Пивний бізнес: обладнання для розливу пива і продажу пива

  1. Рекомендоване обладнання з каталогу

Крім квасу влітку чоловіки, і багато жінок, обожнюють пити пиво - банкове, пляшкове, «живе». І роблять це не тільки прості люди, а й президенти з міністрами. Бо пиво не тільки добре втамовує спрагу, а й, будучи слабоалкогольних напоєм, а в деякому роді і харчовим антідепрісантом, найчастіше, залишається найкращим засобом для приведення нервів у порядок. Так що після роботи рідкісний чоловік не вип'є пінту-другу. Це і визначає успіх у бізнесі на пиві, природно, при грамотному ставленні до справи.

Пиво буває пастеризоване (неживе, тобто без дріжджів) і живе. Поступово в Росії починають розуміти, що живе пиво - корисний продукт. У ньому є ряд цінних білків і мінокіслот, вітаміни В1 (тіамін), В2 (рибофлавін), РР і Н. Безумовно, таке пиво дорожче пастеризованого (мертвого), однак воно краще втамовує спрагу і позитивно позначається на травленні. Все це і сприяє впевненому зміщення попиту до «живому» продукту.

Очевидно, що найкраща школа - це досвід. Тому перед тим, як розповісти про всі тонкощі бізнесу розливного пива, надамо слово тим підприємцям, хто працює на цьому ринку не перший рік.

« «... Добре ставити (пивний ларьок) у громадській лазні. Непогано торгівля йде в новобудовах, - каже досвідчений продавець пива. - Для того щоб точка добре крутила, пиво (10-15 сортів) має бути свіжим. Обов'язкова наявність холодильника для рибки (без рибки втратите половину потенційних клієнтів). Приміщення ж для всієї цієї справи піде площею від 20 до 40 квадратних метрів ... У підсумку розкручене місце дає 17-18 тисяч рублів (в середньому) обороту в день (при 30% рентабельності) ... На запуск однієї точки треба від 100 тисяч рублів на обладнання і дизайн і від 50 тисяч на товар, разом від 150 тисяч. Але, щоб відчувати себе комфортно, починати треба не менше ніж з 200 тисяч ».

Один з бізнесменів зізнався, що за кілька років на гроші, отримані від продажу пива, купив собі квартиру, іномарку і дачу.

«У нашій справі, головне - це психологія, брутальність і повагу до клієнта, - ділиться він. - опустити - випроваджують. Люди мене поважають, кажуть, підемо до Едика. Бар маленький, але в п'яти хвилинах від мерії, в самому центрі. Столи - у вигляді довгих полиць, сантиметрів тридцять в ширину, прибиті до всіх стінок, навіть до барної стійки. Під ними високі табурети. Людина п'ятнадцять легко вміщаються. Кондишен обов'язково. Мікрохвильовка є. Готую гарячі бутерброди. Телик плоский є для футболу і хокею. Стійку довелося зробити високою, з фальшполами. Зате клієнти не товпляться біля бару, все бачать мене і з місця замовляють. Коли готове, я неголосно кличу їх. Продаю тільки місцеве пиво, з мінімальною націнкою. Літр коштує у мене зараз 47 рублів. Для любителів особливого - тримаю ще пляшкове і банкове пиво. Є у мене вино, але теж бюджетне, місцеве, для народу. Нічого дорого не тримаю. Торгую тільки сам, рідко - дружина. Сам і за пивом їжджу, але тільки в місцеву пивоварню. Оптовиків не люблю. З їх націнками - клієнт ексклюзивним стає, рідкісним, хоч в «червону книгу» записуй ... ».

Отже, бізнес пива на розлив можна почати зі ста, а краще - з ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян початкових витрат, природно, при наявності свого авто. Свій автомобіль необхідний для перевезення кег. Інакше доведеться розщедритися на послуги автотранспортних підприємств. В принципі, можна постаратися домовитися дилерами або броварними компаніями про безкоштовну доставку пива. Іноді оптовики йдуть на такий крок, але це швидше виняток із правил.

Вище ми і писали, що площа приміщення під пункт продажу розливного пива повинна бути 20-40 квадратних метрів. Однак для невеликого ларька, що продає пиво виключно на винос, досить і меншого приміщення. Тут цілком вистачить і 10-15 квадратних метрів.

Основну площу займають необхідне обладнання для розливу пива. Це пивна стійка, холодильник. Якщо дозволяє приміщення, можна поставити і столики для клієнтів.

Устаткування для пива включає в себе охолоджувачі пива (наприклад, «Янтар-70л / год» і «Янтар-120л / год», за ціною від 464 до 567 євро), стійки для розміщення розливних кранів і пристроїв «Пегас» за ціною 4 500 рублів за штуку і безпосередньо пегаси за ціною від 5200 рублів. Також для роботи необхідні один або два прилавка з настановної планкою для пегасів, кранів або Фаст Бір за ціною 7700 рублів, кеги, редуктора СО2, і інша дрібнота.

Оптимально пивний асортимент слід сформувати за формулою: сім плюс один, тобто сім сортів пива і квас. В розливі має бути два сорти нефільтрованого пива, одна темна, одна світла, одне екзотичне (на любителя) і два імпортних сорти. Пристрасть місцевої публіки, як правило, визначається методом проб і помилок, після чого коригується асортимент.

Рекомендоване обладнання з каталогу

Пивоварні, від 50 л на добу

В якості основної сировини для пива використовують: якісний хміль, солод, пивні дріжджі і вода. Всі перераховані елементи важливі, так як від них залежить смакове якість. Міні-заводи з Китаю Компанія GEONETconsult Ltd. організовує постачання міні ...

Повідомлення не відправлено

* Ім'я * Контакти Примітка Дивіться все обладнання розділу

Для нормальної торгівлі розливним пивом необхідний персонал в складі двох чоловік, з графіком роботи тиждень через тиждень. Продавцям найкраще виплачувати оклад і комісійні від обсягу реалізованого пива. Оптимальна націнка не повинна перевищувати 35-40 рублів на літр при середній продажу 100-120 літрів в день.

При такому підході до справи, в місяць «брудний» дохід від продажу пива може скласти 120 тисяч рублів = 30 днів * 100 літрів * 40 рублів націнка При такому підході до справи, в місяць «брудний» дохід від продажу пива може скласти 120 тисяч рублів = 30 днів * 100 літрів * 40 рублів націнка. З цих грошей необхідно заплатити зарплату, приблизно, тридцять тисяч рублів на двох, оренду (максимум двадцяти тисяч), транспортні витрати, комунальні платежі, податок (шість відсотків від «чистого доходу») та інші супутні витрати.

Пиво, як правило, купують у регіональних дилерів. В принципі, дилер також порадить оптимальний набір обладнання. Укладаючи договір на поставку, слід також домовитися про обслуговування пивного обладнання і, перш за все, про промивання згідно з вимогами СЕС.

Живе пиво - товар швидкопсувний, вимагає особливого зберігання. У пивній точці треба обов'язково мати мінісклад з дерев'яними підлогами для кег, з температурою не вище 12-15 градусів Цельсія. Але краще використовувати спеціальні холодильні камери ВВ02, які коштують від 23 тисяч рублів.

  1. Для пивного бізнесу будуть потрібні наступні документи:
  2. Свідоцтво індивідуального підприємця.
  3. Дозвіл СЕС.
  4. Ліцензія відповідно до регіональним законодавством.
  5. Реєстрація касового апарату в податковій інспекції.
  6. Сертифікат якості на пиво і тару.

Складного в отриманні всього цього немає. Принаймні, так стверджують старожили ринку.

На закінчення відзначимо, що починати бізнес з продажу розливного пива краще до початку літнього сезону. В цей час продажу пива в рази вище, ніж взимку, так що вкладення відіб'ються куди швидше. Це перше.

Друге. До місця, де планується встановити точку, треба підійти особливо відповідально. Висотки або багатоповерхівки, відсутність конкурентів і невелике приміщення для пивного ларька - ключ до успіху пивного бізнесу.

Третє. Дізнайтеся все, або майже все про оптовиків або продавця, з ким припускаєте мати справу.

Четверте. Підбираючи персонал, пам'ятайте гасло: «Кадри вирішують все!»

П'яте. Опрацюйте кілька варіантів пивного обладнання.

Решта - справа підприємницької кмітливості і дизайнерського смаку. У разі успішної реалізації всіх пунктів можна не сумніватися, що бізнес буде успішним. Особливо - влітку в Росії, коли жарко і дуже хочеться хорошого живого пивка після нервового трудового дня.