Лазерне різання | Лазерне гравірування | Ціна

  1. Переваги співпраці з нами
  2. Зробити замовлення

Сьогодні одним з ключових напрямків роботи нашої компанії є лазерна різка та лазерне гравіювання різних видів матеріалів:

Наша майстерня лазерного гравірування та лазерної різання оснащена сучасним обладнанням. Фахівці компанії мають великий досвід гравіювання і різання різних видів виробів і завжди готові виконати Ваше замовлення з урахуванням всіх вимог і побажань: від інформаційних табличок до елементів інтер'єру торгового або виставкового залу.

Лазерне різання - сучасний ефективний спосіб розкрою різних видів матеріалів. Особливістю лазерного різання є те, що лазер не торкається до матеріалу, який ріже. Завдяки цьому, за допомогою лазера можна розрізати навіть самі тендітні матеріали.

велику популярність лазерне різання отримала при використанні в сувенірній промисловості та оформленні дизайну приміщень. Пластик, фанера, оргскло, акрил, ПЕТ - будь-які візерунки, зрізи, трафарети без деформацій і шорсткою дозволяє виконати різання за допомогою лазера.

Компанія PROFIPLAST здійснює лазерну різку фанери , акрилу , ПЕТ та інших матеріалів. У нас ви можете замовити лазерну різку матеріалів за доступною ціною. Висока точність різання, швидкість роботи, а також відмінну якість поверхні матеріалу після різання, яке не потребує додаткової шліфовки, робить різку лазером відмінним рішенням.

Лазерне гравірування - нанесення зображення на вироби за допомогою сфокусованого лазерного променя. Лазер видаляє верхній шар оброблюваного матеріалу або змінює його властивості. В результаті на поверхні залишається чіткою зображення, стійке до зовнішніх впливів, тому що в процесі гравіювання на виробі утворюється поглиблення (на відміну від маркування).

У нас Ви можете замовити лазерне гравіювання по дереву, акрилу, фанері, і іншим матеріалам.

Переваги співпраці з нами

  1. 1. Сучасне обладнання. У виробництві ми використовуємо виключно новітнє високоточне обладнання для лазерного різання і гравіювання.
  2. 2. Доступні ціни. Наші ціни нижчі, ніж у конкурентів за рахунок власного виробництва і відсутності посередників.
  3. 3. Досвідчені фахівці. У нашому штаті працює висококваліфікований персонал, який пройшов відповідну підготовку.
  4. 4. Висока швидкість виконання замовлення. Завдяки сучасному високошвидкісного устаткування і досвідченому персоналу всі замовлення ми виконуємо в найкоротші терміни.
  5. 5. Індивідуальний підхід. Ми врахуємо всі Ваші побажання до виконання роботи.

Компанія PROFIPLAST надає послуги лазерного різання і гравіювання в Україні. Всім своїм клієнтам ми пропонуємо високу якість і доступні ціни.

Зробити замовлення

Щоб замовити лазерну різку або лазерне гравіювання, дзвоніть нам за телефонами:

☎ (068) 695-76-02, (095) 250-90-53

або пишіть на електронну пошту [email protected]