Онлайн сервіс - генератор банерів та логотипів - WP

Привіт дорогі читачі   blogowed Привіт дорогі читачі blogowed.ru . Сьогодні я посвіщу пост генераторів банерів та логотипів - це спеціальні Онлайн сервіси, які служать в допомогу рекламного просування ваших проектів. Цей пост я поділю на 2 частини. Перша частина буде присвячена обговоренням онлайн сервісів, друга частина Як використовувати банери для просування проектів (блогів або сайтів). Якщо ми женемося за трафіком то цей спосіб потрібен обов'язково враховувати, а якщо Ви ще підносите корисну інформацію, то тут успіх гарантований, це все я розповім у другій частині, а зараз про там як створити банери.

Я приведу один приклад як створити банер, за допомогою онлайн сервісу www.lact.ru, а решта сервіси надам як список, і так поїхали.

Заходимо на сайтhttp: //www.lact.ru/ і перед Вами з'явитися редактор

ru/ і перед Вами з'явитися редактор

  • Формат - Вибираємо який буде банер довгий або бічній (На прикладі я створю бічний банер)
  • Рядок 1.2.3 - Текст який буде відображатися
  • Прикраса - Тут можна вставити будь-яке зображення, для цього просто клікніть на картинку, з'явиться рядок пошуку і Ви вже можете вибрати будь-яку картинку для банера
  • Подарунок - Теж саме що і прикраса
  • Обстановка - Задати фон
  • Пісенька - Можна зробити музичний банер
  • Розмір банера - Бажано вказувати розміри найпоширеніших банерів, про ці розмірах я напишу нижче
  • Посилання - Посилання, куди банер буде посилатися при натисканні

Мій приклад.


Створили банер натискаємо кнопку Поїхали і внизу з'явитися код для Вставки банера на сайт. Сервіс цікавий, але з одним мінусом, він вставляє в банер свою кнопку . Як його використовувати в своїх цілях я розповім у другій частині.

Список де можна швидко і легко створити банер:

3dtextmaker.com - У п'ять кроків Ви можете створити гарний анімовані банери з 3D текстом. Сервіс безкоштовний англійською мовою.

Animation Online - Дуже простий сервіс для створення банерів, має багато стандартних «заготовок» англійською мовою.

Banner Wizard - Безкоштовний он-лайн ресурс на португальською мовою, наданий сайтом Banner-Link. З його допомогою, ви можете буквально в кілька кліків, за пару хвилин виготовити ваш банер.

Cool Text - Сервіс для створення кнопок для сайту за допомогою графічного генератора, інтерфейс англійською, є можливість створення логотипів та розміщення їх на сайті.

Banner Generator - Простий безкоштовний сервіс для створення банерів.

Open-eye Banner-Generator - Он-лайн генератор банерів для необмеженого особистого або комерційного використання. Більш ніж 1000 відмінних шаблонів в декількох розмірах і форматів включаючи flash.

Думаю цього вистачить для ознайомлення, але насправді Я вважаю за краще робити банери в Adobe Photoshop або Adobe flesh - Ці програми відмінно справляються з поставленим завданням.

300 x 250

прямокутник середньої величини 250 x 250 спливає квадрат 240 x 400 вертикальний прямокутник 336 x 280 великий прямокутник 180 x 150 прямокутник 468 x 60 довгий банер 234 x 60 половина довгого банера 88 x 31 мікро смуга 120 x 90 кнопка 1 120 x 60 кнопка 2 120 x 240 вертикальний банер 125 x 125 квадратна кнопка 728 x 90 ведучий стенд 160 x 600 широкий хмарочос 120 x 600 хмарочос 300 x 600 оголошення на півсторінки

Вам потрібно обов'язково дотримуватися цього списку, якщо Ви зміните розміри трохи по іншому і при розміщенні на будь-якому блозі, може трапитися не приємність і Вам просто відмовлять в розміщенні так як веб-майстер не захоче, змінювати дизайн заради Вашого нестандартного банера :) (таке вже було ). Зараз Все блоги заточені під ці стандарти, так що будьте уважні.

Можна також створювати банери з допомогою спеціальних програм. Наприклад Flax - абсолютно безкоштовна програма і дуже легка у використанні, повна інформація на офіційному сайті, у Євгена Попова є відмінний урок по використанні цієї програми.

Обов'язково підпишіть на Rss - стрічку для того щоб не пропустити другу частину статті, де я буду розповідати, як вигідно використовувати банери, які стандарти найприбутковіші і чому, а також перерахуємо 5 найбільш хитрих мишоловок з банерами.