транспорт

транспорт

Хабаровськ - найбільший залізничний вузол, в місті знаходиться управління ДВЖД. Амурське річкове пароплавство доставляє вантажі з Хабаровська на північ краю, в прибережні пункти Примор'я , Магаданської області, річковики активно освоюють закордонні морські лінії. Через Хабаровськ прокладені повітряні маршрути, що зв'язують його з більш ніж 40 містами Росії, країн СНД і багатьма містами країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

диспетчерське будівля

Аеропорт м Хабаровська є найбільшим російським аеропортом міжнародного значення в Далекосхідному регіоні. Щорічно аеропорт обслуговує близько 1 млн. Пасажирів і займає 1 місце за обсягом пасажирських перевезень на внутрішніх і міжнародних авіалініях серед аеропортів Далекого Сходу Росії. Сьогодні в Хабаровський аеропорт здійснюють рейси близько 60 компаній на регулярній і чартерної основі, які обслуговують внутрішні і міжнародні напрямки. Аеропорт є найважливішим елементом транспортної інфраструктури, що з'єднує всі віддалені регіони Далекого Сходу між собою, центральною частиною Росії і країнами АТР.

Авіаперевезення здійснюються через Новий (має статус міжнародного з 1972 року) і Малий аеропорти, розташовані в 10 км від центру міста. Тут же розгорнута база ремонту авіаційних суден. Через зону відповідальності авіадиспетчерів Хабаровська проходять маршрути перельотів Японія - Європа.

ВАТ «Хабаровський аеропорт»: Розклад рейсів: http://www.airkhv.ru/

Міський транспорт - трамвай, тролейбус, автобус, таксі.

На даний момент, відповідно до Стратегічного Плану розвитку міста Хабаровська до 2020 року, прийнятим в першому кварталі 2008 року, передбачається перетворити відокремлені від дорожнього полотна трамвайні лінії (таких 95%) в лінії швидкісного трамвая. Крім того, у розвитку майбутньої транспортної системи робиться акцент на екологічно чистий транспорт - тролейбуси і трамваї. Оновлення та поповнення трамвайно-тролейбусного парку почалося з 2003-го року і триває повним ходом донині.

Маршрути міських автобусів:

Номери телефонів таксі

Залізничний

Вокзал станції Хабаровськ-1

Через місто проходить Транссибірська залізнична магістраль, гілка на Байкало-Амурську магістраль через Комсомольськ-на-Амурі. Тут розташовується управління Далекосхідної залізниці, 3 депо (пасажирське, локомотивне і вагонне), 4 станції, в тому числі найбільші на дорозі пасажирська (Хабаровськ-1) і вантажна (Хабаровськ-2). Від Хабаровська до Владивостока курсує фірмовий поїзд «Океан». Приміські залізничні перевезення здійснюються електропоїздами. У 2009 році завершено реконструкцію мосту через Амур, в результаті якої міст став не тільки двоколійним залізничним, а й автомобільним.

Довідкова ж елезнодорожного вокзалу

Залізничний вокзал м Хабаровська знаходиться в центрі міста.
Від зупинки, розташованої праворуч від будівлі вокзалу (через привокзальну площу), відходять автобуси, що йдуть до Центрального ринку, до Північного мікрорайону і на Хабаровськ-2. Від зупинки зліва від вокзалу відходять тролейбус №2 "Ж / д вокзал-аеропорт", автобус №35 "39 магазин-Аеропорт", автобус №1 до вул. Леніна, а також автобуси, що йдуть в інші частини міста.

На трамваях, що йдуть від зупинки, розташованої прямо від будівлі вокзалу, можна доїхати в Південний мікрорайон міста Хабаровська.

Довідкова автовокзалу

Автовокзал міста Хабаровська знаходиться за адресою вул. Воронежская, 19 по сусідству з приватним сектором і недалеко від залізничного вокзалу.
Звідси відходять автобуси як приміського, так і міжміського сполучення.

Дістатися на нього, можна:
- з центру на автобусах № 23, 4
- з аеропорту на автобусі №35
- з залізничного вокзалу - № 11