Як перевірити баланс карти Промсвязьбанка: 6 способів

 1. Як перевірити баланс карти Промсвязьбанка
 2. У відділенні банку
 3. З телефона
 4. через банкомат
 5. Через Інтернет
 6. Онлайн в мобільному додатку
 7. Дізнатися через СМС
 8. висновок

Баланс карти Промсвязьбанка - це інформація, яку повинен контролювати без винятку кожен клієнт фінансової корпорації. Моніторинг власних коштів, витрат і накопичень є єдиним можливим шляхом володіння особистою економічною ситуацією. Промсвязьбанк, як один з найбільших приватних банків РФ і один з 500 провідних фінансових організацій на світовому ринку, для зручності своїх клієнтів надає відразу кілька варіантів, як перевірити баланс.

Як перевірити баланс карти Промсвязьбанка

Перевірити баланс рахунку банківської карти Промсвязьбанка можна поруч способів.

Тримач пластика має право вибрати найбільш зручний в конкретній ситуації варіант отримання даних про засобах:

 • звернутися до відділення банку особисто;
 • зателефонувати на гарячу лінію банку;
 • перевірити стан рахунку за допомогою банкомату власної мережі або сторонніх банків;
 • онлайн при підключеному інтернет-банкінгу PSB-Retail;
 • з телефону за підключеної мобільної версії банкінгу PSB-Mobile.
 • з телефону без підключення до інтернету - за допомогою СМС-інформування.

Якщо перший спосіб здається застарілим зважаючи на необхідність відвідувати відділення і необхідності очікування, то всі інші способи на сьогоднішній день часто використовуються, тому їх слід розглянути докладніше.

Якщо перший спосіб здається застарілим зважаючи на необхідність відвідувати відділення і необхідності очікування, то всі інші способи на сьогоднішній день часто використовуються, тому їх слід розглянути докладніше

Завжди можна дізнатися баланс карти у відділенні Промсвязьбанка, якщо інші способи на даний момент недоступні

У відділенні банку

Можливість дізнатися баланс карти Промсвязьбанка особисто у відділенні не скасоване і навряд чи це колись трапиться: тільки так можна перевірити баланс і зробити необхідні дії (переклад, зняття коштів, блокування рахунку), якщо карта або ПІН-код загублені, а можливості вийти на зв'язок онлайн або з телефону немає.

Такі ситуації можуть виникнути, наприклад, при втраті або крадіжці портмоне / сумки, де знаходилися і карта, і мобільний. Важливо знати, що щоб дізнатися баланс карти в банківському відділенні Промсвязьбанка буде потрібно пред'явити паспорт, тому не рекомендується тримати при собі посвідчення особи разом з платіжними інструментами.

З телефона

По телефону інформаційної служби приватного банку перевірити баланс можливо в будь-який час доби.

Слід набрати з мобільного або стаціонарного телефону будь-який з двох номерів інформпідтримки:

 • 8 (800) 333-03-03 (дзвінки з мобільного безкоштовні для всієї території РФ);
 • 8 (495) 787-33-33 (номер для зв'язку в Москві).

Щоб перевірити баланс карткового рахунку таким чином, потрібно озвучити представнику компанії номер картки і слово-код, який було зафіксовано при оформленні платіжного інструменту. Якщо клієнт забув слово-код, вивідати суму на рахунку по телефону не вийде. Дізнатися слово не представляється можливим, але можна його переоформити, з'явившись в відділення Промсвязьбанка з паспортом.

через банкомат

Скористайтеся банкоматом Промсвязьбанка, щоб перевірити залишок на рахунку вашої картки

Це простий спосіб - все сучасні банкомати мають гранично зрозумілим інтерфейсом, тому навіть вперше здійснює операцію людина не помилиться. Потрібно просто ввести пластик в приймач апарату, ввести ПІН-код і вибрати пункт меню для ознайомлення з балансом рахунку.

Слід знати, що перевірка балансу Промсвязьбанка через банкомат безкоштовна тільки при використанні апаратів власної мережі або компаній-партнерів. Дізнатися адресу найближчого з них можна через інтернет, ознайомившись з офіційною картою за адресою www.psbank.ru/Office

При використанні банкомату стороннього банку за операцію з рахунку зніметься 15 рублів.

Через Інтернет

Варіант дізнатися про стан рахунку онлайн популярніший серед прогресивної частини власників карток і продовжує розширювати аудиторію. Інтернет вже давно є загальнодоступним, і навіть якщо користувач з якоїсь причини не підтримує зв'язок з мережею за обраними тарифами, він завжди може скористатися домашнім інтернетом або підключенням через wi-fi.

Спеціально для цього був розроблений сервіс PSB-Retail, що надає можливість дізнатися баланс карти Промсвязьбанка онлайн, без прив'язки до географічного місця розташування або часу доби - аби був інтернет.

Існує два варіанти онлайн-доступу PSB-Retail:

 1. Інформаційний (автоматичний). Ця версія сервісу підключається після реєстрації в особистому кабінеті на сайті банку і надає обмежені можливості для користувача: перевірка балансу, ознайомлення із заборгованостями по позиках, замовлення або блокування карт.
 2. Операційний. Це розширена версія онлайн-додатки, яку потрібно підключити, щоб виконувати транзакції коштів, перераховувати оплату за послуги та ін. Підключити можна за допомогою оператора, звернувшись до відділення Промсвязьбанка, або самостійно через банкомат.

Дізнайтеся поточний баланс карти Промсвязьбанка онлайн через інтернет в особистому кабінеті клієнта

Увійти в особистий кабінет онлайн-сервісу PSB-Retail можна за адресою retail.payment.ru, знаючи свій логін і пароль. Додаткову безпеку операцій забезпечує прив'язка номера мобільного телефону або використання сертифіката, що заміняє електронний підпис (термін дії сертифіката обмежений, 1 рік).

Ця інформація вам може стати в нагоді: Де зняти гроші з карти Промсвязьбанка без комісії.

Онлайн в мобільному додатку

Перевірити баланс карти з телефону можна, скориставшись мобільним додатком Промсвязьбанка

Будь-смартфон або планшет, що підтримує підключення до інтернету, може стати центром управління коштами на карті Промсвязьбанка і, звичайно ж, надати можливість перевірити баланс рахунку онлайн. Для цього потрібно встановити безкоштовне мобільний додаток PSB-Mobile.

Крім всіх стандартних функцій інтернет-банкінгу, різновидом якого є додаток, тут є і незвичайні корисні сервіси, на зразок установки мети (наприклад, бажаної покупки), щоб програма допомогла накопичити кошти на неї в найкоротші терміни.

Дізнатися через СМС

Цей спосіб перевірити стан рахунку не так прогресивний, як два вищеописаних, зате він більш універсальний - перевірити баланс карти Промсвязьбанка через СМС можна, не виходячи з дому, не підключаючись до інтернету і т.п. - тобто, з мінімумом обмежень.

Послуга СМС-інформування - опціональна, тобто, підключається тільки за бажанням клієнта. Здійснити це можна шляхом звернення до відділення (можна відразу при оформленні карти) або онлайн в особистому кабінеті, а так само в банкоматі і через службу технічної підтримки.

Підключіть послугу СМС-інформування при отриманні карти Промсвязьбанка, заповнивши відповідну заяву, щоб завжди мати можливість дізнатися баланс карти

Важливо розуміти, що СМС-інформування - це односторонній зв'язок Промсвязьбанка з клієнтом, і підключена послуга повідомляє про будь-яких операціях з рахунком у вигляді СМС. Немає такого запиту або коду, який можна відправити у відповідь, щоб перевірити баланс картки. Але, якщо попередні СМС по послузі не були видалені, достатньо зайти в останнє з них, щоб дізнатися про стан рахунку.

Плата за СМС-інформування на січень 2019 року становить 69 рублів / місяць.

висновок

Перевірити баланс карти Промсвязьбанка можна багатьма способами - з'явившись особисто в відділення, відвідавши банкомат, зателефонувавши на гарячу лінію, через онлайн-і мобільний банкінг, а також в СМС, надісланих банком за підключеної послуги СМС-інформування. Кожен клієнт може вибрати будь-який з них, який йому здається найбільш зручним в конкретній ситуації.