Лазерне гравіювання

Лазерне гравіювання - технологія нанесення зображення або написи на різні поверхні

Лазерне гравіювання - технологія нанесення зображення або написи на різні поверхні. В базисі цієї технології лежить правило зміни поверхні під впливом сили лазерного променя. Наша фірма використовує сучасне обладнання, яке дозволяє наносити малюнок на скло, дерево і камінь.

Унікальна лазерна технологія дозволяє нам виготовляти унікальні сувеніри з гравіруванням, а також дерев'яні обкладинки для меню, магніти та сувеніри з дерева. У своїй роботі, найчастіше ми використовуємо дерев'яний матеріал, тому як дерево найкраще піддається лазерній обробці. Зображення, випалене лазером, вважається більш довговічним і практичним. Наша фірма пропонує свої послуги лазерного гравірування. Ми займаємося виготовленням сувенірної продукції вже тривалий час. За весь час своєї роботи ми напрацювали величезний каталог виготовлених нами сувенірів, який може подивитися кожен охочий. Ми напрацювали величезну клієнтську базу і гарантуємо відмінну якість виконаної роботи. Ми виготовимо дерев'яні таблички з лазерним гравіюванням, які прикрасять будь-який офіс і додадуть презентабельності фірмі. Технологія лазерного гравірування застосовується також у роботі з оргстеклом, яке надалі часто підсвічують різними кольорами. Так само на оргсклі гравірують різні зображення і логотипи, які прикрасять робочі столи Ваших співробітників. Технологія лазерного гравірування використовується для виготовлення оригінальних подарунків з малюнками. Якість зображення, яке переносять на дерево, залежить безпосередньо від бажаного шрифту, кількості дрібних деталей і дизайну, бо не кожне зображення можливо перенести на дерево.

Якість зображення, яке переносять на дерево, залежить безпосередньо від бажаного шрифту, кількості дрібних деталей і дизайну, бо не кожне зображення можливо перенести на дерево

Лазерним гравіюванням займається сувенірний ділянку, який розташований на базі нашої фірми. Остаточна ціна готової продукції буде залежати від кількості партії і складності виконання малюнка. Виготовлення сувенірів з лазерним гравіюванням відбувається на сучасному обладнанні. Ми допоможемо Вам розробити унікальний і креативний дизайн або підлаштувати Ваш готовий дизайн під наше обладнання. Наші дизайнери і фахівці докладуть масу зусиль, щоб Ваш проект був оригінальним і незабутнім. Наша компанія має великий досвід і гарантує якісне і оперативне виконання замовлень. Ми виконаємо Ваше замовлення, не залежно від тиражу і складності. Так само існує гнучка система знижок для постійних і оптових клієнтів.

Для отримання більш детальної інформації на замовлення сувенірів з лазерним гравіюванням Ви можете зв'язатися з нашим менеджером. Ми надамо всю необхідну Вам інформацію, розповімо про терміни виконання і обговоримо всі деталі замовлення.