Кількість авіапасажирів в світі до 2035 року подвоїться - прогноз

  1. Орфографічна помилка в тексті:

2 листопада 2016, 15:03 Переглядів: 2 листопада 2016, 15:03 Переглядів:   Обсяг пасажирських авіаперевезень може подвоїтися до 2035 року

Обсяг пасажирських авіаперевезень може подвоїтися до 2035 року. Фото: yuginform.ru.

Кількість авіапасажирів в світі до 2035 року досягне позначки в 7,2 млрд осіб, що майже в два рази більше показника 2016 року, який прогнозовано складе 3,8 млрд авіапасажирів. Про це свідчить прогноз Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA).

"Прогнозується, що попит на авіаперевезення протягом наступних двох десятиліть зросте двоє. Поштовхом для цього послужить розвиток міжнародної торгівлі і потреба людей досліджувати нове, використовуючи при цьому сучасні технології", - розказав генеральний директор IATA Олександр де Жунак.

Так, прогноз зростання пасажиропотоку підтверджує, що сильним фактором розвитку галузі буде Азіатсько-Тихоокеанський регіон.

Як очікується, саме на нього буде становити більше половини нових авіапасажирів на протязі наступних 20 років: 1,8 млрд чоловік в рік при загальному пасажиропотоку в 3,1 млрд.

Китай за своїми показниками внутрішнього і зовнішнього трафіку витіснить США з позицій лідера авіаційного ринку вже до 2024-го. Гонка належить і за третє місце: Індія складе серйозну конкуренцію Великобританії, а Індонезія, ймовірно, витіснить з ТОП-10 Італію.

"Термінали, системи безпеки і багажні системи, управління повітряним рухом, а також цілий комплекс інших елементів авіагалузі повинні бути готовими до зростаючої кількості авіаперельотів. Безумовно, це зажадає партнерства урядів країн з авіакомпаніями і суміжними галузями", - відзначає директор компанії "Амадеус Україна "Олексій Муровцев.

За його словами, для українських гравців прогнози IATA, в першу чергу, повинні стати маяком у визначенні майбутніх стратегій ведення бізнесу.

"Прогнози IATA показують, що найближчі 20 років стануть" золотою добою "для авіаіндустрії в країнах, що розвиваються, і Україні варто це враховувати. Розвиток галузі може стати перспективним двигуном економіки держави, привернути нові інвестиції і, безумовно, позитивно позначитися на зовнішньополітичному іміджі України ", - додав він.

За даними IATA, зростання популярності авіасполучення буде все помітніше саме в країнах, що розвиваються. Уже за останні 10 років частка таких країн в загальному обсязі пасажирських перевезень зросла з 24% до майже 40%, і ця тенденція буде продовжуватися.

В першу десятку найбільш динамічних ринків потраплять країни Африки: Сьєрра-Леон, Гвінея, Малі, Руанда, Замбія, Мадагаскар та інші. Кожен з цих ринків, як очікується, буде рости більш ніж на 8% щороку протягом наступних 20 років.

На Близькому Сході флагманами авіагалузі будуть ОАЕ, Катар і Саудівська Аравія з ростом в 5,9%, 4,7%, і 4,1% відповідно. Загальний обсяг перевезень складе 414 млн авіапасажирів на рік.

Ринки Латинської Америки будуть рости на 3,8%, обслуговуючи в цілому 658 млн пасажирів.

В Європі очікується зростання всього 2,5% в рік, але він все одно додасть в загальну статистику 570 млн нових авіапасажирів на рік. Загальний обсяг ринку складе 1,5 млрд осіб.

Говорячи про ризики, виклики та можливості ринку, помилились три найбільш ймовірні сценарії.

З найбільшою ймовірністю де Жунак передбачив загальну лібералізацію торгівлі і розвиток міжнародних зв'язків, що призведе до подвоєння популярності літаків з темпом 3,7% на рік.

І навпаки, за думка. експерта, якщо нинішня тенденція до торгового протекціонізму набере силу, зростання може знизитися до 2,5% річних, і тоді до 2035году число пасажирів досягне НЕ 7,2 млрд, а тільки 5,8 млрд чоловік.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Індія

, Китай , прогноз , авіація , зріст , пасажир , ринки , Україна , авіа , Саудівська Аравія , авіаперевезення , країни, що розвиваються , пасажирські перевезення

Ви зараз переглядаєте новина "Кількість авіапасажирів в світі до 2035 року подвоїться - прогноз". інші Світові новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ