Гола Волочкова викупалася в грязі

Балерина впевнена, що всі нападки на неї обернуться проти її ж недоброзичливців Балерина впевнена, що всі нападки на неї обернуться проти її ж недоброзичливців   Анастасія Волочкова в Криму   Фото: Instagram

Анастасія Волочкова в Криму

Фото: Instagram.com/volochkova_art

Зараз Анастасія Волочкова перебуває на гастролях з серією благодійних концертів в Криму. Артистка - відома благодійниця і велику увагу приділяє дітям і їх вихованню мистецтвом. Однак, через свого мікроблогу, вона вже давно завоювала звання «фріка», а практично кожна її опублікована фотографія викликає гучний скандал в Мережі. При цьому артистка неначе спеціально придумує, чим же спровокувати своїх шанувальників. Вона демонструє все нові варіанти фірмових шпагатів, все більше оголює своє тіло і встає в викликають пози. Фоловерів втомилися закликати Анастасію до совісті: що вона знаменита артистка, що вона мати, що її Instagram переглядають діти. Але Волочкова заходить все далі і далі. На минулому тижні вона опублікувала відео, в якому варто повністю оголена , Прикрившись лише легкою прозорою червоною тканиною. Під музику артистка відводить руки від своїх інтимних місць, які може розглядати будь-який бажаючий. А кілька годин тому Анастасія опублікувала нову серію фотографій.

На цей раз балерина вирішила набратися сил перед концертом в Ялті, в місцевому спа-салоні, де прийняла грязьові ванни. Своїм шанувальникам Волочкова показала знімки, де вона повністю оголена, забруднена в грязі. Припускаючи, що через фото тут же почнеться великий галас, артистка вирішила напасти на злісних коментаторів першої: «Мара». Дорогі мої, після всієї вилитої на мене бруду моїми заздрісникам і недоброзичливцями, повірте, ніяка інша бруд крім сакської до мене не пристане. Пам'ятайте, що бруд, який в мене намагаються кидати, до мене може не долетіти. Але в руках кидають-залишається однозначно! Посміхайтеся і живіть щасливо і на позитиві! Як я! "(Тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені, - прим. WomanHit.ru).