Як захистить комп'ютер - Видалення банера в Google chrome

Браузер Google chrome має такий зручний інструмент - Інструмент розробника. Правда, цей інструмент більшості користувачів не знадобиться, але в тому, що хочу розповісти, ми скористаємося саме цим інструментом, тобто видалимо вручну банер.

Нижче для збільшення клікніть на зображенні.

1. Видалення HTML-банерів.

Робимо правий клік на банері, відображається контекстне меню, схоже на малюнку Робимо правий клік на банері, відображається контекстне меню, схоже на малюнку. Якщо в контекстному меню відсутній пункт Перевірити елемент, значить перед вами флеш-банер і переходимо до пункту 2. Кількома по пункту Перевірити елемент.

Внизу вікна браузера відобразиться інструмент розробника з напонятнимі рядками коду Внизу вікна браузера відобразиться інструмент розробника з напонятнимі рядками коду. Не варто боятися, вникати в ці рядки вам не доведеться. Посувайте курсором миші і спостерігайте, як виділяються блоки на сторінці. Це означає, що цьому рядку коду відповідає виділений елемент. Таким чином, виділяємо наш код банера, коли весь банер буде виділено і видаляємо його. Все просто. До наступної перевантаження сторінки, у нас банер не з'явиться.

2. Видалення флеш-банерів.

Флеш-банери відрізняються тим, що в контекстному меню на самому банері пункт Перевірити елемент не з'являється, оскільки на флеш своє контекстне меню. Тому натискаємо правою кнопкою миші поруч з банером і далі шукаємо код банера зазначеним вище способом. Одна тонкість, код банера може не виявитися поруч з місцем, де кликнули. Як правило цей код треба шукати або на початку або в кінці. Але код в будь-якому випадку буде! Так що якщо відразу не вдалося знайти, наберіться терпіння.

Ось в принципі весь секрет ручного видалення в браузері Google chrome.

При цитуванні, копіюванні, клонування матеріалів з сайту цілком або частково, посилання на сторінку, звідки був скопійований матеріал, обов'язкова! При порушенні цих умов прошу негайно видалити зі своїх ресурсів скопійований матеріал. Адміністрація сайту.