Алюмінієві міжкімнатні двері: які бувають і з чого складається ціна

  1. опис
  2. Класифікація
  3. наповнення
  4. фурнітура

Вибір міжкімнатних дверей є одним з найважливіших питань в організації простору приміщення

Вибір міжкімнатних дверей є одним з найважливіших питань в організації простору приміщення. Крім естетичного аспекту, не останню роль грає матеріал конструкції. При прийнятті рішення враховується функціональне призначення, кількість стулок, навантаження, міцність, стійкість до температур, тепло-і звукоізоляція, розмір світлового прорізу, екологічність та інші параметри дверної конструкції.

опис

Алюмінієві міжкімнатні двері займають окрему нішу. Завдяки своїм зовнішнім даним вони широко використовуються в інтер'єрах в сучасному і останнім часом настільки популярному стилі Hi-Tech.

Алюміній поєднує в собі такі якості, як легкість і міцність. Він не схильний до корозії і не потребує особливого догляду. Цей матеріал відрізняється високою пластичністю і зберігає форму після тривалого часу.

Цей матеріал відрізняється високою пластичністю і зберігає форму після тривалого часу

У дверях використовують профіль з анодованого алюмінію, який спочатку пресують і полірують. Потім отриманий каркас піддається безбарвної анодіровка. Кінцевий матеріал набуває підвищену міцність і стійкість до високих і низьких температур. В якості наповнювача використовуються протиударні сплави і непрозорі матеріали.

Двері з алюмінію мають стильний сучасний вигляд. Як правило, в домашньому інтер'єрі використовуються суцільні двері зі скляними вставками. Така конструкція дозволяє вільно проникати світлу. Для приміщення офісного типу підійдуть двері з матовою поверхнею, вбудованими жалюзі і системою обмеженого доступу.

Класифікація

За способом відкриття конструкції діляться на 3 типи:

  1. Орні двері з алюмінієвої кромкою відрізняються надійністю і простотою установки. Вони можуть відкриватися як всередину, так і назовні приміщення. При монтажі не потрібно спеціальних петель, короб кріпиться безпосередньо в дверний отвір з подальшою вставкою дверного полотна. Орні двері бувають одностулкові і двостулкові.

  2. Для установки складних дверей використовують верхні рейки. Це дозволяє двері легко ковзати і складатися гармошкою.

  3. Розсувні механізми використовують, коли необхідно заощадити простір або коректно вписати в дизайн приміщення. Це досягається траєкторій двері, що рухається уздовж стіни.

В свою чергу, двері з алюмінієвого профілю можуть мати одинарний і подвійний вітраж. Широкий асортимент таких дверей пропонує в своїх колекціях російська компанія ORMAN.

Двері Vitrag I застосовуються як відкатні полотна. Вони без праці монтуються в отвір будь-якого приміщення. Ця колекція представлена ​​в різних колірних рішеннях. Для забезпечення безпеки в двері може бути вмонтована система обмеженого доступу. Для наповнення використовується скло, МДФ, ДСП і інші матеріали.

Двері Vitrag II належать до розряду орних одно- і двостулкових дверей. Подвійне скління може мати матову, прозору або з нанесеним малюнком поверхню. ДСП, МДФ і шпон використовуються як в поєднанні, так і в якості самостійного наповнення.

Міжкімнатні двері з алюмінієвої коробкою відрізняються за типом заповнення:

  1. Двері зі стільниковим заповненням значно нижче за ціною і набагато легше, ніж повнотілі.

  2. Міжкімнатні, мають повнотіле заповнення мають однорідну структуру. Як правило, це дерево листяних або хвойних порід. Останнє відрізняється високою міцністю і вишуканим видом.

За зовнішнім виглядом міжкімнатні двері з алюмінієвої кромкою можуть бути заскленими, що створюють легкість і відчуття простору, або глухими, що володіють різноманітними ізоляційними властивостями.

наповнення

Як наповнення використовую прозорі і непрозорі матеріали. Алюмінієві міжкімнатні двері з прозорим наповнювачем мають високу світловий провідністю і добре вписуються в інтер'єр офісних і житлових приміщень.

Гартоване скло має підвищену міцність. При пошкодженні воно розсипається на шматки з тупими краями, що істотно знижує його небезпека.

При пошкодженні воно розсипається на шматки з тупими краями, що істотно знижує його небезпека

Матолюкс має матову поверхню, що дозволяє обмежити видимість внутрішнього простору, і має високу міцність в порівнянні зі звичайним склом.

Прозорий триплекс легкий у догляді і мають гладку поверхню. Він складається з подвійного скла і прошарку з пластикової плівки.

Дерево різних порід часто використовують в міжкімнатних дверях з алюмінієвої коробкою. Залежно від зовнішніх характеристик, щільності і довговічності варіюється кінцева вартість продукції.

Нижчі за ціною, але не менш елегантні і добротні алюмінієві двері з наповнювачем з шпону, ДСП і ДДФ.

Наведені вище матеріали є одними з найбільш широко застосовуваних.

фурнітура

Для того щоб елемент інтер'єру мав завершений і самодостатній вид, дизайнери міжкімнатних дверей надають особливого значення фурнітурі. Російська компанія ORMAN по виробництву дверей пропонує свою фурнітуру. Продукція відрізняється високоякісними матеріалами, оригінальним дизайном і прийнятною ціною.

Міжкімнатні двері з алюмінієвої коробкою при своїй практичності мають високу естетичну цінність і з кожним роком все більше завойовують ринок.