Як перейти на онлайн-каси за 3 дні

Вже через три дні - з 1 липня 2018 року російський бізнес чекає «друга хвиля» переходу на онлайн-каси - нововведення торкнуться організацій та ВП на ЕНВД та ВП на ПСН *, що займаються роздрібною торгівлею і громадським харчуванням, а також вендингом і інтернет-торгівлею Вже через три дні - з 1 липня 2018 року російський бізнес чекає «друга хвиля» переходу на онлайн-каси - нововведення торкнуться організацій та ВП на ЕНВД та ВП на ПСН *, що займаються роздрібною торгівлею і громадським харчуванням, а також вендингом і інтернет-торгівлею   Прес-служба OFD

Прес-служба OFD.RU

Напередодні вступу в силу змін до 54-ФЗ про онлайн-касах Антон Румянцев, директор оператора фіскальних даних OFD.ru, розповів «Фонтанке.ру», як зробити так, щоб перехід був максимально швидким і комфортним.

- Що повинен зробити підприємець, щоб його бізнес відповідав вимогам 54-ФЗ?

- Перехід на 54-ФЗ для підприємців буде складатися з декількох кроків: покупки онлайн-каси, придбання фіскального накопичувача, укладення контракту з оператором фіскальних даних і постановки каси на облік в ФНС *. Майже всі ці кроки можна пройти онлайн. Наприклад, в особистому кабінеті OFD.ru цей процес займає всього 18 хвилин.

Антон Румянцев / Прес-служба OFD.RU

- Перехід на новий порядок особливо турбує малий бізнес. Як малому і мікробізнесу перейти на онлайн-каси? Чи є якісь спеціальні пропозиції, що спрощують процес?

- Більшість представників малого бізнесу зіткнуться із застосуванням онлайн-кас вперше. Спеціально для ІП на ЕНВД та ВП на ПСН * ми проводимо акцію, що дозволяє отримати безкоштовну передачу даних в ФНС * від OFD.ru до 01.08.2018. Підключити можна будь-яку кількість кас. Детальніше про акцію.

Для малого бізнесу OFD.RU спільно з компаніями «Мегафон» і «АТОЛ» створив комплексне рішення: онлайн-каса від «АТОЛ» + фіскальний накопичувач + послуги передачі фіскальних даних від OFD.ru ОФД + SIM-карта і спеціальний тариф «Мегафона» для контрольно-касової техніки від 100 рублів на місяць. Економія при покупці коробкового рішення становить близько 20%. Також клієнт зможе скоротити свої витрати на покупку комплекту на 90-100% за рахунок податкового вирахування до 18 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, який покладається ІП на ЕНВД та ВП на ПСН * при покупці онлайн-каси. Скористатися пропозицією.

OFD.ru підготував спеціальну пропозицію - знижку 25% * на послуги ОФД суб'єктам малого і середнього підприємництва. Щоб отримати знижку, необхідно активувати промокод "Sale25" в особистому кабінеті OFD.RU. Поспішайте, термін дії акції обмежений. Як скористатися кодом, читайте по засланні .

За 54-ФЗ інтернет-магазини не зобов'язані друкувати фізичний чек, тому розумно купувати касу без принтера для чеків. Оптимальним рішенням буде оренда каси з включеними послугами ОФД, зберіганням, обслуговуванням, настроюванням каси і заміною і зберіганням фіскальних накопичувачів. Такі умови надає сервіс Ferma від OFD.ru. Онлайн-каси орендарів встановлені в охоронюваному дата-центрі. Послуга передбачає моніторинг їх технічного стану, заміну фіскальних накопичувачів в разі заповнення пам'яті, поломки або закінчення терміну їх роботи, балансування навантаження в пікові періоди з відправкою чеків покупцям і в ФНС і багато іншого.

Підключити сервіс Ferma можна в два кліка в особистому кабінеті OFD.RU

- Зараз в Росії 18 операторів фіскальних даних. Крім базової функції - передачі фіскальних даних в ФНС - чи є у ОФД набір послуг і додаткових сервісів для бізнесу?

- Безумовно. Всім підприємцям, що передає свої фіскальні дані в податкову через OFD.RU, доступна велика палітра сервісів - публічний API, брендований чек, підключення будь-якої кількості кас на будь-яку кількість днів - від 1 до 1095 (3 роки). Чим більше днів обслуговування ОФД, тим вигідніше ціна. У бухгалтерів і фінансистів завдяки OFD.RU з'явиться можливість побачити все звірки та звіти в «один клік» в режимі 24/7. Ризики розбіжності даних, а значить, і перевірок і штрафів стають мінімальними.

Сьогодні Санкт-Петербург займає 3 місце за кількістю підключених кас до операторам фіскальних даних серед регіонів Росії. У місті, за оцінками OFD.RU, працює понад 89 тисяч онлайн-кас, при цьому в Ленінградській області всього підключено близько 24 тисяч кас. OFD.RU прогнозує, що після «другої хвилі» підключення до кінця 2018 року по новому порядку будуть працювати ще від 35 до 45 тисяч кас Санкт-Петербурга.

* Терміни акції: з 10 травня 2018 року до 1 серпня 2018 року для однієї і більше нових кас. Організатор акції: ТОВ «ПС СТ», ІПН 7841465198, ОГРН 1127847298842. Детальніше про умови акції на сайті https://ofd.ru/

ОФД - оператор фіскальних даних, ФН - фіскальний накопичувач, ЕНВД - єдиний податок на поставлений дохід, ПСН - патентна система оподаткування, IP - індивідуальний підприємець, ФНС - Федеральна податкова служба, ККТ - контрольно-касова машина.


Що повинен зробити підприємець, щоб його бізнес відповідав вимогам 54-ФЗ?
Як малому і мікробізнесу перейти на онлайн-каси?
Чи є якісь спеціальні пропозиції, що спрощують процес?
Крім базової функції - передачі фіскальних даних в ФНС - чи є у ОФД набір послуг і додаткових сервісів для бізнесу?