ККМ Меркурій 115, 130, 140

+7 (962) 919-86-60 +7 (962) 919-86-60   Тіріка-Магазин   УВАГА

Тіріка-Магазин

УВАГА!
З виходом нової редакції Закону 54-ФЗ ( "онлайн-каси") ця стаття стала неактуальною, тому що описані в ній касові апарати не є онлайн-касами, а нові онлайн-модифікації цих пристроїв, наприклад, Меркурій 130Ф, що не поддержіваюттся програмою. Ми залишили цю статтю на сайті тільки для допомоги старим користувачам програми. Про те, які онлайн-каси підтримуються програмою Тіріка-Магазин, написано тут .

На російському ринку широко поширені пристрої для друку чеків марки Меркурій 115, Меркурій 130, Меркурій 140, Меркурій 150 На російському ринку широко поширені пристрої для друку чеків марки Меркурій 115, Меркурій 130, Меркурій 140, Меркурій 150.3. Це недорогі пристрої, деякі модифікації яких (помічені літерою "К", наприклад, "Меркурій-130К") є касовими апаратами, тобто містять фіскальний модуль і повинні реєструватися в податковій інспекції, інші (не мають індексу "К") є свого роду "автономними АСПД" (докладніше про це і інших типах чекодрукуючих пристроїв написано тут ) І, не вимагаючи реєстрації в податковій інспекції, друкують товарні чеки. Пристрій для друку чеків Меркурій може працювати в трьох режимах: автономному, режимі OFFLINE і режимі ФР:

  • Автономний режим означає, що ККМ Меркурій працює без з'єднання з комп'ютером
  • Режим OFFLINE означає, що Меркурій підключається до комп'ютера перед початком робочого дня для завантаження в нього номенклатури товарів, потім працює автономно і знову підключається до комп'ютера по закінченні роботи для того, щоб вивантажити список трапилися за день продажів
  • Режим ФР означає, що касовий апарат працює спільно з комп'ютером в режимі фіскального реєстратора (ФР): коли продавець пробиває чек в комп'ютері, цей чек миттєво і автоматично друкується на Меркурії

Онлайн-каси і 45ФЗ
Згадані в цій статті касові апарати не є онлайн-касами і не відповідають Закону 54ФЗ. Фірма-виробник випустила комплекти доопрацювання цих кас до онлайн-версії, про програма Тіріка-Магазин не вміє працювати з доробленими онлайн-версіями цих кас. Підтримку онлайн-версій кас Меркурій ми плануємо додати в одній з майбутніх версій програми.

Розглянемо всі три режими роботи цього апарату по черзі.

Як вже було сказано вище, в автономному режимі касовий апарат Меркурій 115, 130, 140, 150.3 не вдалося підключитися до комп'ютера і використовується абсолютно автономно. У разі, якщо на робочому місці продавця встановлений і ККМ Меркурій, і програма Тіріка-Магазин, продавець спочатку проводить продаж в програмі і потім додатково в Меркурії. Оскільки ніякого підключення апарату до програми в цьому режимі не відбувається, далі на цьому режимі роботи ми зупинятися не будемо.

Продовження статті: ККМ Меркурій. режим OFFLINE