Характеристики та особливості професійних міостимуляторів для косметології

  1. Апарати для міостімуляциі
  2. Міостимуляторів МІОРИТМ-040-16
  3. Міостимуляторів НЕОРІТМ 16-32
  4. багатоканальні міостимулятори
  5. Для чого використовується багатоканальна міостимуляція?
  6. Оптимальні характеристики миостимулятора для кабінету корекції фігури
  7. Оптимальні характеристики міостіулятора для косметологічного кабінету

Міостимулятори або апарати для миостимуляции - одні з найпопулярніших приладів апаратної косметології

Міостимулятори або апарати для миостимуляции - одні з найпопулярніших приладів апаратної косметології. Стійкі позитивні результати, комфортні і яскраві відчуття від процедур, а також хороші відгуки про міостімуляторах і міостімуляциі роблять професійні міостимулятори незамінними помічниками косметолога.

Електроміостимулятори, як зрозуміло з назви, - апарати для електричної стимуляції м'язів. За допомогою електричних сигналів відбувається стимуляція, тобто відновлення і посилення функцій м'язових клітин. А також функцій органів, багатих м'язами. У медицині давно і успішно застосовується електростимуляція серцевого м'яза (кардіостимулятори), гладких м'язів кишечника і інших порожнистих органів, м'язів стінок судин.

Електроміостимуляція широко застосовується в відновної медицини, реабілітології, фізіотерапії. І, прямо з відновлювальної медицини, Електроміостимулятори прийшли в косметологію. З кращих вітчизняних розробок - міостимулятори Міоритму, Неорітм, міостимулятори Галатея і Есма, Ампліпульс і Стимул.

В апаратах для міостімуляциі використовується імпульсний струм. Величезна різноманітність методик електроімпульсної терапії обумовлено різноманітністю застосовуваних характеристик струму. Апарати, які генерують імпульсний струм, в косметології часто називають міостимуляторів - по переважній дії.

Міостимуляція застосовується в корекції фігури, у відновленні тонусу м'язів обличчя і шиї. А також в залежності від способу постановки електродів, виду електродів і параметрів струму на апаратах електроімпульсної терапії можна проводити не тільки миостимуляцию, а й лімфодренаж , мікрострумову терапію і ліфтинг рухливими електродами .

Апарати для міостімуляциі

Професійні апарати для миостимуляции повинні відповідати ряду вимог. На фото - міостімулятор, розроблений фірмою АЮНА.

Що потрібно знати про характеристики міостимуляторів ...

Міостимуляція своїми руками - інструкція по електростимуляції тіла

Інструкція по міостімуляциі особи

Інструкція по міостімуляциі особи

Міостимуляторів МІОРИТМ-040-16

Апарат для міостимуляції особи (16 електродів) і тіла (16 електродів). Електроди для особи і для тіла багаторазові, з струмопровідного латексу.
Миостимулятор виконує також лімфодренаж, релаксацію, мікроструми (один режим 500 мкА), ліфтинг рухливими електродами по обличчю і по тілу. Унікальна форма імпульсу - нейроімульс, близький до фізіологічних сигналів для м'язів. Детальніше...

Міостимуляторів НЕОРІТМ 16-32

Нова модель миостимулятора НЕОРІТМ, розроблена в Санкт-Петербурзі на базі кращих вітчизняних приладів для косметології та фізіотерапії. 9 каналів, обличчя і тіло, мікроструми, ліфтинг, лімфодренаж, ліполіз, 20 готових програм. НЕОРІТМ генерує нейроімпульсів, максимально близькі до природних імпульсів нервового волокна. Міостимуляція фізіологічна, комфортна і дуже ефективна. Детальніше...

багатоканальні міостимулятори

Багатоканальність - неодмінний атрибут професійного миостимулятора для косметології. Що собою являє многоканальность? Це наявність багатьох (мінімум чотирьох) окремих виходів з електродами. Обов'язкова умова - автономна, незалежна від інших каналів регуляція сили струму і полярності на кожному каналі. При цьому на одному каналі може бути два або чотири електроди.

Для чого використовується багатоканальна міостимуляція?

Багатоканальність використовується для стимуляції великої кількості зон одночасно, процедура проводиться більш компактно і дає більший ефект. Крім того, багатоканальна стимуляція дозволяє точно встановлювати силу струму по відчуттях в зонах з різною чутливістю. Наприклад, внутрішні поверхні стегон більш чутливі до току, а живіт - менш чутливий. Значить, і сила струму при миостимуляции на різних ділянках повинна відрізнятися.

Вибрати міостімулятор можна в нашому офісі або в Москві на виставках Интершарм і Косметик-Експо, в яких АЮНА регулярно бере участь.

Характеристика імпульсів, докладніше ...

Міостимуляція тіла, докладніше ...

Міостимуляція особи, докладніше ...

Оптимальні характеристики миостимулятора для кабінету корекції фігури

Багатоканальність

- для одночасної установки великої кількості електродів на зони з різною чутливістю. Груповий режим - щоб уникнути одночасної стимуляції м'язів-антагоністів. Кільцевій режим - для послідовного лимфодренажа. Достатній діапазон сили струму - до 100 - 120 мА. Наявність «дрейфу» частот. Можливість на кожному каналі міняти полярність під час процедури. Наявність не тільки стаціонарних, але і лабільних електродів (наприклад, для ліфтингу сідничних м'язів). Можливість проводити миостимуляцию одночасно з обгортанням (тонкі латексні електроди). Простота обробки електродів. Зручна фіксація електродів (комплект бандажів різної довжини). Таймер зі звуковим сигналом. Другий клас електробезпеки - апарат не вимагає заземлення.

Оптимальні характеристики міостіулятора для косметологічного кабінету

Багатоканальність

- для одночасної установки великої кількості електродів на зони з різною чутливістю. Груповий режим - щоб уникнути одночасної стимуляції м'язів-антагоністів. Достатній діапазон сили струму - до 15 мА. Наявність «дрейфу» частот. Можливість на кожному каналі міняти полярність під час процедури (дуже зручно для «вирівнювання» відчуттів на обличчі. Наявність не тільки стаціонарних, але і лабільних електродів (наприклад, для ліфтингу м'язів верхньої повіки). Можливість проводити миостимуляцию одночасно з маскою (тонкі латексні електроди) . Можливість використовувати не тільки одноразові, а й багаторазові електроди (дуже економно). Таймер зі звуковим сигналом. Другий клас електробезпеки - апарат не вимагає заземлення. дуже зручно в одному апараті поєднання МІОС тімуляціі, ліфтингу рухливими електродами і мікрострумової терапії.

Що собою являє многоканальность?
Для чого використовується багатоканальна міостимуляція?