Інтер'єр з характером

На що звернути увагу, створюючи інтер'єр в стилі ар-деко На що звернути увагу, створюючи інтер'єр в стилі ар-деко   Фото: depositphotos

Фото: depositphotos.com

Свято, яке завжди з тобою - ось основна характеристика зародився в Америці стилю ар-деко, в якому на перше місце ставиться розкіш, блиск і комфорт. Для того, щоб уявити собі такий інтер'єр, досить згадати будь-який голлівудський фільм, де дії розгортається в 20-30-роках минулого століття.

Кожен елемент тут підкреслює респектабельність власника. В геометрії - ніяких романтичних орнаментів і природних мотивів, тільки строгі форми і чіткі лінії. Лак і глянсова фарба, поліроване дерево і метал, і побільше дзеркал, все повинно сяяти, відображати і блищати. У фарбах - обов'язковий вибір благородних кольорів: чорний, молочно-білий, густий синій або оксамитовий фіолетовий. Але головне - кожен предмет і кожен матеріал створює потрібну атмосферу. Адже ар-деко - це навіть не стиль, це спосіб життя.

Втім, при бажанні в рамках цього стилю можна дозволити собі самі сміливі експерименти. Наприклад, що якщо з'єднати дзеркальні поверхні, натуральне хутро, позолочені рами і шкури екзотичних тварин і єгипетський орнамент? Для ар-деко немає нічого неможливого, головне, щоб всі елементи були найвищої якості і витримані в заданій концепції.

При такому розмаїтті акцентів стає зрозуміло, що основну чорно-білу схему ар-деко можна доповнити додатковими відтінками. Тут в хід підуть «дорогоцінні» тони: золото, рубін, сапфір і смарагд. Їх варто використовувати при створенні вітражів і мозаїк, оббивки меблів і світильників. До речі, освітлення в такому інтер'єрі грає ключову роль, більш того, світильник незвичайної форми або розкішна люстра можуть стати не просто яскравим акцентом, але і головним стилеобразующим елементом.

Наповнюючи інтер'єр в стилі ар-деко, особливу увагу необхідно приділити меблів. Тут вітається класика, але в сучасній інтерпретації. Для оббивки підійде оксамит або всім знайома каретная стяжка Капітонов. Група м'яких меблів може містити в собі нікельовані або позолочені поверхні, а комоди доречно прикрасити інкрустацією.

Стиль ар-деко - зразок розкоші і респектабельності, але, якщо вам до душі незвичайні орнаменти, яскраві кольори, автентичний декор, ви не залишитеся байдужим до етно-стилю, самого таємничого і харизматичному. Що ж, і з цим стилем Центр дизайну та інтер'єру «Експострой на Нахімовському» відмінно знаком - і в наступний раз розкриє його секрети.

Про те, як втілити цей стиль в інтер'єрі можна дізнатися, записавшись на безкоштовну консультацію до професійного дизайнера.

Наприклад, що якщо з'єднати дзеркальні поверхні, натуральне хутро, позолочені рами і шкури екзотичних тварин і єгипетський орнамент?