Особливості сопла для піскоструминного апарату

Піскоструминне сопло - це одна зі складових частин піскоструминного апарату. Сам піскоструминний апарат часто використовується для очищення і обробки різних поверхонь. З його допомогою можна вичищати забруднення, знімати старе покриття або сліди корозії, а також знежирювати поверхню для подальшої обробки.

Мета і види

Важливим фактором є підбір сопла для апарату. Але перед вибором варто знати, в чому полягає Важливим фактором є підбір сопла для апарату робота сопла. Піскоструминне сопло утискує і видає абразивную суміш разом з повітрям, зі швидкістю, яка необхідна для поточного матеріалу. Залежно від виду обробки, сопла підрозділяються на типи. Наприклад, для очищення вузьких поверхонь використовують сопла, які мають однаковий діаметр по всій довжині. Якщо площа поверхні велика, то великий діаметр мають отвори входу і виходу. Ще такий тип називають «Вентурі».

Особливості сопла для піскоструминного апарату

  • Тип отвори і діаметр;
  • довжина сопла;
  • матеріал виготовлення.

Як вибрати сопло для піскоструминної обробки?

Якщо ви збираєтеся застосовувати сопло в побутових цілях, то підійдуть вироби з чавуну або кераміки. Потрібно пам'ятати, що такі сопла мають підвищений витрата повітря і абразивного матеріалу, плюс, вони недовговічні. Є й дорогі сопла з карбіду або карбід вольфраму. Вони набагато міцніше, ніж сопла з чавуну, їх можна використовувати практично з будь-якими абразивами. Таке сопло прослужить вам довго без втрати своїх початкових характеристик.

Основні плюси сопел

  • Сопла рівномірно обробляють поверхню. За кілька хвилин ви можете зачистити велику площу максимально ефективно;
  • довговічність. Завдяки використанню якісних матеріалів, піскоструминні сопла прослужать вам не один рік;
  • сучасні технології виготовлення, гарантують високу якість, яким не можуть похвалитися багато країн Європи.

Чому потрібно купити саме у нас?

Наш каталог готовий надати вам величезний вибір продукції для піскоструминних апаратів. Завдяки детальному опису в кожній картці товару, клієнт може самостійно підібрати сопло під свої потреби. Через фільтр можна виставити потрібні вам значення ціни і діаметра сопла.

Компанія «Строймашсервіс-Челябінськ» sms-chel.ru реалізує свою продукцію на ринку вже багато років. За час роботи ми встигли зарекомендувати себе, як надійний постачальник будівельної продукції в місті Челябінськ.

Якщо у вас все ж виникли питання або бажаєте отримати детальну консультацію, дзвоніть нам за вказаними номерами!

Як вибрати сопло для піскоструминної обробки?
Чому потрібно купити саме у нас?