Як правильно встановлювати фіксатори для арматури

  1. екологічність
  2. якість
  3. шумоізоляція
  4. практичність
  5. довговічність
  6. Ціна

Сьогодні рідко хто надумає замінити старі дерев'яні рами на аналогічні, тільки нові

Сьогодні рідко хто надумає замінити старі дерев'яні рами на аналогічні, тільки нові. Вибір робиться або на користь пластика (рідше - алюмінію), або на користь дерев'яних євровікон. І поки остаточне рішення не прийнято, доводиться розбиратися у всіх «плюсах» і «мінуси» представлених на ринку конструкцій і оцінювати безліч параметрів, в тому числі відрізняється фурнітура для дерев'яних вікон від тієї, яка встановлюється на пластикових. Подивимося на основні характеристики пластикових і дерев'яних вікон.

екологічність

Існує думка, що дерев'яні вікна - натуральні, «дихаючі» і нешкідливі. Це справедливо, мабуть, тільки в відношенні вікон, які мають склопакет, але їх рама виготовлена ​​з цільного необробленого дерева. Дерев'яні европрофілі спресовують за допомогою клею (!) З декількох тонких планок, а потім просочують для запобігання розтріскування і гниття складами, в які також входять хімічні елементи. Так що екологічність дерев'яних євровікон - питання спірне, і він прийде тільки виробниками, які хочуть потіснити на ринку пластик.

Побоювання про те, що пластик «випаровується», наповнюючи повітря шкідливими речовинами, здаються перебільшеними, якщо враховувати, що профілі виготовляються з полімерів високого класу безпеки, а «шкідливі випаровування» виділяють все пластикові предмети, які нас оточують.

За параметром «екологічність» - нічия.

якість

За визнанням виробників вікон, в дерев'яних конструкціях частіше зустрічається шлюб, і пояснюється це більш складною технологією. Так, якщо порушений етап сушіння деревини, який відсутній при виробництві пластикових вікон, то з часом конструкція може поміняти геометрію, розсохтися, тріснути, - і ніякі захисні засоби її не врятують.

З пластиком можлива інша проблема. Через велику коефіцієнта теплового розширення габаритні вікна нерідко прогинаються після зими, і ні армування, ні установка зацепов не допомагає.

Фурнітура для дерев'яних вікон мало відрізняється від тієї, яка встановлюється на пластик, тому даний параметр можна не брати до уваги. Якісна фурнітура для вікон з дерева - виробництва компанії ДОМАРТ. Для пластикових конструкцій найкраща фурнітура - фірми ROTO.

І по параметру «якість» присудити перемогу того чи іншого вікна складно. Багато що залежить від конкретного виробника, конфігурації вікна, професіоналізму установників та ін.

Багато що залежить від конкретного виробника, конфігурації вікна, професіоналізму установників та ін

шумоізоляція

Даний параметр в меншій мірі визначається матеріалом профілю, а залежить від герметичності конструкції і кількості склопакетів. Так що якщо хочете, щоб у будинку було тихо (і тепло, до речі, теж), не економте на кількості стекол.

практичність

Догляд за пластиковими вікнами простіше, хоча і тут існують свої нюанси. Скло та профіль можна мити абразивними засобами і жорсткими мочалками. Але якщо пластик не доведеться оновлювати регулярно (хіба що ущільнювач через 7-10 років поміняти), то лакофарбове покриття на дереві зажадає більшої уваги. До того ж пластик більш стійкий до подряпин і інших механічних впливів. Так що за даним критерієм перемога дістається, скоріше, вікнам ПВХ.

довговічність

Термін служби полімерів становить в середньому 300 років, тоді як оброблене сучасним способом дерево прослужить максимум 50. Переможець очевидний!

Дерев'яні вікна, які служать довше, природно, випускаються, але їх вартість удвічі перевищує вартість пластика.

Ціна

Дерев'яні євровікна позиціонуються як продукція преміум-класу: вони виглядають розкішно та й ціна на них майже завжди вище, ніж на аналогічні ПВХ-конструкції. Ні, є, звичайно, бюджетні дерев'яні вікна, в яких часто немає камер для відводу вологи, системи мікропровітрювання, а значить, вони будуть активно вбирати вологу, розбухати і швидко почнуть доставляти власникам проблеми. Тому за ціновим критерієм перемогу знову варто присудити пластику.

Побіжна оцінка основних критеріїв пластикових і дерев'яних вікон визначила явного переможця, і все-таки кожен покупець самостійно вирішує, які вікна з'являться в його будинку.

За матеріалами сайту www За матеріалами сайту www.domart.com