Дитяча банківська карта: вартість обслуговування, список банків Красноярська, можливості для дітей та батьків

  1. Скільки коштує дитяча банківська карта?
  2. Де оформити банківську карту для дітей до 14 років і старше?
  3. Які переваги у дитячій банківської карти?

Банківські картки стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя

Банківські картки стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Карту в банку можна оформити навіть для дітей. Портал «Фінансист» дізнався, ніж дитяча пластикова карта для дітей відрізняється від звичайної і навіщо це потрібно батькам, їх чадам і банкам.
Відповідно до російського законодавства діти віком від 6 до 14 років мають право вчиняти дрібні побутові правочини, а так само розпоряджатися грошима, отриманих від батьків на якісь певні цілі або для вільного користування. По досягненню 14 років дитина має право самостійно, без згоди батьків або іншого законного представника, розпоряджатися своїм заробітком, стипендією та іншими доходами, а так само вносити вклади в кредитні організації та розпоряджатися ними.
Саме тому, в російських банках, банківська карта для дітей до 14 років може бути оформлена тільки у вигляді додаткової картки до основної картки одного з батьків або опікуна, а вже з 14 років дитина може оформити власну карту.

Для отримання додаткової картки, необхідно звернутися в банк, який обслуговує карту батька, і надати свідоцтво про народження або паспорт дитини, а так само дати письмову згоду на випуск карти. Присутність законного представника дитини так само буде потрібно і при оформленні основної картки.

АЛЕ, звертаємо увагу !!! Чи не до кожної дорослої картці можна випустити додаткову дитячу. Сама можливість, а також кількість випущених карт залежить від платіжної системи, типу, категорії і тарифу основної картки. У Красноярську доп.карту на дитину можна відкрити тільки до основної платіжної картці. За уточненнями радимо звернутися в банк, який обслуговує батька.


Скільки коштує дитяча банківська карта?

Ольга Кулевцова, керівник з розвитку мережі відділень АТ «Альфа-Банк», розповідає: «Для нас дуже важливо, щоб нашим клієнтам і їх дітям було зручно Ольга Кулевцова, керівник з розвитку мережі відділень АТ «Альфа-Банк», розповідає: «Для нас дуже важливо, щоб нашим клієнтам і їх дітям було зручно. Ми знаємо, як «некомфортно» давати готівку дітям, саме тому ми запропонували карту для дітей, яка випускається до рахунку батька. З картою легко контролювати витрати дитини і не переживати, що у нього немає грошей. В Альфа-Банку є два види карт для дітей «Kids» і підлітків «Teens». Карта «Kids» є додатковою карткою до поточного рахунку батька і призначена для дітей у віці від 7 до 14 років. Підліткам від 14 до 17 років Альфа-Банк пропонує оформити картку «Teens», прив'язану до власного рахунку самого підлітка, або до поточного рахунку батька. Такі карти дозволяють знімати готівку, здійснювати грошові перекази, оплачувати покупки в магазинах і інтернеті. Тепер карти карти «Kids» і «Teens» можна оформити безкоштовно ».

Григорій Іванюк, начальник управління роздрібного бізнесу банку «Лівобережний», зазначає: «Дитяча карта - це відмінний спосіб розвинути у дитини навички поводження з грошима, при цьому контролюючи його щоденні витрати Григорій Іванюк, начальник управління роздрібного бізнесу банку «Лівобережний», зазначає: «Дитяча карта - це відмінний спосіб розвинути у дитини навички поводження з грошима, при цьому контролюючи його щоденні витрати. Крім того, використання карти дозволяє скоротити витрати за рахунок знижок при розрахунках у партнерів банку та виключити ризик втрати або крадіжки готівки. У банку «Лівобережний» отримати таку карту можна з 7 років. Карта буде прив'язана до поточного рахунку батьків в якості додаткової. При цьому випуск дитячих карт до одного рахунку - необмежений. Річне обслуговування додаткових карток платіжної системи «МИР» - безкоштовно, для власників карток інших платіжних систем відповідно до тарифів основної картки ».

Володимир Кудряшов, віце-президент банку «Східний» з роздрібного комісійному бізнесу: «Дитяча карта - дуже крута історія, як для банку, так і для батьків і дітей Володимир Кудряшов, віце-президент банку «Східний» з роздрібного комісійному бізнесу: «Дитяча карта - дуже крута історія, як для банку, так і для батьків і дітей. Гарна, цікава і зручна дитяча дебетова карта дозволяє дитині або підлітку отримати перший досвід самостійного використання безготівкових платіжними інструментами. Я впевнений, що в найближчому майбутньому ми побачимо зростання конкуренції в цьому сегменті, зокрема, підвищення привабливості наявних і поява нових продуктів для дітей, так як в умовах спостережуваного зараз пожвавлення на банківському ринку банки починають активно розробляти нові клієнтські ніші.
Банк «Східний» випускає банківські картки для дітей (з 6 до 14 років) у вигляді додаткової карти до батьківської «Карту N1». За обслуговування дитячої карти банк не стягує комісію. За нею так само, як і по «дорослої» карті, при витратах можна повертається cashback до 5%, а також нараховуються відсотки на залишок по рахунку - 7% річних ».

Світлана Туровець, заступник керуючого Красноярським відділенням Ощадбанку: «Ощадбанк пропонує два види банківських карт для дітей: 7 + і молодіжна карта Світлана Туровець, заступник керуючого Красноярським відділенням Ощадбанку: «Ощадбанк пропонує два види банківських карт для дітей: 7 + і молодіжна карта. Карта 7 + є додатковою карткою до основної картки одного з батьків. Дитина зможе витрачати гроші в межах встановленого батьками ліміту, який оновлюється першого числа кожного місяця. Знімати готівку або робити переклади на іншу карту дитина не зможе. Ціна обслуговування карти буде залежати від категорії карти батька. З 14 до 25 років включно випускається «Молодіжна» банківська карта. Це вже основна, повнофункціональна карта. Річне обслуговування картки - 150 рублів, а термін дії - 3 роки ».
Відзначимо, термін дії додаткової картки збігається з терміном основний картки, а вартість обслуговування дитячого «пластика» може трохи відрізнятися, як правило, в меншу сторону.


Де оформити банківську карту для дітей до 14 років і старше?


Карта для дітей 6-7 років Оформити банківську карту для дітей, які досягли 6 років, можливо в банках Авангард , ВБР банк, ВТБ , східний , Газпромбанк, Уралсиб, Райффайзенбанк, Тінькофф банк. Відзначимо, в даному випадку карта випускається як додаткова до рахунку батька. Також в якості додаткової карти для маленьких клієнтів віці від 7 років емітують Альфа Банк і Сбербанк .
Карта для дітей 10 років Азіатсько-Тихоокеанський банк , Далекосхідний банк і банк Російський стандарт - з 10 років.
Оформленні банківської карти підліткам від 14 летВ АК Барс банку, БКС , Банку Інтеза, Кредит Європа Банку, Ланта-Банку, Росгосстрахбанке, банку Уралсиб і Хакасском муніципальному банку можна отримати додаткову карту до карти батьків тільки з 14 років. Нагадаємо, з 14 років карта може бути оформлена до власного рахунку дитини. Такий продукт пропонують Альфа-Банк, ВТБ, Далекосхідний банк, Райффайзенбанк, Сбербанк.
!!! Пропозиції банків весь час змінюються, тому батькам, щоб зробити вибір, спершу слід звернутися в те кредитна установа, де у них відкритий рахунок або карта.

Які переваги у дитячій банківської карти?

Відкриття банківської карти дає нові можливості, як для дітей, так і для їх батьків. З самого очевидного це:

  • Безпека і збереження грошових коштів. Діти безпечніше дорослих, тому не виключено, що дитина може втратити гаманець або у нього вкрадуть готівку. У разі втрати банківської карти - грошові кошти можна заблокувати, а саму карту перевипустити.
  • Фінансова грамотність та дисципліна. Дитина з дитинства вчиться грамотно управляти грошима, планувати витрати, здійснювати розрахунки, збирати.
  • Швидке поповнення рахунку. Якщо дитина знаходиться далеко від дому, батьки завжди можуть поповнити дитячу карту, здійснивши грошовий переказ або збільшивши ліміт по карті.
  • Контроль витрат. На додаткової банківської карти для дітей батьки можуть встановлювати денний або місячний ліміт витрат. Крім того, вони завжди будуть знати, де і які покупки робить їх чадо, підключивши sms-повідомлення або подивившись виписку в інтернет-банку.

Ухвалення рішення про відкриття карти залишається за Вами. Однак, отримавши свою першу банківську карту, дитина з дитинства почне знайомитися з банківськими послугами і вже в майбутньому йому буде легше орієнтуватися в світі фінансів.

Скільки коштує дитяча банківська карта?
Де оформити банківську карту для дітей до 14 років і старше?
Які переваги у дитячій банківської карти?
Скільки коштує дитяча банківська карта?
Де оформити банківську карту для дітей до 14 років і старше?
Які переваги у дитячій банківської карти?