У Гродно знову можна заправлятися метаном! знайшовся компроміс

23 лютого на газових АЗС Гродно, як і всієї Білорусі,   заборонили заправку метаном   багатьох автомобілів Volkswagen 23 лютого на газових АЗС Гродно, як і всієї Білорусі, заборонили заправку метаном багатьох автомобілів Volkswagen. Це негативно позначилося на водіях таксі, які щоденно працюють на "Фольксвагенах" з метанової установкою. В результаті 45 гродненских водіїв підписали лист з проханням про допомогу і відправили його в антимонопольний комітет. Через добу заправку дозволили!

До редакції АвтоГродно звернулася Тетяна, яка з радістю в голосі описала ситуацію:

"Для водіїв таксі це обмеження стало проблемою. У наших автомобілях з метановими установками досить маленькі баки для бензину, у кого-то на 30 літрів, а у кого-то і взагалі на 10. Це означає, що ми не можемо їхати з клієнтом далеко за місто. наприклад, навіть в Скідель ми вже не брали замовлення. і тоді таксисти із загальною проблемою склали лист. Його підписало 45 осіб. 27 числа ми відправили лист до головного управління "Міністерства антимонопольного регулювання і торгівлі по Гродненській області", а вже через день отримали позитивну новину, ч то компроміс знайшовся і наші автомобілі можна знову заправляти метаном ".

Компроміс полягає в тому, що до заміни балонів "Фольксвагени" будуть заправляти тиском не вище 16 МПа.

- Нашим питанням займалася Севіручкова Світлана Валеріївна з антимонопольного комітету. Саме їй і прийшла позитивна відповідь, який тепер можна побачити на газових АЗС в Гродно і по всій Білорусі. Висловлюємо їй величезну подяку, - каже Тетяна від імені таксистів міста.

Висловлюємо їй величезну подяку, - каже Тетяна від імені таксистів міста

Відзначимо, що з АвтоГродно зв'язався і Олексій, який один з перших отримав відмову на газовій АЗС. Він володіє VW Touran 2011 випуску і теж потрапляє під акцію. Однак, Олексій з'їздив до офіційного дилера Volkswagen по Гродненській Області (ВАТ "ГродноАвтоСервіс") де змогли визначити, що в його автомобілі балони вже змінювалися (акція триває в Європі кілька років). Отримавши довідку від офіційного дилера, автовласник без обмежень заправляє свій VW Touran метаном.