Сфери застосування листового алюмінію

Підприємства кольорової металургії випускають безліч різновидів листового прокату, в тому числі і   алюмінієвий лист Підприємства кольорової металургії випускають безліч різновидів листового прокату, в тому числі і алюмінієвий лист . Ця продукція надзвичайно затребувана різними галузями промислової індустрії, наприклад, таких як машинобудування, суднобудування, авіабудування, будівельна галузь. Метал незамінний при монтажі віконних і дверних блоків, виробництві вітражів і фасадних і покрівельних покриттів.

У відповідності зі стандартами, Alдолжен пройти в ході виробництва певні стадії обробки - гарячу і холодну деформацію (волочіння або плющення). Поверхня листового прокату не повинна мати будь-які пошкодження, видимі оку, дефекти у вигляді тріщин, розшарувань, бульбашок, виразок корозії, подряпин і іншого. Буває матової або глянсової. Найбільш затребувані марки металу - АМЦ, АД, АМГ, 1105, тисяча п'ятсот шістьдесят одна і інші.

На рифленому аркуші добре видно малюнок, він має шорстку поверхню. Застосовується у виготовленні холодильних установок, як противоскользящего підлогового покриття. Харчовий лист призначений для виготовлення посуду, недорогий і легкий матеріал для харчової промисловості. Завдяки можливості використання порошкових барвників, сфера застосування листів розширилася - їх стали використовувати в рекламі для виготовлення вивісок, дорожніх знаків.

Дуже хороший лист, пофарбований НЕ кустарним способом, а в заводських умовах - заводська забарвлення має гарантійний термін до 20 років, не тріскається при роботі з листом. Листовий пофарбований алюміній - це ще і всім відомі світлові об'ємні букви. Саме з фарбованого листа виготовляється профіль (як правило, має перфорацію для зручності кріплення) бічних стінок таких букв. Крім пофарбованого, випускається також анодований лист «під золото» або «під срібло».