Як дізнатися номер рахунку карти банку ВТБ 24?


Вам необхідно дізнатися номер рахунку карти банку ВТБ 24, але ви не знаєте, як це зробити? У нашій статті ми представили список всіх способів, завдяки яким ви зможете отримати необхідну інформацію про реквізити вашої карти.

На сьогоднішній день в банку ВТБ 24 пропонується дуже широкий вибір пластикових карток - миттєвих, класичних, зарплатних, преміальних, ко-брендових і т.д. Всі вони діляться на 2 великі категорії - вони можуть бути дебетовими або кредитними , Тобто клієнт зможе користуватися або тільки своїми грошима, або ж ще й засобами банку.

Кожна карта «прив'язана» до певного банківського рахунку. Вона потрібна для того, щоб ви мали можливість вільно управляти грошима, які там знаходяться - знімати, поповнювати, переводити і т.д. У деяких ситуаціях клієнтам даної компанії дуже важливо знати про реквізити свого рахунку.

Найчастіше вони бувають необхідні в тому випадку, якщо приватна особа або компанія хочуть зробити вам грошовий переказ. Ми звикли, що якщо пересилати кошти в межах одного банку, то достатньо знати лише номер картки , Який вказаний на її лицьовій стороні (складається з 16-ти цифр).

Однак, якщо переклад здійснюється кимось із зовні, тоді таких даних недостатньо, і вам може знадобитися номер рахунку (він складається з 20-ти цифр).

Як отримати потрібну вам інформацію?

Ось кілька способів:

  1. Для початку вам слід згадати, чи зберігся у вас договір на банківське обслуговування, який ви підписували при оформленні. Якщо зберігся, то всі дані мають бути вказані в особистої інформації клієнта.
  2. Крім того, він вказується і на конверті з пін-кодом, тому можна подивитися і на ньому.
  3. Ви можете отримати інформацію в відділенні ВТБ 24. Для цього вам потрібно пред'явити паспорт і назвати свої дані і номер картки для прискорення пошуку ваших даних у системі.
  4. Крім цього, ви можете скористатися телефоном гарячої лінії банку . Зателефонувавши до оператора, вам також треба назвати свої ПІБ та номер картки, а також кодове слово для ідентифікації.
  5. Також рекомендуємо перевірити цю інформацію в особистому кабінеті ТЕЛЕБАНК .

Що робити, якщо вам потрібні додаткові реквізити, наприклад - дані відділення, в якому ви відкривали рахунок або оформляли картку? В даному випадку найбільш правильним буде звернутися особисто в той офіс банку, де ви обслуговуєтеся, і запросити у них виписку.

Скориставшись одним з цих способів, ви завжди зможете дізнатися номер рахунку карти банку ВТБ 24

Вам необхідно дізнатися номер рахунку карти банку ВТБ 24, але ви не знаєте, як це зробити?
Як отримати потрібну вам інформацію?