе.

У навчанні технології литтєвий камінь цінні не тільки знання, а й практичні навички. Ми навчаємо технології рідкий камінь на практиці! Термін - не менше двох тижнів.

На жаль, часто зустрічаються компанії, які обіцяють навчити всім тонкощам за кілька днів.

А бувають ситуації, коли досвідчений виробник виробів з литого каменю розуміє, що якихось спеціалізованих знань і навичок йому починає не вистачати. І він намагається знайти такого вчителя, який зміг би дати йому відсутню ...

Компанія ПОЛІДЕК-ПРОФІ може задовольнити потреби як перше, так і друге учнів. Завдяки величезному досвіду ПОЛІДЕК-ПРОФІ зможе дати практичні навички бажанням будь-кого з будь-яким досвідом роботи. В арсеналі компанії курси за різними технологіями - від склопластику до моделювання і виготовлення складних матриць.

Подивіться Відеоотзиви деяких учнів.

Підприємець Денис Костюк з Краснодара вже 5 років займається рідким каменем по технології зворотного заливки. І все одно він прийшов до нас вчитися, тому що навіть таких знань не достатньо, це всього лише частина програми навчання нашої технології.

Ось що він сказав по завершенні навчання:

Ви замислювалися про відкриття нового бізнесу або диверсифікації вже існуючого?

Організація виробництва виробів за технологією литтєвий камінь (званий також литтєвий мармур, литтєвий онікс, литтєвий граніт, рідкий камінь) не зажадає від Вас спеціальних знань, великих виробничих площ і фінансових вкладень. У виробництві виробів за технологією литтєвий камінь низька конкуренція, споживчий ринок має велику місткість, а «гнучкість» виробництва дозволяє випускати найрізноманітнішу продукцію від литого мармуру до склопластику.

Штучний камінь - це композиційний матеріал, на 80% складається з натуральної мінеральної крихти і на 20% з поліефірної смоли, вироблений методом лиття. Звідси і виникло ще одна назва - технологія литтєвий камінь . Литтєвий мармур, онікс, граніт і т.д. - це назви в залежності від імітації зовнішнього вигляду виробу. Можливості технології дуже широкі і дозволяють імітувати практично будь-який природний камінь як за зовнішнім виглядом, так і за фактурою і колірній гамі. На основі цієї технології можна втілити в життя найсміливіші дизайнерські та інженерні рішення.

Технологія такого каменю розрахована на бюджетний ринок - вироби з нього мають низьку собівартість у виробництві і доступні за ціною широкому колу споживачів Технологія такого каменю розрахована на бюджетний ринок - вироби з нього мають низьку собівартість у виробництві і доступні за ціною широкому колу споживачів. Сама технологія виробництва відрізняється надзвичайно малими початковими вкладеннями і високою рентабельністю. Пов'язано це з тим, що для організації виробництва потрібні досить невеликі фінансові кошти, а собівартість вироби дуже невелика. Початкові фінансові витрати в основному йдуть на закупівлю обладнання, сировини, оренду невеликого приміщення і виготовлення матриць для відливання виробів.

Для організації виробництва за цією технологією потрібно тепле і сухе приміщення з температурою не нижче 18 С, відносною вологістю нижче 70%. обладнане припливною та витяжною вентиляцією. Площа приміщення залежить від обсягу продукції, що випускається. Наприклад для штучного виробництва за технологією литтєвий камінь або технології склопластик потрібно 20м.кв. З обладнання потрібно обов'язково компресор, спеціальний міксер для змішування поліефірної смоли і наповнювача, вибростол, а також ручний електро і пневмоінструмент. Приміщення повинно бути дуже добре освітлено.

Матеріали для штучного каменю

Зовнішня поверхня рідкого каменю - гелькоут. Це захисно-декоративний шар, що володіє поліпшеними фізико-механічними властивостями, підвищеною стійкістю до ультрафіолету, вологи та інших зовнішніх впливів. Гелькоут поділяють на загального призначення і спеціального призначення (химостойкие, пожаростойкие, матричні і т.д.) він буває прозорим або кольоровим. Гелькоут випускається для нанесення пензлем або для напилення спеціальними розпилювачами. Отверждается гелькоут звичайним метілетілкеторон пероксидом (в народі МЕК). На ринку МЕК представлений торговими марками Curox і Butanox. Для нанесення гелькоута рекомендуємо використовувати ручний розпилювач російського виробництва G-120. За принципом дії він є покращеним аналогом розпилювача G-100, а за ціною на 3000р. дешевше. Додатково G-120 може комплектуватися соплами для гелькоута діаметром 3,5 - 7 мм, що дозволяє змінювати витрату гелькоута при розпилюванні, а також напилювати Granatex і Granicout.

Сполучна для штучного каменю - ненасичена поліефірна ливарна смола на ортофталіевой або ізофталіевой основі Сполучна для штучного каменю - ненасичена поліефірна ливарна смола на ортофталіевой або ізофталіевой основі. Низька в'язкість смоли дозволяє наповнювати її різними наповнювачами, як органічними, так і мінеральними, нейтральними по відношенню до поліефіру. Як наповнювачі для виробництва виробів за технологією штучний камінь зазвичай використовують мармурову крихту або інший мінеральний наповнювач, який має спеціально підібраний фракційний склад. Збільшення маси наповнювача забезпечує зниження собівартості виробів.

На сьогоднішній день на ринку композіціонних.матеріалов дуже широкий вибір виробників: це США, Фінляндія, Великобританія, Голландія, Туреччина, Китай. На превеликий жаль російські виробники випускають продукцію дуже низької якості. Всі провідні виробники мають своїх дилерів в Росії. Це вже сформувався ринок, на якому пропозиція значно перевищує попит. З цього щоб продати СВІЙ товар деякі російські представники хитро пропонують безкоштовну технологію, Це рівнозначно тому як посадити людину за кермо, дати йому правила дорожнього руху, технічний опис пристрою автомобіля і побажати щасливої ​​дороги. Пам'ятайте завжди, безкоштовний сир тільки в мишоловці. На початковій стадії організації виробництва найважливішу роль відіграє «інструктор», фахівець високої кваліфікації. Який пояснить ВСЕ тонкощі і нюанси технології виробництва, допоможе уникнути помилок і заощадить Ваш час виходу на проектну потужність. І що найцікавіше - Вас ніхто і ніколи не навчить техніці моделювання та побудови матриць, а це НАЙГОЛОВНІШЕ. А все по тому, що вигідніше продати Вам матрицю, ніж навчити Вас її виготовлення.

Матриці (форми для лиття)   є найважливішою частиною виробництва за технологією литтєвий камінь Матриці (форми для лиття) є найважливішою частиною виробництва за технологією литтєвий камінь. На жаль, на ринку Росії дуже мало виробників оснащення, у яких можна було б по каталогу замовити потрібну матрицю, та й вартість її буде складати від 60000р. Імпортна матриця від іноземних постачальників буде коштувати від 3000 $, що є абсолютно «непідйомною» ціною для початківця виробника. Найправильніший шлях - це виготовити матриці самостійно. Крім економії коштів це також збільшить конкурентну перевагу, так як дозволить оперативно реагувати на потреби ринку і швидко міняти модельний ряд виробів з рідкого каменя. А при виготовленні виробів це є єдино можливим способом задовольнити побажання замовника. Щоб виготовити матрицю треба знати технологію склопластику і техніку моделювання для виготовлення майстер-, дизайн-, концептуальних і об'ємних моделей, а ділитися такими знаннями на превеликий жаль ніхто не хоче. Але не все так сумно, компанія Полідек-Профі допоможе Вам у становленні власного виробництва литого каменю.

Для організації виробництва за технологією литтєвий камінь досить орендувати невелике тепле приміщення, обладнати його системою вентиляції, придбати необхідне обладнання, матриці для виробів і необхідну сировину. Всі зазначені складові легко купити або виготовити. Тому, якщо Ви шукаєте можливості для розвитку, вам цікаві нові технології і незвичайні матеріали, звертаємо Вашу увагу на технологію литтєвий мармур, а також технологію склопластику, таку просту і доступну, але все ще мало відому в Росії. Все інше буде залежати тільки від Вас.

«ПОЛІДЕК» надасть допомогу в підборі необхідної сировини для виробництва штучного мармуру, полімербетону та штучного граніту Solid Surface.

Основною сировиною для виробництва штучного мармуру та інших однотипних матеріалів є гелькоут, поліефірна смола і наповнювач.

Гелькоут служить для захисту виробу від різних зовнішніх впливів - вологи, ультрафіолету, механічних впливів. Гелькоут має істотно більш високу механічну міцність, ніж поліефірна смола, має стійкість до ульрафіолету і вологи. Крім того, гелькоут несе і декоративні властивості - гелькоут може бути різного кольору, додає поверхні виробу гладкість, відсутність пір. У виробах гелькоут зазвичай має товщину 0.5-1 мм.

Поліефірна смола, змішана з дешевим наповнювачем, є силовим каркасом вироби. Можна сказати, що поліефірна смола, змішана з наповнювачем, служить для армування декоративного гелькоута. Крім того, додається в поліефірних смол наповнювач служить для посилення механічної міцності вироби (сама по собі Затверділа поліефірна смола володіє невисокими фізико-механічними властивостями) і для зниження собівартості, так як поліефірна смола дорожче наповнювача.

Поліефірна смола може бути пофарбована за допомогою спеціального пігменту (барвника) у потрібний колір. Пігмент іншого кольору служить для додання суміші поліефірної смоли з наповнювачем виду мармуру - розлучень, прожилок, плям і т.д. Для виробів такого виду використовується прозорий гелькоут. Прозорий гелькоут також може бути пофарбований в потрібний колір.

Виробництво штучного граніту Solid Surface

Основною сировиною для виробництва штучного граніту Solid Surface є спеціалізована поліефірна смола і спеціальний наповнювач, зроблений на основі аналогічної поліефірної смоли і тригідрату алюмінію. В поліефірних смол для технології Solid Surface введені спеціальні деаерують добавки, які покращують вихід повітряних бульбашок з неї. Це сприяє отриманню однорідної суміші поліефірної смоли з наповнювачем без повітряних пір. Гелькоут в технології Solid Surface не потрібно.

Гелькоут і поліефірна смола тверднуть тільки при додаванні спеціального каталізатора.

Для обробки матриці вироби використовуються спеціальні воски, які не дозволяють гелькоута або поліефірної смоли прилипнути до поверхні матриці, і забезпечують легкий з'їм готового виробу, зовнішня поверхня якого гелькоут (виріб зі штучного мармуру) або поліефірна смола (полімербетон, штучний камінь Solid Surface).