Алкоголь при дієті, як поєднувати алкоголь з дієтою.

  1. Алкоголь і вода
  2. Алкоголь і калорії
  3. Білки, жири, вуглеводи і алкоголь
  4. Алкоголь і рівень тестостерону
  5. Алкоголь і шлунково-кишковий тракт
  6. Алкоголь і мізки
  7. Який алкоголь можна на дієті?
  8. Дієта при якій можна алкоголь

«Чи може бути алкоголь корисний - не знаю, - заявила Ганна на одному з форумів, - зате можу його« подякувати »за те, що через нього я з успіхом зірвалася з дієти».

Одні дієтологи категорично стверджують: дієта і алкоголь не сумісні. Інші (є велика підозра, самі любителі випити) цілком виправдовують його вживання. «Існує дієта, роздільна алкоголь, - каже Володимир. - Вона так і називається - винна. »

Природно, якщо людина серйозно хворіє, алкоголь під час дієти неприпустимий - це загрожує як всілякими ускладненнями, так і може привести до летального результату.

Що ж стосується питання, чи можна алкоголь при дієті для схуднення, то ця тема викликає найрізноманітніші думки. «Ніколи не бачила товстого п'яницю,» - відстоює свою точку зору Оля. «Це коли вони п'ють і нічого не їдять, - погоджується (можна так сказати) з нею Настя. - Сідай на винно-горілчану дієту (вона досить калорійна), пий, які не закушуй - і за тиждень скинеш не один кілограм. »

Алкоголь і вода

«А я не люблю багато пити, - каже Альбіна. - З ранку голова не тільки жахливо розколюється, але і страшно сильно хочеться пити. А що вже говорити про вживання алкоголю, коли сидиш на дієті! Організму і так важко, а тут ще виводиш з нього різні корисні речовини - вітаміни та мінерали. »

Багато як лікарі, так і дієтологи, давно вже звернули увагу на зневоднення організму через рясний вживання спиртних напоїв. Звідси вранці і виникає так званий «сушняк». Адже разом з водою виводяться корисні для організму мінерали і речовини - магній, калій, кальцій, цинк. А їх роль для нормального забезпечення життєдіяльності людини надзвичайно висока.

Алкоголь і калорії

«Я ось все намагаюся зрозуміти, - каже Елла. - чому при дієтах не можна алкоголь. Я думаю, якщо чесно записувати все з'їдені калорії за день, і ретельно продумувати, як і в яких ситуаціях їх вживати, то пити можна. Головне, не переборщити!

Скине чи ні людина вага, багато в чому залежить від кількості вживаних їм калорій. Незалежно від того, вважає він їх чи ні. Дієтологи стверджують, що найреальніше схуднути, коли їх вживання в день не перевищує півтори тисячі, а ще краще - тисячі.

Дієтологи стверджують, що найреальніше схуднути, коли їх вживання в день не перевищує півтори тисячі, а ще краще - тисячі

Багато, які уважно вичитують і вираховують калорійність того чи іншого продукту, то ж саме робити з напоями чомусь забувають. А дарма.

Алкоголь під час жорсткої дієти може привести до неприємних наслідків, докладніше: Дієта при сечокам'яній хворобі .

Сто грамів етилового спирту (входить до складу всіх алкогольних напоїв) містить сімдесят калорій. І це при тому, що калорійність білків і вуглеводів становить чотири кілокалорії на один грам, жиру - дев'ять. Разом, одна чарка горілки містить двісті п'ятдесят калорій, анісова - майже триста, а в звичайному лікері - все триста двадцять п'ять. Чотири чарки горілки, один бутерброд - і норма поїдання калорій за день виконано. Жди наступний.

Білки, жири, вуглеводи і алкоголь

Є ще одна причина того, чому при дієті не можна алкоголь. Наш організм використовує білки, жири і вуглеводи не тільки як джерело енергії, але і як будівельні, пластичні та інші матеріали. Алкогольні калорії відкластися про запас не можуть, тому організму доводиться спочатку використовувати їх. У підсумку, поживні речовини чекають своєї черги, переходячи в жировий запас, а спирт виводиться з організму, крім енергії його нічим не забезпечивши. В результаті людина починає відчувати голод - і все. Кінець дієті.

Алкоголь і рівень тестостерону

Тестостерон присутній як в чоловічому, так і жіночому організмі. У першому - більше, в другому - менше. При вживанні алкоголю сповільнюється нарощування м'язової маси, що призводить до уповільнення обміну речовин, що значно не тільки знижує процес спалювання жиру, але і часто взагалі припиняється.

Алкоголь і шлунково-кишковий тракт

Спочатку, потрапляючи в організм, спирт починає працювати зі шлунком, який в надії, що йому перепало дещо поживна, починає виділяти шлунковий сік, відповідно, виникає апетит. В принципі, в цьому немає нічого страшного, якщо на цьому зупиниться - і алкоголю більше не вживати. Правда, доведеться трохи підкоригувати сніданок (обід або вечерю) відповідно до уживаними калоріями.

Зате якщо пити було вирішено натщесерце ... Алкоголь обпікає слизову оболонку шлунка, ніж може викликати не тільки больові спазми, печію або відрижку, але також гастрит або виразку шлунка.

З шлунку в кров всмоктується близько десяти-п'ятнадцяти відсотків алкоголю, решта виявляється в кишечнику, якому теж шкодить. Після чого всмоктується в кров і направляється до печінки. Ось там обмін речовин і гальмується (особливо якщо печінку сама по собі вже хвора).

Алкоголь і мізки

Ну, а з печінки алкоголь прямо спрямовується в мозок. Де творить, що хоче. А там вже у кого яка реакція. І цілком велика ймовірність того, що всі спогади про дієту потихеньку кануть в лету - і потягнуться руки до шматка смачною свинини, салату з майонезом, торту з апетитним кремом.

Прощай дієта, здрастуй, жир!

Найбільш авторитетна в харчуванні організація зробила свою дієту, докладніше: Дієта інституту харчування .

Який алкоголь можна на дієті?

Який алкоголь можна на дієті

Разом з тим, якщо знати міру і тримати себе в руках, існують дієти, які дозволяють алкоголь. Але це, природно, не відноситься до людей, у яких здатне знести дах від однієї склянки вина. Або ж мають проблеми зі здоров'ям і отримали сувору вказівку від лікаря.

Якщо людина вирішила сісти на дієту, при цьому не плануючи повністю обмежувати себе у вживанні спиртних напоїв, дієтологи розробили певні рекомендації.

«При виборі напою, - радить Іванна, - треба враховувати не тільки калорійність, але і те, скільки і як його п'є та чи інша людина. Чи не перевищуючи ліміт в двісті калорій, можна дозволити собі випити двісті грам шампанського, шістсот - світлого пива (1,8%), сухого вина - триста, горілки - вісімдесят. І ні в якому разі не пити (особливо в великих кількостях) віскі (триста калорій на сто грам), джин, кальвадос, ром, лікер, наливку. »

«Чи можна алкоголь на дієті? Можна, можливо! - стверджує Карина. - Якщо у тебе є сила волі і ти можеш вчасно зупиниться. Так, одна кружка пива не зашкодить - вона містить лише дев'яносто калорій, келих білого вина - вісімдесят три, червоного - трохи більше. »А вино взагалі містить корисні речовини, які допомагають перетравлювати жирну їжу. Особливо це стосується якісного сухого виноградного вина. »

Дієта при якій можна алкоголь

Деякі дієтологи (або як їх назвати?) Рекомендують так звану винну дієту роздільну алкоголь. «Правда, дотримуватися її краще не більше трьох діб, - каже Альбіна. - А то можна банально спиться. Завдяки їй за короткий термін особисто я скинула кілька кілограмів. Правда, спробувати її краще у вихідні, а то можуть вигнати з роботи. »

За день, за її словами, можна випити пляшку сухого червоного вина. Можна за раз, а можна розтягнути задоволення на цілий день. Крім вина можна з'їсти або три великих зелених яблука, а можна -полбуханкі зернового хліба.

І за два-три дні пари-трійки кілограмів як не бувало. На думку Альбіни, така дієта здатна позитивно вплинути на серце і судини, а також очистити організм.

Правда, перед тим, як спробувати таку дієту, вона все-таки рекомендує порадитися з лікарем, а його реакцію неважко уявити ...

Який алкоголь можна на дієті?
Або як їх назвати?