Аерофлот вводить платний попередній вибір місць для пасажирів економ-класу

Москва. 5 грудня. ІНТЕРФАКС - "Аерофлот" (MOEX: AFLT ) Впровадив новий платний сервіс попереднього вибору місць в салоні літака для пасажирів з квитками найнижчих тарифних груп "Промо" і "Бюджет".

Раніше можливості вибору місця до початку реєстрації у пасажирів з даною категорією квитків не було, відзначається в повідомленні перевізника.

Поки сервіс доступний на рейсах "Аерофлоту" між Москвою і Магнітогорському, Саратовом і Бєлгородом, в подальшому його планується ввести "на багатьох рейсах".

"Дана послуга є додатковою, якій пасажири зможуть скористатися виключно на власний розсуд. Ті, хто не потребує цієї опції, як і раніше зможуть вибрати місце безкоштовно при реєстрації на рейс. Вибір місця після початку реєстрації на рейсах" Аерофлоту "залишається безкоштовним для всіх пасажирів ", - уточнює компанія. Для пасажирів з квитками тарифних груп "Преміум" і "Оптимум", елітних учасників програми "Аерофлот Бонус", а також програм лояльності авіакомпаній альянсу Sky Team така послуга як і раніше надається безкоштовно до початку реєстрації.

Ще один новий платний сервіс "Аерофлоту" - можливість підвищення класу обслуговування з "Економ" або "Комфорт" до "Бізнесу". Оформити послугу можна в аеропорту під час реєстрації, на сторінці інформації про бронювання або в контакт-центрі компанії.

Про те, що "Аерофлот" може ввести нові платні допуслуги для пасажирів, повідомлялося в серпневій презентації для інвесторів компанії. Ініціатива була представлена ​​в рамках стратегії управління доходами і витратами перевізника на тлі складних ринкових умов. Крім платного вибору місць в економ-класі в презентації фігурували онлайн оформлення перевезення багажу, продаж додаткового харчування і напоїв на борту.