Зняти гроші з картки Ощадбанку (mastercard, visa) в Криму

  1. Як зняти гроші з карти в Криму?
  2. висновок

Ми давно їздимо до Криму на відпочинок, але до поїздки в Краснодарський край весь час возили гроші у вигляді готівки. З огляду на невисокий рівень знімається житла і часто відсутність елементарного сейфа, доводилося відчувати постійне відчуття тривоги за збереження заощаджень.

Тримати гроші на карті значно зручніше і безпечніше, крім того є можливість відстежувати витрати.

До повернення Криму до складу Росії, можливість користуватися банківськими картами була, українські банки брали певний відсоток, але все банківські системи працювали справно.

У 2014 році всі українські банки пішли з території Криму, а великі російські банки так і не прийшли на ринок. Тому у людей почали з'являтися питання: «Чи можна зняти день з віза або Мастеркард в Криму?», «Як зняти гроші з банківської картки в Криму?», «Чи працює карта Ощадбанку в Криму?».

Як зняти гроші з карти в Криму?

У 2014 році зняти день з карти в Криму було не можна, в 2015 ми в Крим не їздили, тому достовірно сказати не можемо. Але найголовніше що в 2016 році більшу частину грошей ми везли на карті Ощадбанку (mastercard) і без всяких проблем знімали готівку в банкоматах двох основних кримських банків: РНКБ і Генбанка.

Мережа банкоматів цих банків велика і по щільності покриття не поступається ощадбанківської. За зняття готівки з банківської карти в Криму Сбербанк візьме свій відсоток, розмір комісії для своєї карти можна дізнатися на сайті Ощадбанку. Ми платили 1%, але не менше 100 за операцію, тобто менше 10 000 рублів знімати не вигідно.

Кримські банки (РНКБ і Генбанка) комісію не беруть. Тобто ви заплатите тільки комісію Ощадбанку 1%.

Тобто ви заплатите тільки комісію Ощадбанку 1%

Крім того у великих мережевих супермаркетах, як наприклад, Сільпо, пуд, Фуршет, можна розплатиться безготівковим способом (без комісії).

висновок

Їхати з банківською картою Ощадбанку в 2016 році вже абсолютно не страшно, зняти гроші ви зможете в будь-якому мало-мальськи великому населеному пункті, про розміщення банкоматів можете дізнатися на сайтах банків РНКБ і Генбанка.

Мітки: Крим , море

Як зняти гроші з карти в Криму?
Тому у людей почали з'являтися питання: «Чи можна зняти день з віза або Мастеркард в Криму?
», «Як зняти гроші з банківської картки в Криму?
», «Чи працює карта Ощадбанку в Криму?
Як зняти гроші з карти в Криму?